תואר דו חוגי במדעי המחשב | או"פ. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תואר דו חוגי במדעי המחשב | או"פ.

amd@ati

Recommended Posts

חברי הפורום שלום רב,

ראיתי כי באו"פ מוצע תואר דו חוגי במדעי המחשב, תכנית הלימודים של התואר מוצגת כאן: http://www.openu.ac.il/programs/G188.html

ראיתי כי ישנן תכניות לימודים "סגורות", לשילוב מדעי המחשב עם כימיה, מדעי החיים ועוד, אך בתכנית הלימודים אליה צירפתי קישור כתוב כי אם משלבים את תכנית הלימודים לתואר דו חוגי, עם תחום מדעי, מקבלים תואר מדעי דו חוגי (BS.c), האם הדבר נכון גם לגבי פיסיקה? (כלומר: אם אשלב את תכנית הלימודים שבקישור, רק עם קורסים בפיסיקה, אקבל תואר ב-"מדעי המחשב ופיסיקה"?)

בתודה מראש. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה צודק, אני מתעניין כבר זמן רב בתכניות הלימודים באו"פ, ואם אני לא טועה התכנית הזו היא חדשה, בקישור שהבאתי מצוין שאם משלבים את תכניות הלימודים עם תחום אחר, ניתן לקבל תואר דו חוגי עם כל תחום,(מחזקת את זה העובדה שהתכנית הזו היא נפרדת מתכניות "מובנות" לתואר דו חוגי כפי שציינתי.) אך אינני בטוח עדיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם צודקים ב-100%, יצרתי עמם קשר, אך טרם קיבלתי תשובה.

חשבתי שאולי מישהו מהפורום יכיר את התכנית, ואקבל תשובה יותר מהירה. :P

תודה רבה בכל מקרה. (אם מישהו מכיר תכנית שכזו הוא עדיין מוזמן להגיב ;))

עדכון: שלחתי להם אימייל והתקבלה הודעה שהאימייל נקלט, בעברית כתוב: "הטיפול בפנייתך עלול להמשך שלושה ימים", וליד באנגלית כתוב: "פנייתך תענה בהקדם", הייתי צריך לפנות אליהם באנגלית. >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תהיה מצחיק - זו תשובה אוטומטית שאומרת שהאימייל הגיע אליהם. לוקח להם יום-יומיים ובגלל השביתה שהייתה הסימסטר הם קצת עמוסים.

אם אתה ממש לחוץ, אתה יכול להתקשר למוקד ויענו לך במקום (פחות או יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תהיה מצחיק - זו תשובה אוטומטית שאומרת שהאימייל הגיע אליהם. לוקח להם יום-יומיים ובגלל השביתה שהייתה הסימסטר הם קצת עמוסים.

אם אתה ממש לחוץ, אתה יכול להתקשר למוקד ויענו לך במקום (פחות או יותר)

רק רציתי לשתף אתכם בהבדלים בין התשובות לדוברי עברית ואנגלית, אותי זה הצחיק, אני אמתין יום-יומיים עד שאקבל מענה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק כי בעברית טרחו לשנות את הנוסח ובאנגלית לא... :nixweiss:

זה כי הפניות בעברית מקבלות תשובה אחרי שלושה ימים, והפניות באנגלית מקבלות תשובה אחרי שלוש שעות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברי הפורום שלום רב,

ראיתי כי באו"פ מוצע תואר דו חוגי במדעי המחשב, תכנית הלימודים של התואר מוצגת כאן: http://www.openu.ac.il/programs/G188.html

ראיתי כי ישנן תכניות לימודים "סגורות", לשילוב מדעי המחשב עם כימיה, מדעי החיים ועוד, אך בתכנית הלימודים אליה צירפתי קישור כתוב כי אם משלבים את תכנית הלימודים לתואר דו חוגי, עם תחום מדעי, מקבלים תואר מדעי דו חוגי (BS.c), האם הדבר נכון גם לגבי פיסיקה? (כלומר: אם אשלב את תכנית הלימודים שבקישור, רק עם קורסים בפיסיקה, אקבל תואר ב-"מדעי המחשב ופיסיקה"?)

בתודה מראש. ;)

אני לא רואה הרבה טעם לעשות תואר דו-חוגי בפיזיקה עם כל חוג אחר שאינו מתמטיקה.פיזיקה זה קודם-כל מתמטיקה,המון מתמטיקה.אי-אפשר ללמוד פיזיקה ברצינות בלי לדעת,למשל, משוואות דיפרנציאליות חלקיות,או פונקציות מרוכבות,ולא תוכל ללמוד גם קורסים מתקדמים כאלו בתואר שמתמקד במדמ"ח ופיזיקה.

בכלל,אם אתה אוהב פיזיקה,אל תלמד פיזיקה,אלא מתמטיקה.

חבר שלי,עם תואר ראשון חד-חוגי במתמטיקה מהטכניון,למד במסגרת התואר מבוא ליחסות כללית כקורס בחירה,(בפיזיקה).היה לו יותר קל בהרבה מהפיזיקאים שלמדו איתו,כי הוא למד גיאומטריה דיפרנציאלית במסגרת לימודי המתמטיקה שלו.קורס מתקדם מאד שאינו חובה לפיזיקאים אפילו בטכניון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שבתואר למדמ"ח ופיזיקה המתמטיקה תצא לי מכל החורים. (רק חיזקת את זה, במדמ"ח יש המון מתמטיקה, ולומדים את כל הקורסים המתמטיים הנדרשים על מנת ללמוד גם פיזיקה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שבתואר למדמ"ח ופיזיקה המתמטיקה תצא לי מכל החורים. (רק חיזקת את זה, במדמ"ח יש המון מתמטיקה, ולומדים את כל הקורסים המתמטיים הנדרשים על מנת ללמוד גם פיזיקה)

ממש לא.אין מצב שבתואר דו-חוגי במדמ"ח תלמד מספיק מתמטיקה בשביל ללמוד פיזיקה ברצינות.אפילו אם תעשה תואר ראשון חד-חוגי במדמ"ח,הרמה המתמטית באו"פ לא תספיק לך ללימודי פיזיקה מתקדמים.רק כאלו של שנה ראשונה ובקושי שניה.You can't eat your cake and have it.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...