אתה יודע שאתה מכור למחשב כש... V3! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אתה יודע שאתה מכור למחשב כש... V3!

sir f

Recommended Posts

• תגובות 131
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כשלא כיבית את המחשב לפחות שבועיים

כשיש לך אל פסק

אני לא בטוח אם את זה אמרתי בV2 אבל בכל מקרה:

כשאתה בודק אם אתה מכיר אנשים מHWZ בחיים האמיתיים לפי המפרט שלהם כי אתה מתפדח לשאול אותם במציאות.

עריכה:

כשכל אי-דיוק של חברים\משפחה\חדשות ערוץ2\כתבות חובבניות ב-YNET, בנושא מחשבים, גורמים לך לגיחוך להתעצבן ...בחלק מהמקרים גם על חוסר המקצועיות.

(אני לפעמים מתעצבן שחופרים לי ילדים מטומטמים על דברים כמו:" אבא שלי עובד במייקרוסופט והוא אמר שעוד מעט הם מוציאים את 5!!!")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לפעמים מתעצבן שחופרים לי ילדים מטומטמים על דברים כמו:" אבא שלי עובד במייקרוסופט והוא אמר שעוד מעט הם מוציאים את 5!!!

זה הזכיר לי: כשאתה מדבר עם מוכרים בחנויות מחשבים על חומרה :) אני עושה את זה חופשי עם המוכרים בזיגזג, בלוג'יק וב-IQPC.

למען האמת קרה לי פעם מקרה שבו מישהו נתן לי חירטוט בסגנון הזה, חייכתי כל זמן שהקשבתי לו פולט שטויות, ואז אמרתי "אורן שטיין, HWzone" ומישהו בסביבה אמר כזה "היי אני קורא מדי פעם חדשות שלך" והמישהו השני היה בהלם, זה היה כל כך מצחיק :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כממש מלהיב אותך שאתה יכול לשלוט על הנייח שנמצא 4 מטר מהמיטה עם הנייד שיושב ליד המיטה

זה יכול להיכנס גם לדיון "אתה יודע שאתה ממש עצלן כש..."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאתה קונה כרטיס רק על מנת שלא תצטרך להזיז את הצוואר לכיוון המסך של הטלוויזיה ותוכל להישאר מחובר למסנג'ר/פייסבוק וכ'ו או לשחק משחק על חצי מסך וחצי מסך שני לצפות בתוכנית :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאתה קונה כרטיס רק על מנת שלא תצטרך להזיז את הצוואר לכיוון המסך של הטלוויזיה ותוכל להישאר מחובר למסנג'ר/פייסבוק וכ'ו או לשחק משחק על חצי מסך וחצי מסך שני לצפות בתוכנית :P

that's what i call multitasking

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשלא כיבית את המחשב לפחות שבועיים

כשיש לך אל פסק

אני לא בטוח אם את זה אמרתי בV2 אבל בכל מקרה:

כשאתה בודק אם אתה מכיר אנשים מHWZ בחיים האמיתיים לפי המפרט שלהם כי אתה מתפדח לשאול אותם במציאות.

עריכה:

(אני לפעמים מתעצבן שחופרים לי ילדים מטומטמים על דברים כמו:" אבא שלי עובד במייקרוסופט והוא אמר שעוד מעט הם מוציאים את 5!!!")

היה אחד שאשכרה אמר לי שיש לו 5, שאבא שלו עובד בנס"א או משהו בסגנון ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...