לא מצליח להתחבר לאינטרנט אחרי פירמוט (מחשב עם כרטיס רשת) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח להתחבר לאינטרנט אחרי פירמוט (מחשב עם כרטיס רשת)

Jenia24

Recommended Posts

אתה במקרה הגדרת את הכתובת IP שלך לבד ?

כי הכתובת IP שלך 192.168.2.100 וגם השער ברירת מחדל היא אותו דבר משמע כל כתובת שהמחשב שלך מחפש ולא נמצא בטווח הרשת המקומית שלך, הוא הולך לשער ברירת מחדל אשר מוגדר על אותו מחשב בדיוק

במידה ומדובר אכן בהגדרות ידניות אז תשנה את זה כן שהמסכת משנה (SUBNET MASK) תהיה 255.255.255.0

ושהשאר ברירת מחדל והשרת DNS יהיו הכתובת של הנתב שלך (מאמין שזה 192.168.2.1)

במידה ומדובר בהגדרות אוטומטיות דרך DHCP (ככה נראה בפלט של ה IPCONFIG) אז זה אומר שהמחשב שלך הוא גם השרת DHCP שזה לא הגיוני, וזה אומר שהתקנת תוכנה כלשהיא שמחליפה את העבודה של הנתב מבחינת חלוקת הכתובות ושם הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיית DNS ממבט מהיר.

nslookup .com 

מה מחזיר?

nslookupgoogle.jpg

אתה במקרה הגדרת את הכתובת IP שלך לבד ?

כי הכתובת IP שלך 192.168.2.100 וגם השער ברירת מחדל היא אותו דבר משמע כל כתובת שהמחשב שלך מחפש ולא נמצא בטווח הרשת המקומית שלך, הוא הולך לשער ברירת מחדל אשר מוגדר על אותו מחשב בדיוק

במידה ומדובר אכן בהגדרות ידניות אז תשנה את זה כן שהמסכת משנה (SUBNET MASK) תהיה 255.255.255.0

ושהשאר ברירת מחדל והשרת DNS יהיו הכתובת של הנתב שלך (מאמין שזה 192.168.2.1)

במידה ומדובר בהגדרות אוטומטיות דרך DHCP (ככה נראה בפלט של ה IPCONFIG) אז זה אומר שהמחשב שלך הוא גם השרת DHCP שזה לא הגיוני, וזה אומר שהתקנת תוכנה כלשהיא שמחליפה את העבודה של הנתב מבחינת חלוקת הכתובות ושם הבעיה

נראה לי שכן לפני הרבה זמן קראתי איזה מדריך לקביעת IP , אבל עשיתי עכשיו פרומט זה לא אמור להשתנות? אין לי שום תוכנה חוץ מהתוכנה שבאה עם

הדרייבר (Ralink Wireless Utility) ואין לי מושג איך אני קובע משנה או DNS אחרים , אם תוכל להסביר לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס לא נמצא במצב של הגדרה סטטית, אחרת DHCP ENABLED היה מופיע בNO ולא היה מופיע השורות של הLease.

מה שכן, זה שה-DG מקבל אותה כתובת כמו המחשב, שבDNS מופיע רק הכתובת של הנתב וזמן תפוגת הlease היא בעבר הרחוק בהחלט מעידה על בעיה בהגדרות. הניחוש שלי הוא בעיה בהגדרות הDHCP של הנתב או בעיה בהתקנת המתאם האלחוטי.

אני הייתי מתחיל בכיבוי מוחלט של המחשב והנתב (את הנתב אפילו הייתי מנתק מהחשמל לאיזה דקה כדי לנוח), הדלקה מחדש ולנסות להתחבר לרשת האלחוטית שוב.

אם זה לא עזר, תנסה להתקין את כרטיס האלחוטי מחדש. אם זה מתאם שמתחבר דרך הUSB, תסיר את התוכנה ותוודא שהוא מוסר גם במנהל ההתקנים, תנתק אותו, תבצע הפעלה מחדש למחשב, תתחיל את ההתקנה ורק כשהוא דורש ממך לחבר את המתאם תחבר אותו, לא לפני.

אם זה כרטיס PCI, תעשה אותו דבר, פרט לקטע של להוציא ולחבר אותו.

אם כל זה עדיין לא עזר, תכנס להגדרות הנתב (בחיבור עם כבל או ממחשב אחר) ותבדוק את הגדרות הDHCP. אם אתה לא בטוח שההגדרות טובות, תעלה צילום מסך.

בנוסף, אם עדיין יש בעיה, בהודעה הבאה תרשום בבקשה את דגם הנתב והכרטיס האלחוטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלק הזה מיותר, אפשר למצוא את המלל 5 ס"מ לכיוון הזה ^

אוקיי , ניתקתי את הראוטר מהחשמל ומהמחשב , ולא עזר גם התקנתי מחדש את הדרייברים של הכרטיס וגם לא עזר

הדגם של הכרטיס - EW-7128g 802.11g PCI Card (Edimax)

והראוטר - BR-6204Wg (Edimax)

עכשיו איך בדיוק אני יכול לבדוק את הגדרות הDHCP?

אני כרגע נמצא על המחשב שמחובר למודם ולראוטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה יש מדריך למשתמש.... ::)

הגדרות הDHCP נמצאות ב-general setup תחת הגדרות ה-LAN. מה מופיע שם?

ובשם כל מה שצודק, יפה ואוהב כלבלבים, אל תצטט את ההודעה שמעליך.

בשיחה, אתה לא חוזר על כל דברי קודמך לפני שאתה אומר את מה שאתה רוצה, אין שום סיבה לרשום אותם בדיון פורום.

אם אתה ממש חייב, לפחות תצטט רק את החלק הרלוונטי או תחלק את הציטוט כך שהתגובה שלך תתיחס כל פעם רק לחלק שהיא עונה כלפיו.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בעיה קטנה , אני מנסה להתחבר לראוטר שהכתובת היא 192.168.2.1 והוא פשוט לא נכנס , לא מהמחשב עם הכרטיס ולא מהמחשב עם הראוטר , ואני זוכר שלפני כחודש נכנסתי בוודאות מהכתובת הזאת

מה יכל להתפקשש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאפס את הראוטר (כפתור קטן מאחורה שצריך ללחוץ עם עט למשך כמה שניות) ותגדיר מחדש הכל

נראה שיש לך שם סלט שלם בהגדרות שלך ומפה כל הבעיות!!!

אם אתה לא רוצה אז במחשב שיש תעשה IPCONFIG תסתכל מה רשום ב DEFAULT GATEWAY וזאת הכתובת של הראוטר שלך,

תכנס פנימה ותצלם (SCREEN SHOTS) את כל מסכי ההגדרות של הרשת LAN ן WIRELESS

תעלה לפה קישורים ויעזרו לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאפס את הראוטר (כפתור קטן מאחורה שצריך ללחוץ עם עט למשך כמה שניות) ותגדיר מחדש הכל

נראה שיש לך שם סלט שלם בהגדרות שלך ומפה כל הבעיות!!!

אם אתה לא רוצה אז במחשב שיש תעשה IPCONFIG תסתכל מה רשום ב DEFAULT GATEWAY וזאת הכתובת של הראוטר שלך,

תכנס פנימה ותצלם (SCREEN SHOTS) את כל מסכי ההגדרות של הרשת LAN ן WIRELESS

תעלה לפה קישורים ויעזרו לך

איפסתי את הריסט אבל שום דבר לא קרה

וניסיתי להכנס לפי הdefault gateway וזה גם לא עזר , יש אולי משו שאני יכתוב בcommand שיוכל לאפס את הראוטר?

והנה תמונה של איזה error שהווינדוס מציג לי.

ipconflit.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...