שאלה כללית בקשר לשרתים - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה כללית בקשר לשרתים

רומן גרוס

Recommended Posts

CCNA ואחרי זה CCSA ו CCSE לא שווים יותר מידי' date=' צ'קפויינט עבר זמנם.... SPI = so 90's

בשוק לא מתקדמים עם הסמכות, מעבר ל-CCIE שחברות צריכות בשביל Platinum Partner מול סיסקו, ותארים מוזרים של MS כמו MCA/MCM שמעבר "לנסיון" ומבחן או 2 ומעבר וועדת קבלה לא צריך בשבילהם כלום, שהם לפחות שווים משהו אין שום צורך בהסמכות קיקיוניות.

כמובן שבהתקדמות אמיתית לפעמים יש "הסמכות" שבאמת עוזרות כמו PMP, אבל המבחן של PMI זה הדבר הכי קשה עלי אדמות בערך, ובשביל בכלל לגשת אליוצ צריך לבוא עם נסיון לא קטן, וכמה מאות שעות של ניהול פרוייקטים מוכחות על הנייר, ואם לא רוצים לחכות כמעט עשור עד שאפשר יהיה לגשת אליו גם תואר.

בטח שאין שום סיבה לעשות MCDST, ואז MCITPSA ואז MCITPEE, במיוחד אם לא עושים את המבחנים המוגחכים שלהם לבד.

בתוך MCSE במילא יש את הקורסים של MCDST, וSA וכיוון שMCSE/MCITPEE זה המינימום של המינימום לכל משרת HD מעופשת בארץ לאנשים עד שנתיים נסיון באמת אני לא רואה שום סיבה לעשות את הקורס הזה.

[/quote']

דובי נו באמת שוב אתה בא לי בגישת HI END מטורפת. אתה לא מזהה בין השורות את הקהל אליו אתה מדבר. הבן אדם שואל איך מגיעים לתחום לא "הייתי 3 שנים בצבא בסיסטם יש לי ניסיון ראיתי, נגעתי, קינפגתי ואני יכול ללמד את המראיין איזה שאלות לשאול".

לHELPDESK של קומברס לדוגמה (ואני מן הסתם יודע מה שואלים בראיונות) אם אין לך ניסיון בצבא ברשתות או לחילופין אין ניסיון צבאי אבל עשית MCSE רק אז תיכנס אלא אם כן אתה עילוי/היית חנון מושלם(לא שזה רע), למדת ספרי TCPIP להנאתך בתיכון ואתה יודע הכל לבד מקינפוג של CLUSTERים בבית.

אגב, החומר של MCDST בכלל לא נוגעים בון ב MCSA ואני עברתי גם MCDST וגם MCSA וגם MCSE לחוד ובנפרד וראיתי בדיוק מה לומדים בכל אחד (כן עברתי MCSE לאחר MCSA כי הייתה הזדמנות חינם).

הקורסים של לא מופרדים סתם כי אחרת מאות אלפי אנשים לא היו ניגשים ל MCDST בכלל.

תנחית לקהל את מה שאתה אומר כי מי שיקשיב לך לאורך הפוסטים השונים שלך יחשוב שבשנייה אפשר להיכנס לתחום ה-IT בלי להתאמץ יותר מדיי.

אני לא רוצה להתחיל לסנן לך תגובות.

אני מאמין שמי שמתעסק עם שרתים מרוויח מינימום 6-7 ואלה עם הניסיון מגרדים את ה 10 - 12 .

התמונות של השרתים חירמנו אותי /:

גם בHELPDESK אתה מרוויח 6-10 תלוי בשעות שאתה עושה. הייתי עובד 250 שעות בחודש ומוציא 10 אלף ש"ח. אבל לא היו לי חיים והייתי חייב כסף לקיים עצמי אחרי הצבא אז התפשרתי. הייתי עובד ראשון עד שבת ב2 בבוקר אבל הי, זה עבר ונשאר כזיכרון רחוק.

כל זה בלי שהייתי חייב לגעת בשרת פעם אחת. כמובן שהייתי נוגע כי הייתי הולך לחדרי שרתים מתוך עניין ורואה ושואל וחופר אבל לחשוב ש "אני אקבל משכורת גבוהה רק כשאגע בשרת" זה לא נכון.

אגב, טכנאים שנוגעים בשרתים ומחליפים דיסקים וכדומה ועושים עבודת ACTIVE DIRECTORY בקטנה עם הגדרות פה ושם ועיקר עבודתם להסתובב בין המשתמשים ולעזורלהם, מרוויחים את אותם סכומים מ-6 עד 10 אלף. מעבר לזה כאמור, צריך להתקדם למחלקות הSYSTEM, NETWORK וכדומה ולגעת ב HI END לאט לאט.

*)תמיד יש יוצאים מן הכלל וכבר נתקלתי בראיונות לחברה שרצתה בן אדם אחד שיעשה הכל תמורת 14 אלף וגם זה כי לא היה לי ניסיון, לו היה לי הייתי מקבל שם גם 20. לא הלכתי כי לא בראש שלי תפקיד שאני צריך להיות זמין 24 שעות לאיזה גחמה של משהו כאילו אני בכוננות מטכלית בצבא.

ככה שיש כלל ויש יוצאים מן הכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הקורסים מופרדים בצורה מלאכותית ע"י המכללות כדי לעשות כסף, לא סתם ה3 קורסים הראשונים של MCSE נותנים לך MCSA, ו 2 הקורסים הראשונים בMCSA נותנים MCDST.

שוב ככה זה לפי כל הסיליבוס של , כיוון שיש בחירה בקורסים "המכללות" אוהבות לבחור את אלה שנותנים הפרדה כמעט מוחלטת בין המסלולים כדי שאנשים יצתרכו לשלם על הקורס מחדש.

בפועל אפשר להתקדם במסלול ישיר מMCDST לMCSE או מה שעכשיו זה MCITP:EE בצורה מאוד פשוטה, 2 מבחנים לDST, מבחן השלמה לMCITP:SA, ואחרי זה עוד 4 מבחני השלמה אלל"ט לMCITP:EE.

הקורסים האלה נועדו בשביל שאנשים יעשו אותם בזמן העבודה, לא בתור הסבה מקצועית, אפשר לעשות 2 קורסים למצוא עבודה באיזה ספקית\HD\NOC מעופשים ולהמשיך לגשת למבחנים תוך כדי "צבירת נסיון".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מ MCSA ל MCSE כן כי MCSA זה 4 מבחנים ו MCSE זה 7

MCDST שונה ואם תעבור על החומר שלו תראה שהוא מיועד ל אנשי HELP DESK נטו.

המסלול כולל חפירה על VISTA ועל ועוד ולא נוגע ב2003 ובטח שלא ניהול ACTIVE DIRECTORY, הגדרות DNS, EXCHANGE, וכדומה.

מצד שני ב MCSA/E הפרק הראשון שנוגע בVISTA לא עמוק כמו הספר הראשון בMCDST.

אפשר לעשות 2 קורסים למצוא עבודה באיזה ספקית\HD\NOC מעופשים ולהמשיך לגשת למבחנים תוך כדי "צבירת נסיון".

מסכים בהחלט ולכן אני אומר שה-קורס לעשות כשאין לך ניסיון או יש לך ניסיון כטכנאי בלבד ואתה אחרי צבא רוצה להתחיל מסלול בהיי-טק, MCDST או השם החדש שלו זה הפתרון. אחרי זה יקבלו אותך לרוב ה-HDים הטובים בישראל (ישנם בודדים כאלה). יש JD שאפשר להתחיל גם בלי לדעת כלום ולעשות שם הכשרה כמו ספקיות למשל.

אז זה או להתקבל לספקית ,לבזבז שנה שנתיים ולהמשיך ל-HD או משהו דומה, או לעשות קורס ולהתקבל ישר ל-HD איכותי.

כמובן ששוב, יש חבר'ה יוצאים מן הכלל שלמדו הכל לבד גם בלי שעשו את הנ"ל ואחרי הולכים לעבוד כמנהלי או באבטחת מידע וכדומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בHELPDESK אתה מרוויח 6-10 תלוי בשעות שאתה עושה. הייתי עובד 250 שעות בחודש ומוציא 10 אלף ש"ח. אבל לא היו לי חיים והייתי חייב כסף לקיים עצמי אחרי הצבא אז התפשרתי. הייתי עובד ראשון עד שבת ב2 בבוקר אבל הי, זה עבר ונשאר כזיכרון רחוק.

כל זה בלי שהייתי חייב לגעת בשרת פעם אחת. כמובן שהייתי נוגע כי הייתי הולך לחדרי שרתים מתוך עניין ורואה ושואל וחופר אבל לחשוב ש "אני אקבל משכורת גבוהה רק כשאגע בשרת" זה לא נכון.

שעות נוספות זה לא נחשב, אנא דבר במשכורות בסיס.

במשרה מלאה של 180~ שעות, הלפדסק ממוצע עושה בסביבות ה-7 אלף ש"ח,

במקרים גרועים יותר יכול להגיע גם ל-5.5 ול-5.

אז אתה היית עושה שעות מטורפות ומגיע ל-10, אתה משווה את זה

למנהל רשת מתחיל שעושה 10,000 שקל, מקבל ופלאפון ועובד שעות סבירות?

הרי תמיד יש לך את הערך השעתי, שבעוד שמנהל הרשת מרוויח כ-60 שקל לשעה,

אתה עדיין מרוויח את אותם 29 ובסה"כ עובד שעות מטורפות שבנינו היית מעדיף לא לעבוד.

לגבי הסמכות, אני בולם את פי, כל אחד שייעשה מה שטוב ונוח לו בשביל ללמוד

את הדברים שמעניינים אותו(לי אישית אין הסמכות רישמיות ועשיתי דרך העבודה קורס CCNA,

כל שאר הידע שלי הוא מניסיון ולמידה עצמית מאומצת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מומחה לרשתות ואינטרנט בלי תעודה :-\

זה רק מראה כמה השוק נהיה זבל ' date=' כל אחד ניהיה פרופסור למחשבים בלי לשבת דקה על הכסא במכללה או אוניברסיטה .

[/quote']

לפני שאתה פותח את הפה, כדאי שתבדוק קודם כל את עצמך. אתה לא יודע מה זה דבר בסיסי ביותר כמו AD (אעלק "יש לזה ביקוש מטורף"... חחחח.... פשוט עצוב), ובא ביציאות של "מומחה לרשתות ואינטרנט בלי תעודה :-\"?

אני מאוד מקווה שהגיל שלך שואף ל-15 מלמטה, אחרת המצב שלך באמת באמת קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מומחה לרשתות ואינטרנט בלי תעודה :-\

זה רק מראה כמה השוק נהיה זבל , כל אחד ניהיה פרופסור למחשבים בלי לשבת דקה על הכסא במכללה או אוניברסיטה .

על אפך וחמתך ;)

לפני שאתה פותח את הפה, כדאי שתבדוק קודם כל את עצמך. אתה לא יודע מה זה דבר בסיסי ביותר כמו AD (אעלק "יש לזה ביקוש מטורף"... חחחח.... פשוט עצוב), ובא ביציאות של "מומחה לרשתות ואינטרנט בלי תעודה :-\"?

אני מאוד מקווה שהגיל שלך שואף ל-15 מלמטה, אחרת המצב שלך באמת באמת קשה.

:-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקטיב דריירקטורי AD זה הבסיס לניהול ארגונית עם אתה לא יודע מזה זה אומר

ואתה אומר שאתה מבין משהו בשרתים אז מצבך בכי מר !

תתחיל לקרוא ספרות זה רק יועיל לך !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רומן אתה מדבר פה על האנשים ?

"בו נראה מי פה יכול להחליף לוח של נייד"

אתה חושב שאתה רמה אחת מעל כולם פה בפורום ?

מדבר פה על הלחמות מיקרו בלוח אם של נייד .

עד כמה שזה מסובך .

תמונות עלק .

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=421298.0

אם אתה כזה חכם אז למה לבקש עזרה מחברי הפורום ?

חתיכת מתנשא אפילו לחפש בגוגל אתה לבד לא יכול .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמונות עלק .

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=421298.0

אם אתה כזה חכם אז למה לבקש עזרה מחברי הפורום ?

חתיכת מתנשא אפילו לחפש בגוגל אתה לבד לא יכול .

OMGF

LOL

נראה קל בתמונה.

הבנתי שקבל של מחשב עולה בחנות לחומר בניין 3 שקל .

איי ילד ילד תחזור ללימודים אתה עושה מעצמך צחוק ואחרי זה מבקש רצינות ... ככה שאל תעלב אם יורדים עלייך !

וקבלים קונים מחנות אלקטרוניקה ולא מחנות בניין ! :o:bash:

השתיקה יפה לחכמים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי רומן רומן. עכשיו נפל לי האסימון שאני מבזבז את הזמן איתך ואתה אפילו לא בדרגת טכנאי מחשבים מינימלי/עושה את מירב המאמצים על מנת להפוך לכזה ושואל פה שאלות בסיסיות לאחר שאתה טוען ש"אני לא ילד, מה אתם מדברים אליי ככה" וכל נושא המחירים לטכנאים וכדומה . . . :-X

מרגע זה כל פעם שתתלהב על מישהו והפגנת פלצנות בלתי נשלטת כמו שעשית בפוסטים אחרים לאחרונה, אני מוחק לך את התגובות הללו.

האגו שלך מוציא צ'קים שהגוף לא מכסה.

סוף לסאגה. קרא טוב את הלינקים ששלחו לך :locked:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...