כמה שאלות בקשר ל HD4850 של אלבטרון (נקנה אתמול) - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות בקשר ל HD4850 של אלבטרון (נקנה אתמול)

gil_k

Recommended Posts

Gainward לא הכניסו את סדרת GLH לאתר שלהם אז אין לחנויות מאיפה להביא את הנתונים, יכול להיות שבגלל זה הנתונים של SKY לא נכונים. צריך לבדוק את זה, אל תמהר לפסול.

הם לא יכלו לבדוק את הכרטיס :|?

יש דרך אולי לברר את זה כרגע? היום בלילה? כי מחר אני קונה ת'מחשב אז זה דיי קריטי לי :x

עריכה:

אני מחר יצלצל בבוקר לSKYPC וישאל אותם... אני יעדכן פה במידה ויש ביקוש לעידכונים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני בעלים (מאוד מרוצה :P ) של 4850 ,הנה ,זה :

http://redrocket.blogdetik.com/files/2009/02/five_pictures4_687a39a30656b0db99b13b51be96ad5e.jpg

שקט ברמות, OCER מעולה, טמפרוטורות ממש נמוכות ,משהו כמו 45 מעלות באממץ של קרייסיס + OC לא קל (ניתן לראות במפרט בצד), לגבי ה250 ,לחבר טוב שלי יש כזה, ה4850 פשוט יותר טוב, חבל על הזמן, חוץ מGTA שהם עומדים אותו הדבר עקפתי אותו בכל משחק במשהו כמו ה5FPS שזה מאוד משמעותי כשמדובר בממוצע של 35-40 FPS + פילטרים, חבל שהלכת על 250 ,זו השורה התחתונה, יכולת לרכוש 4850 שיניב ביצועים עדיפים משמעותית ביחס לזה שהם באותו המחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעלים (מאוד מרוצה :P ) של 4850 ,הנה ,זה :

http://redrocket.blogdetik.com/files/2009/02/five_pictures4_687a39a30656b0db99b13b51be96ad5e.jpg

שקט ברמות, OCER מעולה, טמפרוטורות ממש נמוכות ,משהו כמו 45 מעלות באממץ של קרייסיס + OC לא קל (ניתן לראות במפרט בצד), לגבי ה250 ,לחבר טוב שלי יש כזה, ה4850 פשוט יותר טוב, חבל על הזמן, חוץ מGTA שהם עומדים אותו הדבר עקפתי אותו בכל משחק במשהו כמו ה5FPS שזה מאוד משמעותי כשמדובר בממוצע של 35-40 FPS + פילטרים, חבל שהלכת על 250 ,זו השורה התחתונה, יכולת לרכוש 4850 שיניב ביצועים עדיפים משמעותית ביחס לזה שהם באותו המחיר.

מאיפה הבאת את הכרטיס וכמה הוא עלה? חברה מעולה, אבל לא ראיתי אותם בארץ מאז שקניתי את הRadeon 9800 Pro לפני 4-5 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה הבאת את הכרטיס וכמה הוא עלה? חברה מעולה, אבל לא ראיתי אותם בארץ מאז שקניתי את הRadeon 9800 Pro לפני 4-5 שנים.

אחי הביא לי איתו את הMSI מארה"ב,, היתה סידרה מאוד מצומצמת של הכרטיס הנ"ל, הוא פשוט מדהים, מביא ביצועים מאוד דומים ל4870 ,ממש דומים אבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...