התחביבים שלכם - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחביבים שלכם

ixslashix

Recommended Posts

אז ברור שלכולנו יש תחביב משוטף :smile1:, אבל אולי יש לכם תחביבים נוספים?

למשל, אני מנגן על גיטרה, ובונה דגמים (כבר מלא זמן לא נגעתי בזה אבל)

http://www.degem.net/viewgal.php?galid=219

כן זה אולי קצת חנוני (לא יותר ממחשבים :lol:), אבל אני נהנה מזה, אני לומד המון דברים שאולי לא הייתי לומד ככה וזה כמו ריפויי

בעיסוק...

אז מה איתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה צוחק על דגמים ,אני שהייתי ילד קטן ,הייתי חולה על הלגו ,זה היה פשוט עיסוק כיף ושגדלתי טיפה יותר (גיל 12 ככה ) קניתי מודל של ספינה ענקית (נושאת מטוסים דגם נימיץ עם זה משנה ) .

חוץ מיזה ,אני מיתעניין ברכב ,רוכב על אופנעים,ועושה קצת ספורט (זה משתנה מתקופה לתקופה ,פעם זה היה ריצה שאני עדיין משקיע בה המון ,פעם חדר שגם שם הגעתי לתוצאות ,ופעם ועל תצחקו עלי,הייתי עוסק בפארקור ,כן כן הרוסים המפגרים שקופצים מגג לגג ,עם כמה שזה ניראה לכם מפגר ,זה אחד מסוגי הספורט הטובים ביותר ,כי הם מפתחים הכול ,כוח,סיבול,אומץ,וחשיבה נכונה לחיים ,הסיבה שפרשתי יחסית מכל העסק ,היא שהקהילה של זה פה בערץ מורכבת ברובה מילדים קטנים (עד גיל 14 ) ,או מנערים דפוקים במוח שלא באמת עושים פארקור אלה עושים סאלטות יפה ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה צוחק על דגמים ,אני שהייתי ילד קטן ,הייתי חולה על הלגו ,זה היה פשוט עיסוק כיף ושגדלתי טיפה יותר (גיל 12 ככה ) קניתי מודל של ספינה ענקית (נושאת דגם נימיץ עם זה משנה ) .

מאיפה בהודעה שלי הבנת שאני צוחק על משהו חוץ מעל עצמי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בנית את הטנק?? קבל ח"ח רציני זה נראה נהדר.

אני גם התחלתי להתעסק עם דגמים.

אבל העיסוק האמיתי שלי זה מחשבים ואלקטרוניקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה :-[ :) ...

אם תצטרך קצת עזרה אז בכייף ;) (למרות שאני בעיקר בטנקים)...

אלקטרוניקה זה גם מעניין, אולי נחליף מיידע ;)

בקטע של לצחוק על זה, אתה יודע אלצ'קו, טוב לדעת לצחוק על עצמך, לגו היה גם אחד הדברים שהייתי ילד, מאוד אהבתי (שראיתי את המארז שמישהו בנה מלגו

זה עשה לי טוב בפנים כזה, ליד הלבלב).

בקטע של ספרוט, פעם אהבתי מאוד, אז התחלתי לעשן... הדבר הכי אתגרי שאני הולך לעשות זה אולי ללמוד לצלול (זה נראה לי מעניין מאוד), חדר

נראה לי מכאני מידי...

צילום זה גם תחביב בפני עצמו, פעם זה עניין אותי מאוד, היום אני מסתפק במצלמת כיס ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה בהודעה שלי הבנת שאני צוחק על משהו חוץ מעל עצמי?

לא מההודעה שלך ,מה הודעה של ixslashxi[br]פורסם בתאריך: 17.07.2009 בשעה 14:51:37

בקטע של ספרוט, פעם אהבתי מאוד, אז התחלתי לעשן... הדבר הכי אתגרי שאני הולך לעשות זה אולי ללמוד לצלול (זה נראה לי מעניין מאוד), חדר

נראה לי מכאני מידי...

תפסיק לעשן תתחיל לחיות :) ,וכן חדר מכני מידיי ,לא כל כך מעניין ,זה כמו סתם להגדיל את השרירים בלי שום סיבה ,עשיתי את זה בעיקר מסיבות אסטטיות ,שהגעתי לרמה שרציתי ,שמתי לב שהמאמן אומר לי שאני בעל פוטנציאל תחרותי ,ואז נישארתי עוד טיפה מהיתלבטות ,ובסוף החלטתי שאני לא רוצה את זה על הראש שלי ,כל שאר הדברים זה פשוט כיף (פארקור ,זה מדהים ,פשוט בארץ אין אנשים רציניים בנושא ,וגם זה מצטייר בתור לא רציני וספורט של חוליגנים ).

צלילה זה מדהים ,אבל לי אישית יש פחד מזה ,קצת מפחיד אותי להיות תלויי בבלוניי גז ,עם כבר הכי כיף זה צלילה בלי הספקת אוויר ,שאתה צוללה הכי עמוק שאתה יכול ,לדעתי זה הכי כיף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנות פלסטית מכל סוג שהוא

סנובורד

אומנויות לחימה - צ'וי לי פאט (או "צ'וי לי פה" למהדרין), הונג גאר, MMA, קפואירה

poi swings (למרות שלא ניסיתי את הבוערים עדיין :P)

פריסבי (פריסטייל)

עריכה: רצית תמונה? הנה :P

lsmall.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראטה, יאידו, מסוקים עם שלט, עבודות עץ/מתכת, והאוסף האהוב שלי-

http://img5.imageshack.us/img5/4388/pict0018l.jpg

http://img4.imageshack.us/img4/913/pict0021ocq.jpg

(התמונות גדולות, ואני לא רוצה להכביד על הת'רד, זה למה לינקים)

ולא, לא קניתי אותן בשוק הכרמל או משהו כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואוו איזה חרבות יפות!

אני ישמח אם באמת תספר עליהם או מאיפה הבאתה אותם..

התחביבים שלי הם מחשבים ומכוניות...

מחשבים בעיקר משחקים אבל אני גם הטכנאי מחשבים של החברה ושל כמה אנשים שמכירים אותי מהישוב

מכוניות מי לא אוהב בגלל זה למדתי מכונאות סוג 3 ואני מכונאי גם בצבא אבל אני לא יודע למה אני כ"כ אוהב את זה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהמ גיטרה קלאסית אצלי ברמת מקצוע... חשמלית נחשבת כתחביב, יש להקה אבל אין רפרטואר ;D

בוקס תאילנדי היה ברשימת התחביבים 4 שנים עד שהגיע הרגע בו החלטתי שגיטרה יותר חשובה בשבילי.

כיום אני מתעניין בעריכה גראפית ו3D. שולט בפוטושופ במיומנות ולומד את הטריקים של 3DSMAX. אין לי עבודות להראות לכם כי רוב העבודות שלי הם רימייקים לעבודות ידועות...

גיימינג פה ושם... כשיש כסף מיותר אני מנסה להוציא כמה חברים לפיינטבול...

בכללי זהו.

נ.ב.

חדר זה לא תחביב, זאת מחלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...