ספק בטוח במינימום מחיר ל HD4830 + Q6600 [עודכן] - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק בטוח במינימום מחיר ל HD4830 + Q6600 [עודכן]

mos86

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מציע ש HWZONE עם כל התקציב הגדול שיש לה תיקח ספק " GOLDEN TIGER " תריץ עליו משחקים חזקים וכל מיני ותבדוק אם הוא ריל או לא

חבל שסתם זורקים מילים באויר ללא ביסוס בגלל שהספק ללא שם מוכר מקווה שהקודקודים בחיפה לא רואים את זה (-:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל ספק 400W מחברה טובה יהיה מצוין נכון?

זה לא שאני לא אוהב שיש פה סיעורון מוחות אבל אני רוצה גם תשובה לשאלה, אני מקווה שמישו יענה לי עליה עד כניסת שבת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch: :kopfpatsch: :screwy:

אוף!!... (עם גיכוח של יאוש) רומן אין לך שמץ של מושג במחשבים ובייחוד בפסקים! אפילו ילד FXP בן 14 מבין יותר ממך... וזה לא מצחיק... זה עצוב... דייי...

לפחות תעשה טובה ואל תגיב בקשר לספקים.

TOMUSH, אני עדיין בשוק מהספקים שהצעת... באמת... אני עדיין לא מאמין שזה הספק המינימלי שהצעת... אם אלו הסטנדרטים שלך כנראה שלא מייצרים עדיין ספק לזוג 295GTX....

הנה ספק מצויין שיחזיק את המחשב מצויין (ולא יקצר את חיי הרכיבים כמו של TOMUSH אמר בשיא פריחת כוחמתו):

ספק כח Seasonic SS-350ET 350W

₪200

כמות:1

http://www.skypc.co.il/product.asp?pid=SS-350ET

סה"כ מחיר לכל המוצרים:200₪

המפרט הורכב באתר:http://www.skypc.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Bashash:

אתה מעיר לכולם אבל בסוף מציע ספק שלא יחזיק לו את המערכת?

ה- 4830 לוקח 260W +- במאמץ(צמוד ל- 4850)

והמעבד שלו לוקח 100W+- במאמץ

איך ספק של 350W יחזיק?

הוא צריך ספק של בין 400W ל- 500W

:bash: :bash: :bash:

ממש לא הגזמת אאא...

4830_power.gif[br]פורסם בתאריך: 17.07.2009 בשעה 22:08:29

RAPTOR של HEC לא טובים ? :nixweiss:

לא אמרתי שהרפטור לא טובים פשוט נתתי דוגמאות לשמות של סדרות ספקים....

ובקיצור ספק 350W יספיק אך אני הייתי הולך על משהו יותר בכיוון 400W נורמאלי בסביבות 200-250 ש"ח כי ברוב בפחות זה זבל מוחלט.

במחירים נמוכים טרמלטייק וקולר מסטר לא ממש טובים. עדיף FSP SS וHEC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו עכשיו תפסת את ההבדל למה בסה"כ הציעו 350W וזה יהיה בסדר.. אולי לOC רציני גם לכרטיס וגם למעבד יתחיל להגביל... אבל בסדר.

למרות הכל תמיד עדיף שהיה קצת ספייס עם ספק בשביל לא לנצל את הספק בעומס ככה אתה באמת מקצר לו את החיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל זאת כדאי לקנות ספק של מינימופ 400W. אי אפשר לדעת כמה זמן הספק באמת יספק את הנצונים שכתובים עליו ואני מאמין שהמחשב הולך לשמש ליותר משנה. בנוסף ספק 350W מאוד יגביל אותך במקרה שתרצה לשנות משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...