היו מכות, אני התרחקתי וקראתי למשטרה|עכשיו &#15 - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היו מכות, אני התרחקתי וקראתי למשטרה|עכשיו &#15

zombie

Recommended Posts

אנחנו גם מראשון וזה קרה באיזור מזרח-מרכז..

והחבר שחטף מכות באמת שחטף סתם...עבר ילד בן 14 עם מקל והוא זיהה אותו ושאל את שמו..והילד החליט שהוא מחפש מכות אז חברי צחק' date=' בסוף הילד חזר והביא את "הגב". בישראל אפשר לשבת ברחוב ויבוא מישו וייתן לך מכות בלי שום סיבה...

אני גם חשבתי שהחברים שלי שונים מרוב הנוער הישראלי וחושבים קצת...

אבל המציאות שונה..

קוראים לי נקבה-שטינקר-מפקיר..ושתבינו שאלו לא ילדים ערסים או משו כזה...אנשים טובים שלא מחפשים צרות..

אני לא מאמין שעשיתי את הדבר הנכון וניסיתי לעזור באמת...ועכשיו נשארתי לבד, אפחד לא מוכן לדבר איתי.(אני מקווה שחבר הטוב שלי שפתח את הראש יבין כי הוא שונה וחושב נכון ומסוגל להבין אותי..)

הבנתי היום כמה החבר'ה בישראל בתחתית..וכמה שאתה חושב שהאנשםי סביבך טובים או חברים אמיתיים שלך...אם לא תחטוף בישבילם מכות אתה נקבה וחבר חרא..

אוף... מה אני אמורלעשות עכשיו? :'(

[/quote']

זאת הטעות שלו, הוא לא היה צריך לעשות את זה כנראה הוא לא קלט שאנשים שהולכים ברחוב בלילה עם מקלות מחפשים מכות

דרך אגב בני כמה אתם? כמה אנשים כבר היו בקטטה הזאת שזה הגיע לפתיחת ראש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

והחבר שחטף מכות באמת שחטף סתם...עבר ילד בן 14 עם מקל והוא זיהה אותו ושאל את שמו..והילד החליט שהוא מחפש מכות אז חברי צחק' date=' בסוף הילד חזר והביא את "הגב". בישראל אפשר לשבת ברחוב ויבוא מישו וייתן לך מכות בלי שום סיבה...

[/quote']

אם ה"גב" של הילד הזה הוא גם ילדים בני 14 וחבר שלך לא היה שם לבד ועדיין פתח את הראש אני לא חושב שהוא יכול לקרוא לך נקבה (אמרת שאתם בני 17, נכון?), תזכור את זה בכל מקרה למקרה שירדו עליך ממש.

בכל מקרה אני לא הייתי מסתכן סתם בלקבל דקירה רק בגלל שחבר שלי הולך מכות גם, יש סיבה לזה (לא שאני אומר שהסיבות שערסים הולכים בגללן מכות הן מוצדקות, אבל צריך להיות ממש אידיוט- אהבל- Faliure כדי לא לדעת איך להתרחק מערסים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור אני אומר לך כבוגר שתשכח מכל המפגרים במשקל 50 קילו שענו לך בת'רד הזה, הם ילדים יותר קטנים ממך שכנראה לא הלך להם כל כך בילדות ואין להם בגרות.

אתה בסדר ואתה לא צריך להתנצל לאף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנו הבדל בין אי התערבות והזמנת משטרה (הצעד הנכון באופן כללי) לבין אי מתן עזרה לחבר בצרה, בהנחה כי עזרה זו אכן נדרשה והיה בכוחך לעזור. גם אם הקטטה פרצה בגלל כמה בבונים ממניעים מפגרים שלא היו בשליטתך - לתת לחבר לחטוף מכות בזמן שאתה עומד מנגד (אפילו שהזמנת משטרה - עד שהיא תגיע...) זה לא משהו שאני באופן אישי הייתי סולח עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היית מספיק חכם בשביל לא להיתפס כשאתה מתקשר למשטרה אבל בתכלס עלייך להתנצל בפני החברים שלך כי או שאתה בא לעזרתם או שלא, אין באמצע.

היית באמצע ותראה מה קרה.

תכלס, צדקת שלא נכנס לקטטה כי מכאן ועד דקירות הדרך קצרה.

אני אחלוק סיפור אישי לגבי עניין בחירת החברים הנכונים בילדות:

בסביבות כיתה ח הייתה לי חבורה של חברים שנהגתי להסתובב איתם בפארקים ולעשות כל מיני שטויות. היינו עושים דברים שלא ראוי לספר עליהם כאן כי מה לעשות לא הייתה פעילות לנוער בעירי והיינו מסתובביםך ברחובות ומחפשים צרות.

מזלי שהלכתי ללמוד בפנימייה (בכפר נוער אלוני יצחק) ועזבתי את כל החבורה הזאת שהמשיכה להסתובב יחד.

גם עוד חבר שלי התנתק מהם והלך להתנדב במשטרה. כעבור זמן מה אותו חבר מספר לי שהחבורה הזאת הלכה מכות עם חבורה אחרת, היה דם וחבר נוסף שלי דאז נעצר ואמא שלו באה למשטרה ופגשה את החבר שהתנדב במשטרה כאשר הוא הוביל אותה לתא בו היה עצור החבר אחד מאלה שהלך מכות. היא לא יכלה להסתכל לו בעיניים. זה סתם שתחשבו על מה אתם עושים להורים שלכם כשאתם מסתובבים עם חברים מהסוג הזה.

עברו להם 10 שנים מגיל 15 מהזמן שהפסקתי להסתובב איתם ועשיתי סבב טלפוניםך לראות מה קרה עם החברים הכי טובים שלי מאותה חבורה (ניתקנו קשר מאז).

אחד נעשה אלכוהוליסט

שלושה התדרדרו לסמים

רביעי היה אלכוהוליסט, הרס את הקיבה והשתקם, הדרדר לסמים והיה פעמיים בגמילה.

שלושה אחרים בקושי התגייסו לצהל עקב תיקים ושירתו בתפקידים זניחים (שניים נהגים, אחד בצמ"ה בהנדסה צבאית מפעיל D9).

מתוך 10 חבר'ה ל6 יש בגרות, לאף אחד אין היום עבודה נורמלית רק לחצי יש בכלל מערכת יחסים יציבה עם בנות זוג (בנות לא אוהבות אנשים בלי עתיד אלא אם כן גם הן כאלו).

אתם תסיקו את המסקנות שלכם לגבי מה קורה בילדות ומה קורה לאחר מכן כשמסתובבים עם האנשים הלא נכונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה לא שעזבתי את המקום וזהו..באתי לשם עם הרכב עם אבא בשביל להבריח אותם, אם העסק היה ממשיך זה היה מצליח...

אם הייתי נכנס פנימה זה לא היה מונע ממנו לפתוח את הראש..אולי גם אני הייתי פותח...

והיו שם חמולה של ילדים עם מקלות ואבנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר טוב שלי פתח את הראש..ועכשיו טוענים שאני נקבה והפקרתי...

לדעתי לקרוא למשטרה ושיעצרו אותם וייגמר העסק ולא לחטוף גם..

תמצא חברים חדשים שלא משתתפים בקטטות :screwy: . אני מכיר מישהו בפורום אחר שכל כמה חודשים אומר "כואב לי כי הייתי בקטטה" . אני לא מבין איך אפשר לשכנע אותו להפסיק עם זה . כנראה שהדרך הכי אפקטיבית היא לפנות לגורמי רווחה אבל פשוט לא אכפת לי מספיק. אני לא מבין את הילדים האילו שהולכים מכות . אפשר לההרג או לקבל מחלות כמו איידס ו heptitis B .

לי יש ראית עולם קצת מעוותת שאומרת שצריך להציל חיים ולשמור על החיים בכל מחיר. מה שאתה עשית היה נכון וזה שהמשטרה הגיע מאוחר מדי זה באמת לא בסדר. אם אתה לא יודע להגן על עצמך ברמה טובה כמו האנשים שהרביצו לחבר שלך שהולכים מכות כל יומיים אין לך מה ללכת מכות איתם. זה שחבר שלך היה טיפש מספיק ללכת מכות איתם לא אומר שאתה צריך גם לעשות את זה.

בארצות הברית היה פעם סרט שהסביר מה לעשות במקרה שתוקפים אותך - לצעוק "fire " (שריפה) כי אנשים באמת יבואו לכבות אותה (הבתים שם עשויים מעץ ואש מתפשטת מהר) . בארץ אם תצעק שריפה זה לא ישפע על כלום מה שצריך לצעוק זה "מחבל" / "מחבלים". כן יהיה פניקה אבל יהיו גם 5 אנשים עם חם יחפשו במי לירות. צועקים "מחבל עם סכין "וכל מי שיש לו סכין ביד מקבל נוהל מעצר חשוד חינם. אני עדיין חושב שלא צריך להשתמש בזה אלא במקרי חרום אמיתיים . מה המשטרה יכולה לעשות לך שצעקת מחבל ומישהו ירה בנער עם סכין. הגנה על החיים היא הדבר הכי חשוב ולא משנה של מי. גיבורים הם לא אנשים שהורגים אנשים רעים הם אנשים שמצילים חיים של אחרים ואת זה אנשים לא מבינים. להרוג בן אדם אפילו אם הוא מחבל זה דבר נורא ואיום אבל לפעמים פשוט אין ברירה.

האנשים שהולכים מכות כל כמה ימים הם בצד של המפסידים כי הנזקים שיכולים להגרם להם מזה ישפיעו לרעה על החיים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים אם מה שאתה אומר..

העניין שזה לא חברים שמשתתפים בקטטות...הכי לאא...אבל היום בישראל זה יכול ליפול עלייך בגלל מבט בעיניים או צפירה בכביש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לערסים של פעם (ובטח גם של היום) לא הייתה (ואין) שום בעיה להתחיל קטטה ללא סיבה, מספיק שנמצאים במקרה בטווח ראיה שלהם.

לדעתי עשית נכון שלא נכנסת לקטטה, והחלטת רק להתקשר למשטרה (הבעיה שלוקח להם המון זמן להגיע, ולפעמים הם לא מגיעים בכלל) אתה לא יודע אם היית יוצא מקטטה כזו חי.

אני אישית (לא תמיד בשכלי), הייתי רואה חבר טוב שלי חוטף מכות, הייתי עוזר לו בלי לחשוב פעמיים, למזלי אני בחור גדול וחסון (גם בזמנו בתור ילד), לכן לערסים באיזור שלי היה "כבוד" אלי וכמעט אף פעם לא מצאתי עצמי בסיטואציה של בעיה איתם (למרות שיש לי כמה סיפורים...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאתה רואה חבר בצרה אתה חייב לעזור לו, אתה לא יכול לעמוד בצד ולראות את חבר שלך חוטף מכות.

משטרה או לא משטרה, הסיבה העיקרית שלא התערבת זה כי פחדת. וזה גם בסדר. הכעס של חברים שלך מוצדק

אבל הם לא יכולים לשפוט אותך למרות שאני מבין את הכעס שלהם.

תן לזה קצת זמן. גיל 17 זה עדיין גיל מתלהם, הם יסלחו לך אל תדאג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה בדיוק היה שם אבל כמה הם היו וכמה אתם ?

אם זה היה חסר סיכוי אז עשית בשכל שלא התערבת אבל אם היית יכול לעזור איכשהו אז היית צריך לעזור .

אני פעם חטפתי עם עוד 4 חברים מכות מ40-50 אתיופים ולא ברחתי בשביל לא לצאת "נקבה" אפילו שזה היה חסר סיכוי והייתי צריך להסתלק משם מהר.

אחרי זה בערך חודש כאבו לי הצלעות והבעיטות שלהם .

אחרי כמה חודשים ראיתי כמה מהחברים שלי הולכים מכות עם דוסים(כמה שזה נשמע מעפן הדוסים האלה משוגעים) למרות שהדוסים היו טיםה יותר מאיתנו בהתחלה פחדתי להתערב ואז כשראיתי שהפילו את חבר שלי על הרצפה אמרתי על הז** שאני יחטוף וכשרצתי אליהם עברו שם כמה חברה שהפרידו .

אתה לא התערבת מהסיבה הפשוטה שפחדת ואין לזה שום תירוץ כמו "אני הזמנתי משטרה כי ככה אני הכי עוזר להם "

כמובן שהיו יותר ערסים ממכם אבל השאלה זה כמה הם היו וכמה אתם .

אם היו בקצת יותר מכם אז היית צריך להתערב ולנסות להעיף אותם מחבר שלך בכל דרך אפשרית .

אבל אם זה היה כבר חסר סיכוי אז עשית בשכל שלא נכנסת לזה .

אני למשל במקרים שרשמתי למעלה פעלתי הפוך ממה שהייתי צריך .

אם באמת זה היה חסר סיכוי אז תסביר את זה לחברים שלך שלא יכלת לעשות שום דבר ומקסימום היית מספיק להביא למישהו בוקס או בעיטה וזהו ,

ויותר מזה לא באמת היית יכול לעזור להם .

מקווה בשבילך שהם יבינו ושכל העניין יפתר מהר.

ד"א אני בטוח שזה יפתר כי בנתיים חברים שלך בעצבים תנסה לדבר איתם אחרי שבוע ככה כשהם ירגעו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...