עזרה לגבי קניית Nintendo WII - צריכה עזרה בכמה שאלות - עמוד 4 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה לגבי קניית Nintendo WII - צריכה עזרה בכמה שאלות

morans

Recommended Posts

אני משתמשת בזה המון, במיוחד ב-FIT, שאני עושה אימונים אז זה עוקב אחרי המשקל שלי וזה מעולה

אז חייב להשתמש ב-MII, כל אחד בשלו.

אף אחד לא יודע איך אפשר לערוך MII אחרי שמירה?

עוד משהו: ראיתי משחק ממש יפה - הוא נקרא Marble Saga: Kororinpa, השאלה שלי אם הוא רק בצרפתית או שיש גם גרסה אנגלית?

ועוד שאלה: האם אחרי שאני מחברת את ה- לנתב שלי כדאי לבצע את העדכון גרסה כמו שהוא מבקש או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עריכה:

הצלחתי לשנות את ה-MII שלי.

ואמרו לי שלא לעדכן את ה-WII!

אז נשארה לי רק שאלה אחת, לגבי המשחק שרשמתי, מישהו שמע עליו? מכיר אותו? משחק בו כבר?

הוא נראה ממש נחמד, אבל אני לא יודעת אם הוא בצרפתית רק או גם באנגלית.

תודה לעוזרים!!

וגם אני אשמח לקבל עוד שמות של משחקים מעניינים שאתם אוהבים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם אחרי שאני מחברת את ה-WII לנתב שלי כדאי לבצע את העדכון גרסה כמו שהוא מבקש או לא?

ואמרו לי שלא לעדכן את ה-WII!

מי אמר לך דבר כזה ?

גם ככה מידי פעם יוצאים משחקים שמחיבים עדכון ולפעמים גם החנות הווירטואלית מחייבת עדכון

ואם כבר עדיף לעדכן מהרשת

עד היום נינטנדו לא הוציאה עדכון שהורס ... לפחות לא את אלו שנפוצים ונחשבים טובים ודווקא עדכון אוטומטי של משחק שיש פה ושם במשחקים

יכול לגרום לך לבריק או חצי בריק לקונסולה (קלקול רציני)

אני מציע לך לגלוש באתר הזה להיות מעודכנת -

http://www.maxconsole.net/

אולי אמרו לך לא לעדכן בגלל "ערוץ ההומברו" ואולי במקום ... התקינו לך את ה"ערוץ הומברו"

אבל אם יש לך ... רגיל אני ממליץ לך לעדכן מהרשת במקום שמשחקים יעדכנו לך רק תבדקי ביקורות על עדכונים חדשים לפני שאת מעדכנת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרו לי לא לעדכן בגלל הצ'יפ... לא יודעת, אני מפחדת לעדכן ואז יהיו בעיות (התקשרתי לgamestation שמשם קניתי את הWII + הצי'פ)

אני לא רוצה אחר כך לרוץ לחנות כדי שיסדרו לי את זה, אם הכל עובד למה לעדכן כרגע?

אני לא יודעת אם בכלל יש צורך בעדכונים האלה...

איזה משחקים דורשים עדכון?

אני בכלל לא מצליחה להיכנס לחנות הווירטואלית וגם לא למזג האוויר... אז גם ככה אין לי שימוש בזה...

מה זה בריק או חצי בריק...? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בריק זה קלקול גמור

זה מכונה באנגלית בתרגום חופשי " לבנה " (מהמונח של לבנה לבניה ) הכינוי הזה זה בגלל שאם יש בריק זה מה שאת יכולה לעשות אם הקונסולה

חצי בריק לפי השם זה חצי קילקול

אני בכלל לא מצליחה להיכנס לחנות הווירטואלית וגם לא למזג האוויר... אז גם ככה אין לי שימוש בזה...

זה כניראה בגלל שלא עשית עדכון או לחלופין שלא חיברת את הקונסולה לרשת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיברתי את הקונסולה לרשת והוא אומר שאני צריכה להפעיל את ה-wiiconnect24

אבל שאני מנסה להפעיל אותו הוא אומר שזה כרגע לא פעיל... משהו כזה

את CONNECT24 לא מומלץ להפעיל ואפשר לסגור אותו בהגדרות של הWII

השרות הזה בעצם נותן לקונסולה להיות מחוברת כל הזמן לרשת של ובתאוריה היו אמורים להיות תוספות ועדכונים בשרות מה שלא כל כך יצא לפועל ובפועל הקונסולה מחוברת ככה כל הזמן גם במצב שנה שהאוורור לא פועל וסתם מתחממת

תחברי את הקונסולה רגיל ואם יש לך מאריו קארט תנסי את המצב רשת שלו

יש לו מולטי מקוון מאוד נחמד

ואני ממליץ לך גם לקחת את הסיכון וכן לנסות לעדכן אם יקרה משהו זה בגלל שהחנות הכניסה לך משהו דפוק

גם ככה מוציאה עדכון פעם בכמה חודשים ונכון להיום כמו שאמרתי מיקודם אין עדכון "דופק..." שהם הוציאו

יש רק בעיה ב"ערוץ ההומברו" אבל אם יש לך ... את לא צריכה את זה גם ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יקרה אם אני לא אעדכן?

אתה בטוח במאה אחוז שזה בטוח לעדכן כל עדכון שה- מציע?

לא יודעת, הבחור מהחנות בטלפון נשמע מאוד חרד לשאלה אם לעדכן או לא והוא אמר ישר בלי להסס "בשום פנים ואופן לא לעדכן"....

אז לא יודעת מה לעשות.... אני די נוטה להקשיב לו.... מבין אותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעדכני במקרה הגרוע ביותר אפשר להחליף ...

אם הוא הכניס לך משהו נורמלי אין בעיה לעדכן ואחרי העדכון בטח לא תצתרכי לפחד עוד כמה חודשים עד העדכון הבא

חוץ מזה העדכון לפני הקודם הכניס תמיכה בכרטיסי גדולים

רק לפני שאת מעדכנת יש לך בממשק ערוץ שניקרא "ערוץ ההומברו" כי אם כן הוא יתקמצן על ... ואז על תעדכני

אם אין לך בממשק דבר כזה תעדכני שתוכלי לשחק אונלין ותוכלי לישתמש בערוצי אונלין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה "ערוץ ההומברו"?

לא נראה לי שראיתי דבר כזה, יש לי שתי שורות מלאות, שאר הריבועים ריקים, זה אומר לך משהו?

בשורה הראשונה יש לי את הריבוע של הדיסק, MII, תמונות, ערוץ הקניות

ובשורה השנייה יש לי מזג אוויר, חדשות, (מה ניתן לראות), והווי FIT

חוץ מזה אין לי כלום, האם לשם אתה מתכוון או למקום אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקשיבי לאידיוטים האלה ותעדכני, את סך הכל תרוויחי תמיכה בכל מיני דברים חדשים וגם זה יציל אותך מבריק של משחק שלא מPAL

והומברו זה homebrew כמו בישול בירה בבית רק שזה מונח שמדבר על דברים שאנשים מכינים בבית ושמים בקונסולות בניגוד למשהו מסחרי שזה המשחקים של החברות כמו נינטנדו וכל אלה

אבל זה לא סיבה לא לעדכן

קרירין- אם אני לא טועה גם לעידכון הזה מצאו פריצה, כל עידכון מוצאים פריצה נוחה, טווילייט האק זה לא המנוס האחרון, אתה מכיר את המושג "כל דבר נפרץ בסופו של דבר" ? רק אני לא יודע מתי זה יהיה תקף לPS3

מורן

ערוץ ההומברו זה משהו שאנשים הכינו שמרכז את כל הדברים שאנשים פרטיים תכנתו כמו לווי ושאר אמולטורים ותוכנות, במקום שיתפסו את כל הריבועים כל מיני דברים שונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני אעשה עדכון, מקווה שזה לא יעשה כלום :)

אין לי אז את ה-homebrew הזה שאתם מדברים עליו... וואו יש הרבה דברים לדעת עליהם.

הרי הרבה אנשים שקונים לא מבינים כל כך והם בכלל לא יודעים שאפשר לחבר את ה- לאינטרנט,

אז מה קורה אז אם הם למשל משחקים בו שנה ולא מעדכנים בכלל? זה יכול להרוס משהו?

בחנות אמרו לי שהם התקינו את הצ'יפ החדש שגם אם אני אשים משחק שהוא לא PAL לא יקרה כלום,

הוא פשוט לא יקרא אותו. האם זה נכון? או שהוא סתם חרטט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להסביר לך משהו כי נראה לי שהכניסו לך כאלה פחדים שאת לא נהנת ממה שקנית

ברוב העולם לא קנו עם צ'יפ, קנו רגיל ורק משחקים מאותו אזור עובדים

מי שיש לו צ'יפ ומנסה לשים משחק שבא מאזור אחר כמו NTSC על PAL, ויש עידכון יותר חדש, אז זה יגרום לבריק (אני חושב שגם מצאו תיקון לזה)

בכל מקרה פשוט שאתה מביאה את המשחקים מהדוד טורנט פשוט תבחרי באלה שבשם שלהם כתוב PAL

זה הכל

אין כזה דבר עידכון רע, עידכון בא רק לשפר

אם הווי מעודכנת לגירסה האחרונה, היא לא יכולה לקבל בריק, כי אין לאיפה לשדרג, לא יוצא מצב שמוציאים דיסק עם עידכון והוא לא יהיה באותה שנייה ברשת

ואני פשוט לא מאמין שהעובדים בגיים סטיישן כאלה בורים שהם הפחידו אותך עד כדי כך

אז פשוט מאוד - תחברי את הקונסולה לאינטרנט, תעשה update בתפריט של ההגדרות ואז הקונסולה שלך הכי מוגנת בעולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי, קודם כל תודה על ההסבר המפורט :) לפעמים צריך להסביר לאט כדי שאני אבין מהר :) חחח

אני עד עכשיו בחרתי רק PAL, אני יודעת לא לקחת משחקים מאזורים אחרים, את זה הבנתי טוב מאוד

אז אם אני אעדכן את ה- ואמשיך רק עם PAL לא יכול לקרות כלום??

לא יודעת למה הם אמרו לי שאי אפשר לעדכן, אני לא מבינה את זה.

יכול לקרות מצב שאני לא אעדכן את ה- בכלל ואז משחקים שיש לי כבר לא יעבדו יותר כי הם יחשבו לישנים??

עריכה:ביצעתי עדכון והכל עבר בהצלחה!! :)

עכשיו, שאני מנסה להיכנס לחדשות או למזג אוויר אז הוא אומר לי שאני צריכה להפעיל את ה-WIICONNECT24, בלי זה הוא לא עובד

האם להפעיל אותו? האם הוא יכול לגרום לנזק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא

אם משחק יצטרך עידכון הוא בא עם העידכון על הדיסק

מפה בא כל הבלאגן של הבריק: אם תשימי דיסק של NTSC בPAL ובגלל הצ'יפ הוא יקרא אותו אז לא יקרה כלום ורוב הסיכויים שיפעל טוב כי יש צ'יפ שפותח את הנעילה האזורית

אבל אם הגירסה של הווי שלך לא מעודכנת ואז את שמה דיסק של NTSC שבמקרה זה משחק שיצא לפני כמה ימים ויש לו עידכון חדש שהוא חייב אותו על הדיסק, ולא עשית את העידכון מהאינטרנט שאמרתי לך לעשות, אז מין הסתם הקונסולה של הPAL תתבלבל מהקוד של הNTSC ותקבל את הבריק, זה כמו שתשימי firmware תקול בDVD

את מבינה? כל עוד תמשיכים לעשות עידכון לפני שאת מכניסה דיסק חדש שהוא NTSC ואת לא יודעת אם יש עליו עידכון חדש או לא, לא יהיה לך בריק

אם לא תעשי בדיקת עידכון ליתר ביטחון והכנסת NTSC (שמעי יש מצבים שלפעמים המשחק לא יוצא לאירופה או באיחור של שנה וזה משהו שאת חייבת אותו עכשיו)

אז מה שיקרה זה שהוא ישגע את הקונסולה

מקווה שאת מבינה ועכשיו את יותר חכמה מהקופים בגיים סטיישן שניסו לעשות לעצמם כיסוי תחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...