היו מכות, אני התרחקתי וקראתי למשטרה|עכשיו &#15 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היו מכות, אני התרחקתי וקראתי למשטרה|עכשיו &#15

zombie

Recommended Posts

טוב אז אני הייתי בצד עם ידידה ואז צלצלו אלייה ואמרו שיש מכות הלכנו בכיוון וראיתי בלאגן והחלטתי במקום להיכנס ולחטוף\לחלק לקרוא למשטרה כי מכות לא ייתנו פה כלום... אז התרחקתי למרות שהידידה רצה פנימה ולקח למשטרה יחסית הרבה זמן להגיע...הערסים כבר התפזרו..חבר טוב שלי פתח את הראש..ועכשיו טוענים שאני נקבה והפקרתי...

לדעתי לקרוא למשטרה ושיעצרו אותם וייגמר העסק ולא לחטוף גם..

פעלתי נכון?או שהפקרתי?

איך אתם הייתם פועלים?

איך אני מסביר את דרך המחשבה של לחבריי בלי שיתחילו לקרוא לי נקבה ומפקיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמע, אני לא יודע איך אני הייתי נוהג.

אם לא היית יכול לעמוד במכות (לתת ולקבל) אז עשית לפחות משהו שיפריד את הקטטה.

בכל אופן אני חושב שכל הסיפור הזה מסריח.

תתבגרו כבר, מספיק ללכת מכות על שטויות. סתם פוגעים ונפגעים.

הנה נפתח לו הראש ועל מה? סתם.

זה הנוער (עד 20+) במדינה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בידיוק מה שאני אומר! אני וחבריי בניי 17 והם לא מדברים איתי בטענה שאני נקבה! טיפשות כזאת! העיקר לשמור על "כאאאבוד"

וזה קרא על שטויות! החבר שלי שחטף את כל המכות הוא הבן אדם הכי רגוע ולא עושה שטויות...

על כלום הכניסו לו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון זה היה הדבר החכם לעשות לקרוא למשטרה ולחכות בצד שחס וחלילה לא תקבל סכין ...

אבל כשהחברים שלך נטחנים ואפילו החברה שלך רצה פנימה ואתה אפילו לא מתקרב אני לא מדבר על להשתתף אלא לפחות לראות שהכול בסדר, לנסות להרגיע,להפריד לעזור וכו...

אז כן בוא נגיד שלדעתי אתה ממש לא צודק ובמקומך במקום להמציא תרוצים הייתי אוכל את זה וממשיך הלאה,כי אף אחד לא הולך לאכול את התרוצים וזה סתם יחזק את ההקנטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה לא שאפשר להרגיע חבר'ה כאלה..אם הייתי מתקרב הייתי חוטף מכות גם..איך זה היה עוזר לו?גם אם הייתי מצליח לתת להם מכות זה לא היה משנה שום דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אולי רק אני, כי אני גדלתי בסביבה כזו, אבל אני הייתי קופץ פנימה ונותן בראש... דוגרי... שמע לא יודע מה איתך, אני יודע ללכת מכות והכל והייתי חוטף בטוח אבל מחטיף פי כמה יותר... שוב, אולי זה רק אני...

אבל שטויות תסביר להם שלא יכלת לעמוד בזה ולא רצית להיכנס ושאם יש להם בעיה אם זה שייתחברו לך אם אתה מבין למה אני מתכוון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפקרה זה ביטוי למי שעזב מישהו אחר, בקצר הפקרה זה שנגיד באת לשם ואז הלכת בלי לעשות שום דבר [פשוט לבוא וללכת]

עצם העובדה שבאת לשם אפילו שהולכים שם מכות זה אומר שאתה לא "נקבה"

ועוד עזרת להם באופן לא ישיר למה אני מתכוון? בעצם עשית משהו כדי לעזור לחבר בצרה אבל באופן שאתה חשבת הכי טוב

ולא איך שהם חושבים, לפי איך שאני רואה הם חושבים שאם תכניס מכות לאחרים רק ככה תעזור להם אבל אם הם באמת חושבים ככה

אז כנראה הם ילדים דפוקים שעוד לא גדלו

כול עוד עשית משהו, לא משנה מה זה באופן ישיר או לא ישיר זאת כבר לא הפקרה ועוד לקרוא לך שתבוא לשם ובאמת באת לשם זה אומר שאתה לא "נקבה"

כי "נקבה" לא היה מעיז בכלל ללכת לאזור מכות ששם אגרופים רצים לכול כיוון גם למי שעומד במרחק 20 מטר משם

הכי טוב להיות חכם ולהקרא "נקבה" אף על פי שזה לא נכון מאשר להיות מטומטם גבר-גבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי נו מה אתה רוצה שהוא ישלוף להם מילון ויתחיל להסביר להם ש....

אין פה צודק או לא צודק כי לאף אחד לא אכפת, הדבר היחיד שכולם יזכרו ויספרו זה שהיו מכות חבר שלו פתח את הראש כולם היו שם חברה שלו הייתה שם הוא לא היה שם.

שוב אין טעם להמציא סיפורים ותרוצים והסברים, תקצר תגיד רק שהזמנת משטרה ותסתום, זה יעבור מעצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמיר, הוא מדבר על ההרגשה העצמית של הבחור. לא על הצדקה בפני חברים שלו.

בכל אופן, אני מסכים איתך שזה יעבור מעצמו.

אבל אם לא מתאים לו ללכת מכות, וזה דבר שקורה הרבה בחבר'ה שלו

שיגיד להם "שמעו, לא מתאים לי ללכת מכות סתם".

שלא יבנו עליו בענייני מכות. (אם החברים ערסים אז תתעלמו מהשלוש שורות האחרונות)

אני חייב ד"א לשתף אתכם סיפורים שבנות דודות שלי (גיל תיכון) מספרות לי על מה שקורה ברמת גן.

מספרות לי על מקרים, בנים מרביצים לבנות, פוצעים אותן.

בנות מסתובבות עם סכינים, וגם בדיוק כמו ערסים, תוקפות מי שפוגע להן בכבוד או שטויות כאלה.

לא יודע אולי אני תמים חבר'ה אבל החלק על זה שבן הלך לבת ופתח לה את הראש עם קסדה

די זעזע אותי. אני גר בראשון ואני מניח שבעיר כזו גדולה גם יש פה דברים כאלה.

פשוט בחיים לא שמעתי עליהם, ואני שמח על זה. זה הכל עניין של חינוך ועם איזה חבר'ה אתה מחליט להסתובב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל תלויי במצב בו החבר שלך היה ,עם זה הייתה סתם קטטה המונית שבה היה מלא צדדים ולא היה מטרה ספציפית ,אז פעלתה חכם ,כי הכי טוב במקרים כאלה פשוט לקרוא למשטרה ,ועם אפשר למשוך משם את החבר שנייה לפניי שהם מגעים (כדיי שכל הערסים יחטפו את מה שמגיע להם).

עם זה היה מצב שבו חבר שלך נגד מלא ערסים ,אתה יצאתה נקבה (לא אישי אלך ,רק מתאר מצב) ,כי הייתה צריך לעזור לחבר ,לפחות להוציא אותו ,ועם הם לא יותר מידי ,אז גם בדרך לפרק כמה ערסים ,עם הם יותר מידי אז להיתקשר למשטרה ולהגן עילו עד שהיא מגיעה .

הכל תלוי במצב ,אבל אזרח אחראי ,צריך להיתקשר למשטרה בכל אחד משניי המיקרים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגיע לחבר שלך המפגר שנכנס בכלל לקטטה הזאת, אין מכות שמתחילות סתם, הוא בטוח עשה משהו כדי להכנס למכות גם אם הוא ה"קורבן"

טוב שהוא פתח את הראש ושלא עזרת לו, אולי הוא ילמד להפסיק להיות מפגר ולסכן את החיים שלו בשביל שטויות לא נחוצות.

גם הידידה שלך נראית לי מפגרת לאללה..

ואל תקשיב לאמיר שרשם פה הודעות מפגרות, הוא עוד אחד שמחפש וחוטף מכות משעמום

אם חברים שלך נקלעים למכות כל הזמן, אז תחליף חברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו גם מראשון וזה קרה באיזור מזרח-מרכז..

והחבר שחטף מכות באמת שחטף סתם...עבר ילד בן 14 עם מקל והוא זיהה אותו ושאל את שמו..והילד החליט שהוא מחפש מכות אז חברי צחק, בסוף הילד חזר והביא את "הגב". בישראל אפשר לשבת ברחוב ויבוא מישו וייתן לך מכות בלי שום סיבה...

אני גם חשבתי שהחברים שלי שונים מרוב הנוער הישראלי וחושבים קצת...

אבל המציאות שונה..

קוראים לי נקבה-שטינקר-מפקיר..ושתבינו שאלו לא ילדים ערסים או משו כזה...אנשים טובים שלא מחפשים צרות..

אני לא מאמין שעשיתי את הדבר הנכון וניסיתי לעזור באמת...ועכשיו נשארתי לבד, אפחד לא מוכן לדבר איתי.(אני מקווה שחבר הטוב שלי שפתח את הראש יבין כי הוא שונה וחושב נכון ומסוגל להבין אותי..)

הבנתי היום כמה החבר'ה בישראל בתחתית..וכמה שאתה חושב שהאנשםי סביבך טובים או חברים אמיתיים שלך...אם לא תחטוף בישבילם מכות אתה נקבה וחבר חרא..

אוף... מה אני אמורלעשות עכשיו? :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שגם לדעתי יצאת כוסית רצח.

ואני לא אחד שהולך מכות או משהו . אבל עם חבר חוטף מכות רציניות בטח שאני אלך לעזור לו.

תחשוב על זה שאם היית עוזר הוא לא היה פותח את הראש...

מה לעשות עכשיו? תן להם לשכוח עד כמה מפקיר כוסית יצאת. תתנצל או משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...