מפרט מבוסס x58 או מפרט p55 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מבוסס x58 או מפרט p55

roee7777

Recommended Posts

שווה שווה.

אבל בתכל'ס הכל שאלה של תקציב. מעבדי ה- i5 יהיה חזקים מהמעבדים של היום ומתקרבים בביצועים ל- i7 (אאל"ט יש דגם/ים של i5 שחזקים מ- i7 920), וייעלו הרבה פחות ממערכת מבוססת X58. ככה שאם אתה יכול לסחוב חודשיים, אני חושב שזה מאוד מאוד יישתלם לך, גם בביצועים וגם ב"חור" קטן יותר בכיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד פה לא מגיד עתידות לכן אי אפשר להבטיח לך שכשI5/I3 יצאו הם יהיו משתלמים.

לרוב כאשר יוצאים רכיבים חדשים הם מאוד יקרים ולא משתלמים, ולוקח שבועות אם לא חודשים עד שהמחירים נהיים "שפויים". כל הזמן יוצאת חומרה חדשה לכן לחכות לא ממש יעזור לך. אם אתה מתכנן לקנות את המחשב ואין לך בעיה לחכות בתקווה שתחסוך...תחכה. אם אתה רוצה את המחשב עכשיו ולא בטוח אם כדאי לך לחכות, תקנה עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכן ניתן להבטיח לך, זה שעם צאת המעבדים החדשים הדור הנוכחי יוזל, לכו בכל מקרה תחסוך אם תחכה.

נ.ב: אני נמצא בדיוק באותה הדילמה: חסכון ;D אל מול קיץ נטול משחקים. :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף לחכות , חודשיים זה לא הרבה זמן . חוצמזה יש משהו שאתה לא מצליח להריץ ?? תחשוב על זה !

אני לא מצליח להריץ סרטים מעל 720p , יש לי כרטיס מסך AGP בן 5 שנים.. יש לי המון סרטים 720p ו- 1080p שהורדתי. ואני מחכה לתזמון טוב לקנות מחשב כבר חצי שנה, בהתחלה הרתיע אותי לקנות מבוסס x58 בגלל המחיר היקר. למשחקים יש לי 3 אז אני מסודר. רק זה הבעיה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...