בשעה טובה קניתי 2209wa - כמה מילים על המסך... - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בשעה טובה קניתי 2209wa - כמה מילים על המסך...

Leo101

Recommended Posts

כבר המון זמן שאני בודק מסכים בשביל להחליף את הcrt הישן שלי.

אמנם כמעט לא כתבתי הודעות בפורום (אני עצלן) אבל תמיד דאגתי להיכנס ולהתעדכן לגבי שוק המסכים היום.

כמובן שה2209wa עם כל התשבוחות מאוד קרץ לי, והיום בהחלטה של שנייה (הcrt נדפק סופית) קניתי אותו.

רשמתי רק כמה מילים, בשביל שאנשים יקבלו מושג לגבי המסך...

אחרי הרכבת המסך, ראיתי שהמסך הרבה יותר יפה מהתמונות שרואים באינטרנט. הוא נקי, לא מצועצע, ונראה מחומרים איכותיים.

הארגונומיה של המסך מאוד טובה. המעמד יציב מאוד, ומאפשר את כל האופציות (הטייה, סיבוב, PIVOT)

מבחינת זוויות צפייה המסך מקיים כל מה שהוא מבטיח. זוויות הצפייה מדהימות ביחס למסך TN רגיל. מכל צד התמונה עדיין ברורה ולא חשוכה.

איכות התמונה של המסך מאוד איכותית והמסך חד בטירוף.

הכיול הראשוני שאיתו הוא בא מאוד מספק ולא הייתי צריך לשנות כלום למעט הבהירות. (הבהירות של המסך מאוד חזקה וצריך לדעתי להוריד אותה קצת)

נכון לעכשיו לא רואה חסרונות למסך, ומקווה גם שלא אראה...

שורה תחתונה למסך מגיע כל התשובוחות שהוא מקבל.

הזוויות צפייה מדהימות, הוא עם איכות תמונה מאוד טובה וחדה, והוא גם מאוד יפה לטעמי (ואני עוד בנאדם שכן אוהב את המסכים המצועצעים כמו הt220 )

את המסך קניתי במחיר של 1499 ש"ח ואני חושב שהוא שווה כל שקל.

רק רציתי להגיד תודה לחברי הפורום, אמנם לא קיבלתי המלצה אישית, אבל המידע בפורום מאוד עזר בבחירה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ברוך הבא למשפחה של האנשים שיודעים מה הם רוצים, ומבינים שמסך זה מוצר להרבה שנים, לא כמו מחשב, ויותר חשוב מזה, זה מוצר שאם הוא לא איכותי הוא יכול לפגוע לך בראיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs:

תודה על הביקורת !

אני גם לאחר קריאה ולאחר הרבה ביקורות הולך לרכוש אותו השבוע סופית.

מקווה מאוד שאני לא אתאכזב... אני מסכים מאוד עם דנדן, תצוגה וסאונד במיוחד וציוד הקפי בכלל... אלה דברים שלא "צריכים" לקנות ולהחליף כל פעם שקונים מחשב ואלה דברים שכדאי לקנות כמה שיותר איכותי ולכמה שיותר זמן.

אני אישית מוכן להשקיע בזה יותר מהמערכת עצמה.

אני רק מקווה המסך הזה הוא באמת הטופ של הטופ ב22" ואין לו מתחרים שלוקחים אותו (גם אם זה בפי 3 מהמחיר שלו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת זוויות צפייה המסך מקיים כל מה שהוא מבטיח. זוויות הצפייה מדהימות ביחס למסך TN רגיל. מכל צד התמונה עדיין ברורה ולא חשוכה.

איכות התמונה של המסך מאוד איכותית והמסך חד בטירוף.

זה לא פנל TN רגיל זה E-IPS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אדיוט או אתה עושה את עצמך?

אני דיברתי על מסכים ולא על אמצעי פלט אחרים.

ועובדה שCRT היו בעלי קרינה לא טובה, וגם אחרי שהם היו מתחילים לההרס אז הפוקוס שלהם היה נדפק קצת וזה היה פוגע בראיה

וגם בTN, כשהטקסט לא חד, העיניים מתאמצות יותר, אז זה פוגע... ועוד יותר פוגע כשהמוצר יותר זול ופחות איכותי כי אז החסרונות של הTN רק בולטים יותר ויותר.

לך תחזור לIVORY/KSP, ותעזוב אותנו בשקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם בTN, כשהטקסט לא חד

אני רק רוצה לדעת מי האידיוט שמפיץ פה את המיתוס כאילו ב-TN הטקסט לא חד.

מכל מה שידוע לי על טכנולוגיות ייצור LCD, חדות תמונה אינה מאפיין שמשתנה בין אחת לאחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בכל TN הטקסט לא חד, זה כמו שלא כל CRT היה באותה רמה...

אבל יצא לי להתקל במספיק מסכי TN שהיו טובים יחסית ומספיק מסכים שהיו גרועים מאוד, ולא מבחינת הגדרות.

אז השילוב של כל החסרונות של TN, כן פוגעים בסופו של דבר.

טקסט אינו חד נובע מגודל נקודה שונה, רזולוציות שונות, ואפילו בהירות גבוהה.

במקרים יותר גרועים יש גם סיבות נוספות לתקלה הזאת, אבל כמובן ברוב המקרים היותר גרועים, מדובר בתקלה במסך עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרים יותר גרועים יש גם סיבות נוספות לתקלה הזאת, אבל כמובן ברוב המקרים היותר גרועים, מדובר בתקלה במסך עצמו.

בדיוק, אבל תקלות אלה אינן אופייניות ל-TN יותר מאשר לטכנולוגיות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק רוצה לדעת מי האידיוט שמפיץ פה את המיתוס כאילו ב-TN הטקסט לא חד.

מכל מה שידוע לי על טכנולוגיות ייצור LCD, חדות תמונה אינה מאפיין שמשתנה בין אחת לאחרת.

אני לא זה שמפיץ שמועות, אבל עד לא מזמן היו מותקנים אצלנו בעבודה המון מסכי 17" של סמסונג

ובחלק מהם התמונה היתה ממש מרוחה או שהניגודיות היתה על הפנים. כמה שלא תשחק עם ההגדרות זה לא עזר יותר מידי.

עכשיו החליפו למסכי 19" חדשים ועוד לא נתקלתי באחד שנראה מרוח\לא טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא זה שמפיץ שמועות, אבל עד לא מזמן היו מותקנים אצלנו בעבודה המון מסכי 17" של סמסונג

ובחלק מהם התמונה היתה ממש מרוחה או שהניגודיות היתה על הפנים. כמה שלא תשחק עם ההגדרות זה לא עזר יותר מידי.

עכשיו החליפו למסכי 19" חדשים ועוד לא נתקלתי באחד שנראה מרוח\לא טוב.

לא הבנתי מה זה מדגים או מוכיח..

במקרים היותר גרועים... בדיוק המשפט שהבאת ממני.

אבל אל תשכח שהיה משפט גם לפניו...

בקיצור תפסיק לחרטט פה, יש אנשים שעוד יאכלו תבולשיט שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה זה מדגים או מוכיח..

אני חושב שלא הצלחתי להעביר את הנקודה שלי.

מה שהתכוונתי להגיד זה שיכולות להיות בעיות עם כל סוגי הפאנל.

אבל אין בעיות (מניסיוני) עם טקסט על מסכי TN - לפחות כשהמסך תקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אדיוט או אתה עושה את עצמך?

אני דיברתי על מסכים ולא על אמצעי פלט אחרים.

ועובדה שCRT היו בעלי קרינה לא טובה, וגם אחרי שהם היו מתחילים לההרס אז הפוקוס שלהם היה נדפק קצת וזה היה פוגע בראיה

וגם בTN, כשהטקסט לא חד, העיניים מתאמצות יותר, אז זה פוגע... ועוד יותר פוגע כשהמוצר יותר זול ופחות איכותי כי אז החסרונות של הTN רק בולטים יותר ויותר.

לך תחזור לIVORY/KSP, ותעזוב אותנו בשקט.

ורמקולים זולים מעוותים את הצליל וגורם לנזק בלתי הפיך לשמיעה. לך, לך, תפנק את מנכ"ל פנדה במחסן. התחום הזה מורכב מידי בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...