בקשר לדל 2709W - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשר לדל 2709W

BH20062

Recommended Posts

לאחר שהHanns G 2801 נדפק לי והחברה שקניתי ממנה את המסך פשטה תרגל...

רציתי לדעת האם המסך הנ"ל = http://www.pandas.co.il/product_info.php?advertisor=zap&products_id=22900

מומלץ למשחקי מחשב\ וכו'... האם כדאי להתחיל לחסוך?

כי ממה שהבנתי ה2401 הייתה לא בעיה בInput lag אני מקווה שגם במסך הזה אין את אותה בעיה..

תודה לעוזרים:]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לחוות משימוש שלי בו כחצי שנה,ללא כל בדיקות תוכנתיות כאלה או אחרות אלא שימוש בסיסי בלבד.

משחקים - נראים עליו מעולה ברזו' FHD.

דפדפן - לא מנצל באופן מלא את שטח המסך אלא צריך לפתוח חלון נוסף ע"מ להנות מהשטח.

סרטים - תלוי כמובן בקידוד של הסרט,אם מדובר ב720/1080P אז סוף הדרך,אם אתה רואה תכנים באיכות יחסית נמוכה כמובן שתראה מרוח.

לגבי האינפוט לאג שיצא מכל פרופ',קודם כל אני מקווה שאתה מבין באיזה תחומים הוא בא לידי ביטוי ועל כך שמדובר במשחקי בלבד וגם שמדובר בלאג מזערי...

אני בכל אופן לא שמתי לב לכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי מ Nextop [נסעתי במיוחד לירושלים] את מסך Dell2407 שברשותי לפני כשנתיים,

במחיר זול משמעותית לעומת יבואני הרשמיים שביקשו מחיר גבוה בהרבה.

מה גם שב Nextop אפשרו לי [ולכל רוכשי המסך שנרכשו בקנייה קבוצתית מאתר זה] לערוך בדיקת פיקסלים למסך לפני הקניה.

המסך מעולה, אין שום בעיות ואני את החנות הזו [ואת יעקב שבראשה] סימנתי כחנות אמינה עם מוכרים אדיבים ונחמדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר לא עושה את אותה הטעות של לסמוך על החנות,אז עוד 230 שח ובראש שקט..

אתה משלה את עצמך שאם תעבוד עם היבואנים הרשמיים, אז יהיה לך ראש שקט.

בסופו של דבר, מסכים כאלה לא מתקנים אלא מחליפים. ואם תזדקק להחלפת מסך אחרי שהוא יירד מפס הייצור ואין יותר להשיגו מ-, אז תיתקע עם חוסר יכולת לקבל את המסך, ויוצעו לך אלטרנטיבות כאלה או אחרות, בין אם מדובר ביבואן רשמי או יבואן "פרללי" כמו נקסטופ. הניסיון שהיה לאנשים בפורום זה עם מסכים כמו ה-2007WFP שכבר לא מיוצר, אבל עדיין לרבים יש עליו אחריות לעוד שנה, מוכיח זאת.

אבל בהחלט צריך לברר מול נקסטופ האם יש להם הסכם שירות עם על כל מוצר שקונים מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דנדן, הודעתך נמחקה.

כמו שאמרתי לך בעבר, ההתקפות הפאתטיות שלך על נקסטופ והפרסום של החברים שלך מפנדה בכל הזדמנות כבר מזמן עברו את גבולות הטעם הטוב. תמשיך, ותקבל אזהרה על ספאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...