מפרט למחשב ב-4000+ ש"ח, בעיקר לאוברקלוקינג ומשחקים... - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למחשב ב-4000+ ש"ח, בעיקר לאוברקלוקינג ומשחקים...

CyberMan

Recommended Posts

עם הספק זה יוצא קצת יקר לדעתי...329+149(אבל סביר)

(Tsunami 350 Watt)

אבל בסכום כזה אפשר לקנות את המארז הזה למשל(לדעתי הוא יותר טוב):

http://www.3rsystem.co.kr/english/product/case/air.asp

*אני לא כל כך היבנתי את המחיר שלו, במכירה קבוצתית 295 ש"ח ורגיל 392 ש"ח (הבדל גדול, לא?)

*אז אם המחיר ישאר 295 אני כנראה אקנה אותו... מה אתם חושבים...?

8)

אם יש עוד טובים שאתם יכולים להמליץ עליהם, אז זה הזמן...

תודה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא אוהב רק את העיצוב שלו אבל "הפנימיות" היא אחלה...

פשוט רציתי משהו קצת יותר יפה (אין בעיה להשקיע אפילו עוד מאה שקל אם זה באמת יהיה מארז טוב מכל הבחינות..:)

כנראה אני אקח את 9700NONPRO + OC...=]]

יוצא קצת יותר ממה שחשבתי אבל אין מה לעשות.... :-\

אז אם מישהו מכיר מארז בינוני מכל ההבחינות(עיצוב, נוחות, קירור), במחיר בין 350-450 ש"ח שימליץ לי בבקשה... ;)

לפני שאתה קונה 9700NP, תדע שבשביל תצטרך לצרוב לו ביוס פרוץ שאפשר לעשות לו .

הביוס המקורי מגיע נעול מפני .

עם ה9600 שהוא זול משמעותית אתה תוכל להגיע לתוצאות מאוד יפות (הביוס שלו לא נעול) בלי בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הספק זה יוצא קצת יקר לדעתי...329+149(אבל סביר)

(Tsunami 350 Watt)

אבל בסכום כזה אפשר לקנות את המארז הזה למשל(לדעתי הוא יותר טוב):

http://www.3rsystem.co.kr/english/product/case/air.asp

*אני לא כל כך היבנתי את המחיר שלו, במכירה קבוצתית 295 ש"ח ורגיל 392 ש"ח (הבדל גדול, לא?)

*אז אם המחיר ישאר 295 אני כנראה אקנה אותו... מה אתם חושבים...?

8)

אם יש עוד טובים שאתם יכולים להמליץ עליהם, אז זה הזמן...

תודה מראש :)

המארז הזה כ"כ רך, הוא עשוי מבדיל. הכפתורים הם ממש לא "touch buttons" צריך להפעיל עליהם לחץ של כמה טונות טובים כדי ללחוץ...

המארז בקיצור לא איכותי, וריאיתי הרבה אנשים שכתבו עליו פה באתר ועל זה שהוא נמעך כמו נייר טואלט )O_o(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

R9700NP מן הסתם... ::)

דיברת על ה-Tsunami 350 Watt, אז בוא תקשיב לי, כי אני אחד שיש לו את המארז הזה:

תשמע, זה מארז שהוא יחסית נחמד ומאוד יפה, הוא מאוד נחמד למודינג, אבל בתכל'ס הוא לא הכי טוב בעולם. מארז מידי ממוצע, יש יותר טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע..לצרוב ביוס פרוץ אין לי בעיה...אז מה אתה אומר כדאי יותר:

9700NPRO או 9600PRO? ???

אם אתה יודע לצרוב ואין לך בעיה עם תוספת המחיר אז 9700 עדיף.

ה9600 לעומתו יותר תקציבי ומתאים לאנשים קצת מצומצמים מבחינת תקציב.

אם כל המחשב שלך עולה 4000 שקל, לא הייתי מוציא 2000 מהם על כרטיס מסך.

אני ממליץ לך על 9600

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר, אז 9700 עולה 1500+- שזה 300 ש"ח יותר מ9600PRO בערך....אבל נראה אני אלך על 9600PRO וזהו....יספיק לי לבינתיים...

בקשר למארז עדיין לא מצאתי משהו טוב .... ה-RAINBOW הזה יפה אבל האם עד כדי כך טוב ששווה לבזבז עליו את הסכום....

מה אתם חושבים..? ??? ??? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בילתי אפשרי...

בכל הפעלת יישום תלת מימדי כל המהירוית יהיו כמו שהן רשומות בביוס (מהירויות ברירת מחדל), אני פשוט ניסיתי הרבה דברים לעשות ורק צריבת ביוס פרוץ עוזרת, כלומר אין דרך אחרת לעשות עליו ... 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זה שהוא דיבר עליו שעשה את הOC, לא צרבתי שום ביוס ושום חנטריש. רוצה אני יעשה צילום מסך לTWEAKER של הרקולס ואני יראה לך האצתי אותו ל324 על 297 שזה כמעט הפרו. ואני בטוח שאני יכול עוד פשוט לא היה לי כח לנסות יותר, אם אתה ממש רוצה תודיע לי אני ישלח לך צילום מסך. אין שום בעיה בכרטיס הזה במיוחד לא אצל הרלוקס, אוברקלוקר מלידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה צילום מסך אחרי שהפעלת איזשהו משחק (אבל איך אני אדע?), זה כל הקטע .... אתה יכול להעיץ כמה שאתה רוצה אבל כשתיכנס למשחק תקבל מהירויות ברירת מחדל....

אם אתה יכול אז תעשה צילום מסך ב - 3DMARK2001SE

לפני ואחרי האוברקלוקינג....

תודה בכל זאת... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אני לא יכול כרגע לעשות כי ה סרתי את התוכנה, אבל בטוויקר של הרקולס זה מריץ לפני ואחרי בדיקה עם מספר פריימים בשנייה אז אתה תוכל לראות את זה בצד יש הבדל של 100 פריימים בשנייה לפחות.

אני מפנה אותך לתמונות של לפני ואחרי אבל אם יכנסו אליהן הרבה אז תוכל להיכנסרק מחר כי יש לי הגבלה של תעבובאתר כי זה אתר חינמי.

www33.brinkster.com/flitza/nosite/before.jpg

www33.brinkster.com/flitza/nosite/after.jpg

אני נרשמתי היום אז אתמול התחברתי מחבר שלי. ואם אתה רואה שלא עולה לך צור קשר באייסי אני אשלח לך את זה.

מקווה שאתה מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...