Modu כישלון ידוע מראש או הצלחה? - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Modu כישלון ידוע מראש או הצלחה?

nim901

Modu כישלון ידוע מראש או הצלחה?  

2285 הצבעות

1. 1. Modu כישלון ידוע מראש או הצלחה?

• הצלחה מסחררת
    • יצליח בצורה כזו או אחרת
    • כישלון
    • כישלון מוחץ
    • מה זה טלפון?

Recommended Posts

אגב, למרות שאני נגד המכשיר והקונספט בשבילי,

לאחר שהקשבתי להרצאה של דוב מורן לפני כשנה על הרעיון,

הוא הסביר שהם מכוונים למשתמשים הכי פשוטים של סלולארי (אלא שעד היום לא מוכנים להחליף את ה נוקיה 3100 שלהם)

ומה לעשות, יש יותר משתמשים כאלו מאשר משתמשי nokia n95/iphone ככה שיש שוק בשביל המוצר.

מה גם שהרעיון בחליפות היה שאנשים מבוגרים ומאותגרי טכנולוגיה לא מסוגלים להתמודד עם קונספט ה PAIRING ה"מסובך" של שילוב מכשירים בצורה אלחוטית

לכן חיבור פיזי בעזרת קונקטור מתוחכם (שם בעצם נעוץ הפטנט של מודו) אמור ליצור סינרגיה פשוטה.

אני ממש לא מאותגר טכנולוגית ולדעתי מודו רעיון נהדר.

נתחיל בזה ש-3100 זה המכשיר הכי טוב שנוצר עד היום. הטעות הכי גדולה שעשיתי הייתה לוותר על המכשיר לטובת בולשיט דור 3 הזה. אנשים שוכחים שסלולרי צריך להיות בראש וראשונה טלפון טוב. זאת אומרת איכות שמע מעולה, קליטה מעולה, עמיד, חזק וסוללה חזקה. מכשירים חדשים מנסים לשלב הכל במכשיר אחד. הבעיה שאף אחד מהם לא עושה את זה טוב, המחיר אסטרונומי, המון תקלות, באגים וסוללה שנשאבת אחרי מספר שעות. זה עם כל הכבוד לא מכשיר סלולרי. זה סתם גאדג'ט פוזה במחיר אסטרונומי.

מבחינתי מודו מכשיר מעולה. אני מקבל סלולרי זעיר, קל וזול שעונה על כל הדרישות של משתמש מצוי (בערך 95% מכלל המשתמשים) ואם אני צריך יכולת מסויימת למשל מכשיר או מצלמה אני פשוט מכניס את המודו לחליפה ומקבל מכשיר יעודי עם יכולת של טלפון סלולרי. רעיון גאוני. למשל מודו ילך איתי ביום ויום וברכב אחזיק "חליפה" עם דיבורית BT. ככה אני מקבל עם מסך גדול, דיבורית BT ומכשיר סלולרי. אם אני נוסע לטיול אופניים אני אקח את החליפה של המצלמה. נוח, פשוט והכי חשוב הרבה יותר זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ולענייננו, לאור המצב שראיתי שהמחיר הוא "כולה" 500 ש"ח ויש החזרים תהיתי לי בגלל שכרגע אני עם דארק פלאפון אולי לעבור לסלקום ולקחת את המכשיר (אייפון ב-200 שקל לחודש לא בא בחשבון, רוצה מכשיר טוב, פשוט וזול..) , אז ככה כמה שאלות למי שיודע ובעיקר ל-NUNATAK:

1. באיזה מסגרת המכשיר נמכר? אפשר לשלם במכה אחת 500 ולהיות פנוי מהיתחייבות ושטויות ואחת לחודש לקבל זיכוי? נגיד אני מדבר 100 שקל והזיכוי הוא 50 שקל, אז אני משלם 50 ואם לדוגמה 50 לחודש אני משלם אז נגיד 0 שקל לחודש?

2. כיצד עניין השאלונים פועלים?

3. בגין כמה ההחזרים יכולים להיות?

4. איזה היתחייבות אני כבול אליה בהתחייבות למכשיר/ תשלום על המכשיר במכה אחת?

5. המכשיר מגיע עם חליפות מסוימות? אם הוא ערום הוא לא שווה כלום!

6. בהנחה ואני עוד חודש אחליט "לקנות פלאפון חדש" כמו שהם מנסחים את זה וארצה ג'אקט חדש, איך אני משיג לי ג'אקים חדשים?

7. מה אומר שאני בקבוצת ביקורת?

אני מקווה שאני מקיף את מרבית השאלות החשובות פה ואיך זה מתנהל..

הרבה תודה רבה ויום טוב! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוחר מדי, עד 11 בבוקר כבר נגמר המלאי בכל הארץ. המטומטמים נתנו להירשם דרך האתר אבל לא שמרו מכשיר למי שנרשם ככה שבסוף גם אני לא רכשתי כי הם מכרו הכל למי שהתקשר קודם ולא התיחסו למי שנרשם באתר :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לא נוכל להשיג את המכשיר ב-500? אחרת זה יכלת להיות אחלה של דבר- מכשיר וגם ג'אקט בסיסי מתנה!

טוב, לעת עתה- נחכה לתגובות מחבר'ה ברשת שאולי יסקרו את המכשיר..

ידוע כמה מכשירים מצאו בעלים חדשים היום? ::) (ישפיע על המהירות בה נזכה לסיקורים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שזה יהיה המחיר של המכשיר גם אחר כך, סה"כ זה לא מכשיר כ"כ מתקדם כדי שיעלה הרבה ורוב הרווח עליו הוא מהג'אקטים ושאר הדברים.

היום אמרו לי שיכול להיות שיגיע עוד מלאי ואמרו שיתקשרו אלי במקרה שכן ולא התקשרו, אבל בכל מקרה אני אתקשר שוב על הבוקר לנסות את מזלי. אתה יכול לנסות להתקשר בבוקר, לך תדע אולי שכחו ארגז או שניים באיזה מחסן.

אם אני זוכר נכון אז דיברו על כמה מאות מכשירים, אין לי מס' מדויק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה חברה חברה

אני השתמשתי במכשיר הזה ואני חייב לציין שזה אחלה של דבר ופריצת דרך

מכשיר בגודל של 4*2 ס"מ בערך שעושה המון , חוץ מזה שהוא נגן מפי 3 עם 8 גיגה מובנה ושוקל גרמים, הוא גם אחלה טלפון,את החליפות עוד לא יצא לי לראות אבל הדבר הזה באמת יכול להיות הצלחה, מחיר נמוך בעד מכשיר שיכול לעשות כמעט הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי מישהו ראה פרוטוטייפ של הדור החדש? ::)

אני אמשיך עם השאלות שלי-

אם המכשיר אכן יעלה אחרי ההשקה הרכה אותו המחיר אז יהיה טוב, השאלה היא כמה יעלו הג'קאטים.

איזה ג'אקט מגיע בבאנדל המקורי עם המכשיר?

כמה יעלה ג'אקט? סדרי איזה מחירים? הרי להוציא אלפיה על ג'אקט יהיה מהלך מטומטם :bash: (אפשר לקנות במחיר הזה N95 יד"ש/ מחודש..)

ראיתי סרטון קצרצר בנענע 10 שמדבר קצת על המודו ומדברים בו גם עם מורן ומראים את תפעול המודו ערום ללא ג'אקט וזה נראה קצת נוראי. בגלל שאין מקשי ספרות אתה למעשה "מחפש" את הספרה בטבלה עם ה-D פד של המכשיר ואז לוחץ OK ובוחר את המספר שלך ככה.

טוב, נחיה ונראה- בינתיים נחכה לתגובות וסיקורים על המכשיר :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סך הכל נראה מוצר לא רע בכלל ובמחיר נמוך.

אבל זה שהוא הכי קטן בעולם אני חולק עליהם, יש מכשירים סלולרים קטנים וקלים ממנו

כמו השעון פלאפון שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון שלי בשוק ...יש לזה פוטנציל ענקי

באמת לקחו את רעייון מדהים שיכול להביל את היצרנים שנות אור קדימה ...

מדובר במוצר שכל תפקידו זה להיות מודל ל GSM שעובד ומתחבר למוצרים של יצרניים שלא חשבו בכלל לחבר אותם לרשת הסוללרית

להוציא מוצר GSM מפפיתוח ליצור זה סכום אסטרונומי יש מליון תקנות שצריך לעבוד (GPP3)

יצרני MP3\וצלמות אבטחה\טלוויזיות\מדיה סנטר\רכבים\GPS\שעוניים יכולים להתממשק לזה מבלי כלל להשקיע שקל בתיאמות (שבאחריות מודו)

לכן יש פוטנצייל ענקי ליצרנים..שלא רוצים להכניס את הידים לבור ללא תחתית הזה....

בתקווה שזה יצליח.....

לא עובד שם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...