אתה יודע שאתה מכור למחשב כש... V3! - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתה יודע שאתה מכור למחשב כש... V3!

sir f

Recommended Posts

זה יכול להשמע קצת הזוי, אבל פעם הייתי משחק סוליטייר במחשב, ואז בלילה היו לי חלומות שהייתי מנסה לשחק בהם סוליטייר, אבל כל הזמן הייתי שוכח איזה קלפים יש לי, ומה שמתי על מה.

פעם אחת אפילו היה לי על צ'אטים - ניסיתי לצ'וטט אבל כל הזמן שכחתי מה היה כתוב...

החלומות הסוריאליסטים האלה זה באסה רצינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 131
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה יכול להשמע קצת הזוי, אבל פעם הייתי משחק סוליטייר במחשב, ואז בלילה היו לי חלומות שהייתי מנסה לשחק בהם סוליטייר, אבל כל הזמן הייתי שוכח איזה קלפים יש לי, ומה שמתי על מה.

פעם אחת אפילו היה לי על צ'אטים - ניסיתי לצ'וטט אבל כל הזמן שכחתי מה היה כתוב...

החלומות הסוריאליסטים האלה זה באסה רצינית.

זה עוד בסדר, היתה תקופה שאסור היה לי לצאת מהבית (וירוס קיבה קטלני ביותר) אז שיחקתי כל היום durak online, אז אי אפשר לצאת מהמשחק עד שלא מסיימים אותו - בלילה היה לי חלום שאני משחק ומנצח במשחק אחד, ואז מתחיל עוד משחק....ואני רק רוצה לצאת מזה....ועוד משחק....god let me out!

ועוד משחק....ועוד ועוד...סגנון 2104 (הסרט על החדר שאי אפשר לצאת ממנו וכולם מתים שם), וכבר בא לי להקיא ועדיין אני חייב להמשיך לשחק!

היום אני נמנע מלשחק durak.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שהתחילו להביא פה גם סיבות שקשורות בPP, אז הנה אחת משלי

כשהצלצול הודעה שלך בטלפון הואfps doug צועק:" whooooohoooo yeah headshot time" ובהתחלה לא חשבת שזה בכלל מפדח (אמיתי לגמרי).

חח גם לי זה היה לפני שנהxD

[br]פורסם בתאריך: 22.07.2009 בשעה 01:13:48

....

כשאתה רואה פיספוסים או משהו בסגנון של מישהו שאוכל אותה אתה חושב (ובמקרים גרועים יותר, אומר) "חחחחחחחחח לול יו גאט פאונד!".

...

facepalm.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח נראה לכם שאני לא יודע שזה בא מowned?

זאת שגיאת כתיב שנובעת מהסמיכות של p לo במקלדת.

ואפשר להגיד איך שרוצים, אין לזה חוקים.

ולזה שציטט אותי, עשדית אותי ממש מטומטם! אפשר גם להגיד פאונד זאת שגיאה שהשתרשה.

אבל לא נורא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנו לי הוכחה שכשאומרים pwned מבטאים את זה owned.

היה פרק במשחקיה שהם דיברו על מקור המילה והם כל הזמן אמרו פאונד ולא owned כשהם דיברו על המילה.הם לא אמרו owned עם p אלא אמרו pwned.אז די לבלבל תשכל. השורשים של המילה זה מowned זה ברור אבל השיבוש הזה השתרש ואפשר להגיד pwned.זה כמו אנשים שרושמים שקסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנו לי הוכחה שכשאומרים pwned מבטאים את זה owned.

היה פרק במשחקיה שהם דיברו על מקור המילה והם כל הזמן אמרו פאונד ולא owned כשהם דיברו על המילה.הם לא אמרו owned עם p אלא אמרו pwned.אז די לבלבל תשכל. השורשים של המילה זה מowned זה ברור אבל השיבוש הזה השתרש ואפשר להגיד pwned.זה כמו אנשים שרושמים שקסי.

טוב תריבו גם איך אומרים רופלמאו (roflmao).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שאני אומר , זה טיפשי, כי אין דרך אחת להגיד.

זה כמו שיש כאלה שיגידו לול ויש כאלה שיגידו שמבטאים את זה לאף און לארג'.

אז למה סתם להגיד שטויות?

ובכל מקרה המשפט שלי הגיוני, כי יו גאט פאונד זה גם "השגת לירה שטרלינג". ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה שוקל ברצינות להחליף חלון אחד במאוורר שמוציא אוויר וחלון שני במאוורר שמכניס אוויר, כדי שתהיה זרימת אוויר טובה יותר בחדר

המממ... לשים מאוורר אחד בחלון (מכניס אוויר קר) ואחד בדלת (מוציא אוויר חם) נחשב?

כשאת רואה פתחי איוורור ומתמלאת חשק עז לזחול בתוכם. באודיטוריומים הפתחים ממש גדולים - זה מפתה!

אם כבר מדברים על חלומות שמושפעים ממשחקים - פעם חלמתי שאני מחפשת את הכלב שלי. הסתובבתי בסביבה כזו של ימי הביניים, מסתתרת בצללים ואז הוצאתי קשת ויריתי מתחת לאיזה חלון (לא זוכרת אם חץ מים או חבל). לא כזו בעיה לנחש מאיזה משחק הושפעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ... לשים מאוורר אחד בחלון (מכניס אוויר קר) ואחד בדלת (מוציא אוויר חם) נחשב?

כשאת רואה פתחי איוורור ומתמלאת חשק עז לזחול בתוכם. באודיטוריומים הפתחים ממש גדולים - זה מפתה!

אם כבר מדברים על חלומות שמושפעים ממשחקים - פעם חלמתי שאני מחפשת את הכלב שלי. הסתובבתי בסביבה כזו של ימי הביניים, מסתתרת בצללים ואז הוצאתי קשת ויריתי מתחת לאיזה חלון (לא זוכרת אם חץ מים או חבל). לא כזו בעיה לנחש מאיזה משחק הושפעתי.

נו ברור שזה קרייסיס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה מושפע אש ממשחק ומדמה את האנשים בחוץ ואת הסביבות בחוץ לסביבות המשחק,(RED ALERT 3).

כשאתה הולך ברחוב ומאחוריך הולך מישהו ואתה אומר "וואי איזה היקפי 5.1 טהור", כשאתה רואה תמונה יפה אתה שואל את עצמך אם זה HD 720 או 1080.

כשאתה קם בבוקר ודבר ראשון שאתה עושה לפני שאתה פוקח עיניים זה להדליק את המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאתה הולך לישון כל יום ב4 והולך לעבודה\לימודים ב-8 עם עיניים אדומות.

שאתה מסיים משחק תוך 7 שעות ואומר - וואלה משחק קצר

שאתה מחכה כל יום לראות אם יצאו driver-ים חדשים לכרטיסי מסך שלך.

שקנית מחשב ועוד לא קיבלת אותו ואתה כבר חושב על שדרוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...