כרטיס הקול Audiotrak Maya 5.1 MK-II POS- חוות דעת - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס הקול Audiotrak Maya 5.1 MK-II POS- חוות דעת

Ido.G

Recommended Posts

שלום,

ברשותי כרטיס הקול Creative Audigy 4 SE.

קניתי אותו בזמנו דיי בגרושים (אני חושב ש 240 שקלים) ב KSP. בסך הכל- אחלה כרטיס.

עם זאת, בזמן האחרון נמאס לי מהצרות שהוא עושה עם VISTA. הדרייבים של קריאייטיב פשוט מחורבנים.

כמו כן, אני חושד בכך שהוא גורם לי בעיות יציבות.

בכל מקרה, אני מעוניין ברכישה של כרטיס קול, אך אחד לא יקר. אני לא אתחיל לשלם עכשיו מאות שקלים על X-FI וכו' כאשר בשורה התחתונה, אני בקושי אשמע שיפור מבחינת האיכות.

במסגרת החיפושים שלי נתקלתי בכרטיס הבא: Audiotrak Maya 5.1 MK-II POS.

הכרטיס נמכר ב 44$, כולל משלוח, ב EBAY.

לינק: http://audiotrak.co.kr/kr/product/Emayapos.php

אני מכיר את AUDIOTRAK טובה ואיכותית ולכן הכרטיס נראה לי "מציאה".

הבעיה היא שלא מצאתי ביקורות.

האם זה באמת כך? האם הכרטיס לדעתכם שווה רכישה?

אדגיש כי הוא יעבוד ע"ג (והדרישות שלי הן איכות סבירה ומעלה ודרייברים טובים). תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה הראשונה שלך היא - מה השימושים שלך?

מוסיקה? איזה סט של רמקולים?

אם אתה עובד עם סטריאו, אז דוקא ה Xtreme Audio גם יכול לעשות את העבודה והדרייברים שלו אולי קצת יותר טובים. מבחינת האיכות, לא חושב שתרגיל הבדל למעלה.

הMAYA הוא קצת ישן, לא?

בקיצור, קודם - מה בדיוק אתה מחפש ועל איזה סט .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הצ'יינטק אי אפשר להשיג כבר כמה שנים. ניסיתי.

את הכרטיס הזה ספציפית אני יכול להשיג בזול ולכן אני מתייחס אליו.

השימושים שלי, לפי סדר החשיבות: , משחקים, .

סט רמקולים: Genius SW-HF5.1 5000. סבירים (ביחס לסטים למחשב).

הכרחי גם שתהיה אפשרות ל Bass Redirection. הסאב-וופר בסט הזה לא פועל בסטיראו דרך החיבור של המחשב, קטע קצת מעצבן (הוא פועל במצב סראונד או דרך החיבור AUX של הרמקולים).

ושאלה לא קשורה: האם Bass Redirection היא אפשרות שקיימת רק כאשר כרטיסי קול מצויים במצב של 5.1 (שלי יכול רק במצב הזה), או שיש כאלה שיכולים גם במצב של 2.1, לדוגמה?

אני שואל כי אולי בעתיד ארצה לשמור רק את הסאב+2 הקידמיים. למרות שבעקרון אוכל לחבר אותם דרך החיבור AUX של הרמקולים ואז לא אצטרך את האופציה הזאת, אך אני מעדיף כן לחבר דרך החיבור היעודי למחשב.

אני יודע שיש הרבה אפשרויות טובות, אבל כאמור- אני לא מעוניין להוציא הרבה כסף. לכן אודה אם תתייחסו לכרטיסים שבאמת אפשר להשיג בזול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...