70 כפיפות בטן בדקה, זה אפשרי? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

70 כפיפות בטן בדקה, זה אפשרי?

EasyPooper

Recommended Posts

אהלן חבר'ס.

עלתה לי בראש השאלה-האם 70 כפיפות בטן לדקה זה אפשרי? בבית הספר ובצבא אני רואה שזה הפך לנורמטיב. אם כן התוכלו לעזור לי בעצתכם אילו תרגילים עלי לעשות בשביל להגיע לתוצאה זאת. עכשיו אני במצב שאני עושה 50-60 כפיפות בטן בדקה ו55-50 כפיפות בטן בדקה עם צלחת של 10 קילו... אבל אני לא מצליח להעלות את המהירות. האם לא חובה לרדת עד הסוף? האם המספר הזה הוא בכלל כפיפות בטן ללא תמיכה ברגליים?

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אתה מכיר את שרירי הגוף שלך טוב תצטרך לנתב חלק מהכוח לחלקו העליון של הגוף שלך בכדי שתוכל להתרומם מהר

מה שכן לנתב את הכוח בחזרה לחלקו התחתון (העברת משקל הגוף) בכדי להחזיק את עצמך בירידה.

גג שהצלחתי הוא 67 ללא משקל ועם פלטה של 10Kg הצלחתי 60

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקנא בכם... אני כבר שנה שלמה עושה על יום בסביבות ה300 חזרות (כפיפות בטן) וכמה סופר סטים אבל לא יוצא לי להעלות את המהירות... כאילו לעשות 70 כפיפות בטן אני יכול אבל לא בדקה, בתכלס אני יכול לעשות יותר מ70.

ישנם תרגילים המפתחים זריזות?[br]פורסם בתאריך: 26.07.2009 בשעה 13:26:24

אני לא מבין מה הקטע לעשות כזה מהר.

לעשות לאט זה הרבה יותר קשה

הרבה יותר קשה לעשות מהר, תנסה ותיראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:eek2:

גדדמיט... שונא את הגנים שלי :s07:

מישהו רוצה להחליף? ישלכם פה גנום במבצע!

נראה לי שאתה עולה עד הסוף ואז יורד עד הסוף, גם מבחינה של המבחן וגם מבחינה כללית אין צורך בזה - עלייה עד הסוף לא מאמצת יותר את השרירים, וירידה עד הסוף משחררת אותם -> אתה מבזבז זמן על שיחרור שרירים במקום לאמץ אותם כל הזמן.

הכפיפות בטן שאני עושה זה בערך מזווית של 5 מעלות עד זווית של 60 מעלות, ז"א שאני לא מגיע למצב מאונך

כמובן ידים מאחורי הראש בלי לגעת בראש בזווית 180 מעלות (הידים צריכות ליצור קו ישר ממרפק למרפק)

מבחן של X בדקה שווה לתחת. כל מי שמבין משהו בספורט יגיד לך את זה. חוץ מזה שזה גם לא ברי לשרירים. לכן אל תתיחס למבחן הזה ברצינות, תעבוד על דברים רציניים יותר.

מסכים מאוד, פשוט לא יכולים לעשות מבחן של מקס' כפיפות בטן שכן אפשר לעשות 1 בכל 5 שניות ולהמשיך ככה במשך יום שלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חובה לרדת עד הסוף, ואפשרי ביותר - אני זוכר שבכיתה י"ב עשיתי 110 בדקה.

אתה מתכוון לכאלה כפיפות?

הציור קצת צולע אבל אני מקווה שאתה תבין

אה אוקי אני אנסה עכשיו את השיטה

אחרתי קצת עם התגובה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם תלוי מאוד איך אתה עושה

בבגרות בספורט אצלנו הרגליים היחו 90מעלות והיה צריך לגעת עם המרפקים בברכיים

ולרדת עד שה2 העצמות בגב נוגעות ברצפה

ככה עשיתי 90

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר שנה שלמה עושה על יום בסביבות ה300 חזרות (כפיפות בטן) וכמה סופר סטים אבל לא יוצא לי להעלות את המהירות...

אתה מגביל את עצמך

להתאמן בכל יום זה לא בראי לשרירי הבטן וגם לא לגוף, ומכאן הסיבה שאתה לא מסוגל להגיעה ל - 70

להתאמן צריך פעם ביומים (ובצורה הנכונה - אימון שלא עולה על 40~ דקות עם חימום), אם מתאמנים כל יום (כמוך) אז יש ירידה בהשגים ולא עליה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שנאמר לעשות כפיפות לאט זה הרבה יותר קשה כי אתה מאט את הגוף שלך בכדי לבצע חזרה מושלמת אחת.

ההשקעה שלך כולה תלויה ביחידת עליה אחת ככה שאתה משקיע הכול בעליה.

זה ממש לא בריא להתאמן יום יום הגוף צריך מנוחה.

זה ממש לא קל,בעיקרון בגלל בוחן בר אור היינו צריכים לעשות כמה שיותר מהר בכמה שפחות זמן.

מקסים תנסה לעשות את זה עם פלטה של 5Kg אבל תשאר באוויר כשניה אחרי עליה,אתה תתפרק אחרי 40 כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון לכאלה כפיפות?

הציור קצת צולע אבל אני מקווה שאתה תבין

אה אוקי אני אנסה עכשיו את השיטה

אחרתי קצת עם התגובה

10 מעלות ז"א כמה ס"מ מהרצפה, במצב הזה השרירים התחתונים הכי מתאמצים.

60 מעלות ז"א כמעט באמצע, כאן השרירים העליונים הכי מתאמצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מגביל את עצמך

להתאמן בכל יום זה לא בראי לשרירי הבטן וגם לא לגוף, ומכאן הסיבה שאתה לא מסוגל להגיעה ל - 70

להתאמן צריך פעם ביומים (ובצורה הנכונה - אימון שלא עולה על 40~ דקות עם חימום), אם מתאמנים כל יום (כמוך) אז יש ירידה בהשגים ולא עליה

אוקיי אני מודע לכך, אחדד את דברי-

אני עושה אימון עם פלטה פעמיים בשבוע, כל יום אחר זה חימום, לא קורע תת'חת על זה.

עכשיו ניסיתי את השיטה של שוקו, היא דיי קלה יצא 92

אחרי 15 דקות הולך לנסות ת'שיטה של XEYDO.

שמים דגש על זה בצבא? או שלא ממש אכפת להם הכפיפות בטן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...