האם השמועות לגבי GTA V נכונות? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם השמועות לגבי GTA V נכונות?

eliil1

Recommended Posts

היו דיבורים שרוקסטאר ממש מאוכזבת מהכנסות לגירסאת המחשב וכעט היא נוטשת אותו.

שום DLCלא יצא למחשב וטוב שכך, עוד כמה שנים יתחיל משבר האיכסון הגדול ורוקסטאר הייתה תופסת למשתמש ממוצע הרבה מידי מגבייטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקווה מאוד שייצא למחשב.. דיי לבכות על זה שלא רץ לכם..

הגרסה הראשונה של IV לא הייתה כ"כ גרועה.. ובטח שלא אחרי הפאצ'ים.

ובכל מקרה.. גם אם לא יצא למחשב.. עדיין אני מקווה שהם ימשיכו את הסדרה הזו.. לGTA3,VC וIV הייתה עלילה מדהימה(בלי SA ה"ערסי").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להגיד הרבה דברים "רעים" על SA,אבל אי אפשר לקחת את ההישג העצום על יצירת עולם משחק חופשי וכל כך,כל כך גדול וגדוש..עד עכשיו עוד לא נתקלתי במשחק שהצליח לשלב ולהעמיס כל כך הרבה אלמנטים יחד וגם עשה זאת בצורה טובה מאוד..

בכל מקרה, IV היה טוב מאוד,אבל עדיין הרגיש כאילו מדובר בהמשך שלא נאמן למקורות שלו..כולי תקווה שאם וכאשר יצא V,אנחנו נראה חזרה לעולם צבעוני,סאטירי,מצחיק עד דמעות ולא ריאליסטי..כי זה מה שעשה את למה שהוא,ולא גווני קקי ועלילה שסובבת סביב מוראליות והחיים הקשים..

כל עוד זה יתגשם,לא אכפת לי מתי ולאיזו קונסולה הוא יצא-אני אהיה בהחלט מבסוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לSA היתה עלילה טובה מהקטע שיוצאים מLS. ת'אמת אהבתי יותר את העלילה של SA מאשר את של IV(לא שאני אומר שהיא היתה גרועה)

אני מאוד מקווה ש V יצא למחשב זה שההכנסות היו נמוכות זה בגלל שכולם פחדו מהבאגים וה''פוזות'' של רוקסטאר על זה שלא יהיה אפשר לפרוץ את המשחק(מה שעיצבן מאוד כנראה כמה אנשים).

בכל מקרה חבל מאוד אם הם לא ימשיכו עם הPC בכל זאת הסדרה הזאת קיבלה את הפופולאריות שלה משם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מי אמר ומאיפה הוא שמע שהמכירות של IV למחשב היו מאכזבות,אבל מבדיקה שעשיתי מצאתי שמכירות הRETAIL(קופסא מחנות) של המשחק אכן היו משמימות,אך עם זאת,במכירות הדיגיטליות(STEAM,D2D) הוא דווקא הצליח יופי..כמובן במחשב גם קשה מאוד להעריך,אפילו בגסות,כמה משחק מכר והרוויח(שכן יש הרבה מדיומים שונים דרכם ניתן לרכוש את המשחק)..

שורה תחתונה,אני לא רואה שום סיבה ממשית והגיונית שהGTA הבא,או לצורך הדוגמא כל משחק שהוא,לא יגיעו למחשב..מבחינת המפיצה/מפתחת,מדובר בעבודה ממש אפסית להכין "פורט" של משחק מקונסולה למחשב(מבחינת גודל ההשקעה הכספית,ביחס להשקעה הכספית שבפיתוח המשחק באופן כללי),ואיך שלא תסתכלו על זה,זה פותח בפני העוסקים בדבר שוק רחב וחדש מלא בהזדמנויות להרוויח עוד כסף..מדובר במצב של WIN WIN מבחינת חברות המשחקים..אני לא מבקש או דורש שהמשחק יצא במקביל לגרסאת הקונסולות,שכן זה ברור וידוע שהחברות רוצות קודם כל להרוויח מקסימום מהשוק הזה..אבל ברגע שהפופולאריות ומכירות משחק זה או אחר גוועות(נגיד חצי שנה אחרי יציאתו)-שיוציאו אותו למחשב-למה לא? מי שכבר שיחק יוותר,אבל מי שלא-יהנה גם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכירות למחשב צונחות בגלל שרוב האוכלוסיה מורידה משחקים\סרטים\מוזיקה\תוכנות...

אני לא מכיר בן-אדם אחד שקנה את SA למחשב..(לעומת VC\IV)... אם הם היו מפתחים את ההגנה שיש על IV בתקופה של VC\SA, המכירות למחשב היו לערכתי הרבה יותר מוצלחות...(לBULLY לפי מה שאני זוכר אין בכלל הגנה!)

אגב:בלדעתי העלילה+משחקיות של IV טובה יותר משל SA..בSA יש המון שטח מבוזבז(כל הDESERT והבולשיט הזה, יש שם בקושי 10 משימות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SA אחד המשחקים הארוכים ביותר שאני שיקחתי... הוא עדיין מותקן אצלי על המחשב ואני מנסה לעבור משימה אחת שאני תקוע בה כבר שנה...

CKY4LIFE, תשמע, אצלי התקציב למחשב שקניתי לא נפל מהשמיים, כך גם עם המשחק. אני בזבזתי כזה סכום כסף בשביל להנות (אם הייתי רוצה גראפיקה צולעת הייתי מסתפק בHD2600 הישן)

למה אני צריך לסבול? (לא אישית, דעתי מייצגת את דעותיהם של משתמשים אחרים רבים). לא רק שהגראפיקה של IV בהגדרות הכי גבוהות מדגדגת ת'סטנדרטים של היום, היא גם בקושי רצה... הפאטצ'ים פשוט עשו את נפילות הFPS לתכופות וקצרות יותר. בנסיעה פשוטה בעיר אתה לא מבחין בהם וגם בבנצ'מארק אתה מקבל יותר FPS אבל למעשה כל כמה דקות יכולים להרוג אותך בלי שתיראה...

ביחיית, כשמשקיעים בתהליך ההעברה למחשב וכל מה שכרוך בכך (פרסום, הדפסת דיסקים וכו') 100 אלף דולר אין מה לצפות... זה ניראה יותר מידי כמו עוד ניסיון לסחוט מאיתנו ת'כסף... אני מעדיף לשחק IV אצל חברעל הPS3...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכירות למחשב צונחות בגלל שרוב האוכלוסיה מורידה משחקים\סרטים\מוזיקה\תוכנות...

אני לא מכיר בן-אדם אחד שקנה את SA למחשב..(לעומת VC\IV)... אם הם היו מפתחים את ההגנה שיש על IV בתקופה של VC\SA, המכירות למחשב היו לערכתי הרבה יותר מוצלחות...(לBULLY לפי מה שאני זוכר אין בכלל הגנה!)

אגב:בלדעתי העלילה+משחקיות של IV טובה יותר משל SA..בSA יש המון שטח מבוזבז(כל הDESERT והבולשיט הזה, יש שם בקושי 10 משימות).

אנשים צריכים להבין שלא כל העולם זה .

בשאר העולם הרוב הגדול מאוד של הציבור קונה משחקים, ואחוז ההורדות הפיראטיות הוא כמעט זניח.

רק בישראל, קזאחסטן, טורקיה ועוד כמה מדינות בודדות אחוז הפיראטיות גובה כל כך.

והאמת שגם בארץ אנשים קונים, עובדה שיש חנויות כמו פריק, TR ודומות שעושות מזה כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...