"אם האמא לא תשוחרר - העיר תבער" - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"אם האמא לא תשוחרר - העיר תבער"

lev-27

Recommended Posts

לא !! שלא ילמדו דרך הכיס, זה לא יעזור בכלום.

שילמדו באופן אישי.

שיתפסו את החוליגנים השחורים הנבלות ויכניסו אותם לכלא ביחד עם מתפרעים, גנבים, אנסים ורוצחים.

ואז " שישכחו " אותם שבוע שבועיים שלוש ארבע ...

אחרי זה, לא יהיה מתפרע אחד מהעדה החרדית. כי כולם יזכרו טוב טוב מי מגן עליהם מכל אותם מתפרעים, גנבים, אנסים ורוצחים וארחי פרחי

ונותן להם לחיות וגם את החופש להפגין בנימוס ( מקובל ) ולא להתפרע במדינת חוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני בעד ענישה ... יותר ... חינוכית ... וקולקטיבית ( מותר לחלום ... לא ? )

לשים לכולם קולרים עם זאפר ( Zapper ) וכל מי שמתפרע, להתחרע על השכן, אמא, אבא, אח - אחות, דודה, אדם רנדומלי מהרחוב.

ככה, פשוט לגרום למישהו לצרוח מכאב ואימה דרך מכות חשמל באלחוט.

תוך 24 שעות השקט חוזר ל 50 השנים הבאות.

בתור מתפרע אתה אף פעם לא תדע במי מהקרובים שלך ( משפחתי או חברתי ) אתה הולך לפגוע ותעדיף להיות חמוד ושקט ושומר חוק.

יש לי עוד הרבה הצעות ... מעניינות ואפקטיביות. באירן וצפון קוריאה ואפגניסטן הייתי מלך. מזל שאני שולט בעצמי ... ואולי לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה ? אם אתה כבר מעלה את הנקודה ...

אותי נשאיר בחוץ עם השלט ומשקפת וכל השאר בפנים. וכשאני אומר כל השאר אני מתכוון ל ( האאממ האאממ ) - כל השאר -

ככה אני אדע בדיוק מי נגד מי והמדינה תפרח ותתפתח. ורק אני אדבר עם אובמה או כל נשיא אחר בכל מקום אחר וזמן אחר.

ככה, אם אני יעשה טעויות ( אין כזה דבר ), תמיד יהיה לי איזה קולרון להאשים ... ולשפוט וגם לגזור דין וגם להוציא לפועל.

מי אמר מגלומן ולא קיבל ? אבל אנחנו סוטים מהנושא שהוא לא השיגעון גדלות שלי ... נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו איזה גועל!

אני תמיד ניסיתי להתקרב לדת כמה שאני יכול אבל היום אני חושב על להתרחק ממנה!

מזה החרדים האלה מתנהגים כמו חיות לשרוף עיר פשוט גועל!

בשנים האחרונות זה קורה יחסית הרבה יש את ההפגנות האלה שלהם נגד הפלסטיניים אני בעד הגירוש וכל זה אבל אני לא חושב שזה יהיה יפה להרביץ לחייל או לזרוק עליו אבנים.

גועל נפש זה מה שיש לי להגיד גועל נפש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

בזמן האחרון כל מה שכותב אחר -כך באה ההוכחה :hat:

ציטוט שלי:

תראה אני לא מכיר חרדים שאומרים חילונים ישרפו בגהנום [אולי רק כאלה מפגרים שלא למדו בחיים שלהם]

יש חילונים בהרבה יותר טובים מחרדים - זה שאתה שייך לקבוצה חרדית [בגלל החליפה או הכובע ] לא אומר שאתה באמת חרד לדבר ה'.

כל אדם זה לגופו יש חילונים ששומרים שבת ועושים מצוות ויש "חרדים" שלא לומדים תורה ורק מגרבצים.

בשביל לשמור מצוות אתה לא חייב להיות שייך לזרם כלשהוא, אלוקים שמח על כל מצווה של כל יהודי בלי קשר לשייכותו ובלי קשר למצבו, כל מצווה היא מלשון "צוותא"- מלשון צוות- שהיא מקשרת אותך לאלוקים, אתה יכול ללבוש ג'ינס לשים כובע או כיפה צבעונית, מה שאלוקים רוצה שנלך על פי ההלכה.

לכן חשוב לעשות רב, ומה שחשוב זה ללמוד לרכוש ידע ביהדות ידע על הבורא ועל תורתו .

לחרדים אין בעלות אל התורה, היא שייכת לך ולי באותה מידה.

אם רצונך לשמור יותר מצוות אתה לא חייב להיות שייך לזרם כלשהו, הגעת למסקנה שהנחת תפילין עושה טוב לנשמה- הנח תפילין, החלטת ששמירת שבת טובה לך כי אלוקים ציווה בתורה, או מפני שזה יאחד את בני משפחתך- אתה לא הופך לחרדי אם אתה שומר שבת או מניח תפילין.

אם נראה לך שהדתיים או החרדים לא מתנהגים כשורה, לא עושים את רצון ה' תעשה אתה את רצון ה'.

נראה לך שהחרדים כופים את הדת- אל תכפה אתה, אבל זה לא צריך להפריע לאדם לקיים מצוות או לסלוד מהיהדות.

אין הפרט מעיד על הכלל וגם אם שמעת על מקרים שליליים של דתיים או חרדים אין זה מעיד על הכלל .

כל מה שנאמר על התקשורת -נאמר שהיא גורמת זאת לכל הכלל

היא השחירה את פניהם של שומרי המצוות החרדי והדתי עד כדי כך שיש כאלה שחוששים לשמור מצוות שמא ואולי ישייכו אותם לציבור דתי או חרדי.

הוספה יותר טובה ממה שאני אכתוב .איך ברקת אמר העדה החרדית [שהיא בהפגנות הללו] פחות מ- 10 אחוז מכלל האכולסיה החרדית בירושלים ;)

http://www.kikar.net/article.php?id=2347 וידאו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו איזה גועל!

אני תמיד ניסיתי להתקרב לדת כמה שאני יכול אבל היום אני חושב על להתרחק ממנה!

מזה החרדים האלה מתנהגים כמו חיות לשרוף עיר פשוט גועל!

בשנים האחרונות זה קורה יחסית הרבה יש את ההפגנות האלה שלהם נגד הפלסטיניים אני בעד הגירוש וכל זה אבל אני לא חושב שזה יהיה יפה להרביץ לחייל או לזרוק עליו אבנים.

גועל נפש זה מה שיש לי להגיד גועל נפש!

הוכחה ברורה לכמה שהם פושעים ומזיקים לכל המגזר ולדת. גועל נפש של התנהגות, אבל אל תשליך מזה על הדת או על דתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוכחה ברורה לכמה שהם פושעים ומזיקים לכל המגזר ולדת. גועל נפש של התנהגות, אבל אל תשליך מזה על הדת או על דתיים.

הדת בכל מקרה לא צריכה טיפשים כמוהו, כמה שפחות יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כל מערכת היררכית הפקודה לינהוג כמו שהם נוהגים באה מלמעלה (הדג מסריח מהראש לא מהזנב), זה רצון אלוהים וWHAT HAVE YOU,

זה לא משנה שחיללו את השבת, זה לא משנה שעברו על אלף ואחת מצוות בדרך, זה משנה מה אומרים לעשות... :kopfpatsch:

ציבור שלם נבוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...