לאיזה אוניברסיטה שווה לנסות להתקבל בשביל - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאיזה אוניברסיטה שווה לנסות להתקבל בשביל

BedB0y

Recommended Posts

טוב, אחת ולתמיד:

המסלול בחיפה הוא חדש, נחשב ליותר קל מבטכניון (ושאר האונ', אולי פרט לבר אילן), הוא לא רע בכלל ולא יגביל אותך כל עוד אתה תהיה ברמה גבוהה. קפיש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה להדמות לנודניק, שכן אני לא כזה, אך בכל זאת עדיין לא קיבלתי שום אינדיקציה לגבי אוניברסיטת חיפה, כל פרט יועיל.

תודה מראש.

אח שלו, נראה לי שאתה כזה. אני שאלתי משהו אחד, מה אתה נדחף ועוד עם שאלה שחפרת עליה בעבר?

ולכל השאר שענו בצורה עניינית, תודה!

העברית נשמעת כמו אחלה אוניברסיטה, חוץ ממשהו אחד קטן שמציק לי, האם צריך לעשות שם קורסים ביהדות וכו'? :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, שאלת לגבי לימודי מדמ"ח באוניברסיטאות, וחיפה אינה יוצאת דופן.

ויואב- קפיש :xyxthumbs: (למרות שאשמח לקבל מידע מעט יותר מפורט ;D)

עריכה: ילד רע, לא כל מה שקשור בירושלים קשור גם לדת, והעברית איננה אוניברסיטה דתית כלל וכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשקול טוב מאוד לפני שאתה הולך ללמוד מדמ"ח בעברית.

זהו המקום היחידי בארץ שבו תלמד מתמטיקה בפקולטה למתמטיקה יחד עם מתמטיקאים! שזה הבדל מטורף ברמת הקושי.

אינפי יהיה הבעיה העיקרית שלך, בכל שנה ושנה יש כ150-200 נכשלים מתוך 260-300 סטודנטים (כאשר ממוצע העוברים נע בין 60 ל65).

כמו כן הקורסים הראשונים במדעי המחשב יהוו טירונות לך דבר. יהיו לך עבודות שבעויות בOOP שניסוחן משתרע על פני 10-20 עמודי PDF ומספר שורות הקוד הממוצע שיהיה עליך לכתוב בשבוע נע בין אלף לאלפיים, ובנוסף לכך הבודקים רעים מאוד וירידו לך נק' רבות יחסית על מוסכמות סדר שוליות וכו'.

עוד חוק מעיק באונ' (בכל הקורסים) שאם לא הגשת 90 אחוז מהעבודות או שהממוצע שלך בהן פחות מ60 אז אין לך אפשרות לגשת למבחן - כלומר נכשלת בקורס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו המקום היחידי בארץ שבו תלמד מתמטיקה בפקולטה למתמטיקה יחד עם מתמטיקאים! שזה הבדל מטורף ברמת הקושי.

לא נכון, גם בתל אביב תלמידי מדמ"ח לוקחים אותם קורסי מתמטיקה בדיוק כמו תלמידי מתמטיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון, גם בתל אביב תלמידי מדמ"ח לוקחים אותם קורסי מתמטיקה בדיוק כמו תלמידי מתמטיקה.

יכול להיות ,התבלבלתי עם הנדסה, שהעברית באמת המוקם היחידי בארץ המהנדסים לומדים אינפי...

לא שזה משהו להתגאות בו :smile1:

זה מה שמעצבן, לא מוסיף ליוקרה אך מכפיל את הקושי! וזה שוב בעיקר הבנדסה, ללמוד פיזיקה עם פיזיקאים זה סיוט הכי גדול, רמת הקושי פשוט מטורפת, המרצה הבן *** שלי הפך קורס שאמור להיות חשמל ומגנטיות (שנקרא בכל פקולטה להנדסה פיסיקה 2) לקורס חשמל ומגנטיות + חומרים דיאלקטרים ופראמביליים + קורס מתקדם באלקטרוניקה! חפשתי בכל האוניברסיטאות בארץ ולא מצאתי מבחן אחד בקורס בחשמל שיש בו שאלה של 30 נק' על מסננים אינסופיים (ובכלל החומר של אימפדנסים ועכבות כמעט ולא קיים)!!!!! זה פשוט מטריף אותי!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות ,התבלבלתי עם הנדסה, שהעברית באמת המוקם היחידי בארץ המהנדסים לומדים אינפי...זה מה שמעצבן, לא מוסיף ליוקרה אך מכפיל את הקושי! וזה שוב בעיקר הבנדסה, ללמוד פיזיקה עם פיזיקאים זה סיוט הכי גדול, רמת הקושי פשוט מטורפת, המרצה הבן *** שלי הפך קורס שאמור להיות חשמל ומגנטיות (שנקרא בכל פקולטה להנדסה פיסיקה 2) לקורס חשמל ומגנטיות + חומרים דיאלקטרים ופראמביליים + קורס מתקדם באלקטרוניקה! חפשתי בכל האוניברסיטאות בארץ ולא מצאתי מבחן אחד בקורס בחשמל שיש בו שאלה של 30 נק' על מסננים אינסופיים (ובכלל החומר של אימפדנסים ועכבות כמעט ולא קיים)!!!!! זה פשוט מטריף אותי!!

אז טעית? מדובר רק על הנדסה ולא על מדעי המחשב? בקטע של ללמוד מתמטיקה עם מתמטיקאים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז טעית? מדובר רק על הנדסה ולא על מדעי המחשב? בקטע של ללמוד מתמטיקה עם מתמטיקאים..

רק בעברית לומדים בהנדסה מתמטיקה של מתמטיקאים.

ובעברית ובאת"א לומדים מדמ"ח עם מתמטיקאים.

כעקרון אם אתה מסיים תואר ראשון בעברית במדמ"ח מרוב שלמדת כ"כ הרבה מתמטיקה אתה יוצא אוטומטית עם חטיבה במתמטיקה, וע"י השלמת קורסים בודדים אתה יוצא עם תואר כפול במתמטיקה-מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, כל הקטע הזה עם תרגילים זה שטויות

באוני' ת"א - מי שלא עומד בחובת הגשה, הולך ומבקש מהמרצה אישור מיוחד, אומר לו שהוא מתנצל, והוא ישלים את כל התרגילים לפני המבחן, וסוגר את הסיפור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הקטע של העבודות משתנה בין מרצה למרצה ובין קורס לקורס... אין טעם להשוות...

לגבי האוניברסיטאות:

טכניון: יורקים על הסטודנטים אבל אם האגודה רוצה משהו אז זה קורה. קורסים בד"כ קשים כי המרצים סדיסטים לשם הכיף. רמת לימודים גבוהה כמעט בכול הפקולטות

את"א: משתינים על הסטודנטים בקשת ובסוף גם תוקעים עליהם נוד. קורסים לא קלים (בערך כמו בכול מקום). מדמ"ח וכלכלה (ואולי עוד כמה מחלקות פה ושם) נחשבות טובות.

עברית: לא מכיר את היחס לסטודנטים. מדעים מדוייקים בעיקר ממש טוב שם

אב"ג: יחס סבבה לסטודנטים. רוב הנדסות, רוב מקצועות הרפואה ומדעי הדשא נחשבים ברמה של הטכניון ות"א (עד כמה שאני יודע הנדסת חשמל ברמה של הטכניון, הנדסת תוכנה ושאר מחלקות ההארד-וואר ברמה של ת"א בערך). מדעים מדוייקים נחשבים גם לא רעים בכלל. באופן כללי הלימודים נחשבים קלים יותר כי רוב המרצים והמתרגלים משתדלים לעזור לסטודנטים ולא רק בהזמנה מיוחדת לדאנג'ן שלהם בשעות הקבלה בלבד (כמו ברוב המקומות האחרים).

בר-אילן: קורסי יהדות חובה. אין מה להרחיב.

חיפה: סניף של אום-אל-פאחם בשיתוף אוינברסיטת ביר-זית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...