אזהרה במורפיוס וקזה - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אזהרה במורפיוס וקזה

guyyug

Recommended Posts

היום נפלה עלי תובנה גדול אחרי שנמחק לי קובץ של סרט שירד 706MG מתוך 717MG אסור לסגור את מורפיוס או קזה כאשר הקובץ יורד לעצור קודם ואז לסגור !!!! או שהקובץ ימחק ללא זכר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, זה באמת מעצבן מאוד.. הקבצים פשוט "נעלמים הרשימה", למרות שהם עדיין בהרדיסק..

בגלל שאצלי הורדות גדולות יכולות להימשך על גבי שבועות שלמים (56K), כי אני מוריד בד"כ כמה דברים גדולים בייחד, ורק כשאני לא צריך את רוחב הפס, אז יש הרבה מצבים שאני צריך לסגור את קזה\מורפיוס כשיש לי ברשימה איזה 5 קבצים, שכל אחד נמצא ב-80 אחוז מתוך 500MB... ואני מתפלל ששום דבר לא יעלם מהרשימה פתאום..

מעניין למה זה בכלל קורה.. אני תמיד סוגר את זה בצורה הכי פחות ברוטלית שיש.. דרך התפריטים של התוכנה עצמה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי ניסוי, והגעתי למסקנה שזאת הבעיה, סגירת התוכנה בצורה לא ברוטלית...

כי אם אני משאירה אותה עובדת ומאתחלת כרגיל, זה לא נמחק...או שזה רק אצלי...?

בכל אופן אני כבר לא לוקחת סיכונים ומשאירה את המחשב ללא הפסקה גם שבועיים אם צריך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי ניסוי, והגעתי למסקנה שזאת הבעיה, סגירת התוכנה בצורה לא ברוטלית...

כי אם אני משאירה אותה עובדת ומאתחלת כרגיל, זה לא נמחק...או שזה רק אצלי...?

בכל אופן אני כבר לא לוקחת סיכונים ומשאירה את המחשב ללא הפסקה גם שבועיים אם צריך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ף פעם לא שמתי לב לזה קבצים נמחקו לי גם כאשר המחשב סתם נתקע או שהלכתי לישון ובבוקר בם נעלמו לכן (לפעמים שאני לא מתעצל )אני צורב את הקבצים הלא גמורים זה עולה לי שקל וחוסך המון עוגמת נפש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, נו זה אמנם נדיר שהמחשב נתקע או קורס מאז שאני עם אבל כשזה קרה או כשפתאום הקאזה נתקעה ללא סיבה, נעלמו קבצים שהיו בתהליך של הורדה. היום יש פחות סיכוי שזה יקרה לי כי ב-ADSL הקובץ לרוב "מחכה" ברשימה פחות זמן עד סיום ההורדה ואז אני מייד צורב או מעביר למחיצה בטוחה יותר.

אני ממליץ לכם לנסות את ה-IMESH החדשה שיצאה בשבוע שעבר עם כל מיני תיקונים לבאגים מעצבנים שהיו בגירסאות הקודמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...