איך המפרט הזה? בתקציב 3K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך המפרט הזה? בתקציב 3K

wowohw

Recommended Posts

מעבדים

AMD Phenom II X4 920 2.8GHz BOX ¤1068

לוחות אם

Gigabyte GA-MA770-UD3 AM2 ¤439

מארזים

NZXT GUARDIAN 921 ¤290

ספקי כח

Corsair VX Series 450W PSU ¤423

זיכרונות

G.skill 4096MB 800MHZ PI CL5-5-5-15 ¤295

כוננים קשיחים

Western Digital WD5000AAKS 500GB SATA2 7200rpm 16MB Hard Drive ¤305

כוננים אופטיים

צורב פנימי DVD+\-RW X 22 תוצרת SAMSUNG דגם SH-S223F SATA ¤129

שרותי מעבדה

הרכבה של מחשב חדש, כולל בדיקות מקיפות לחומרה במאמץ ¤75

סה"כ מחיר לכל המוצרים:¤3024

3% הנחת מזומן סה"כ לאחר הנחה:¤2933.28

הולך להתחבר אליו כ.מסך 8800gt 512mb superclocked

הולכת לפעול עליו 64 ביט מקורית

הולך לשמש למסך 22 אינץ אבל הולך לשמש בעיקר לאינטרנט ומשחקים בינוניים כמו קאונטר סטרייק או COD מקסימום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סה"כ מפרט טוב, אבל אפשר להחליף מספר חלקים:

-ניתן להחליף את המעבד למעט חלש יותר, לא יהיה שינוי משמעותי אם בכלל עם ה88GT שלך- 720BE.

-מארז ניתן להחליף לקולרמסטר דגמים 690/590 או אנטק 300. אם אתה רוצה לחסוך ניתן לקחת ריידמקס אפקס או אפולו.

-ספק כח תחליף לסיסוניק 400W- הוא זול ומשתלם יותר, גם כן איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל ה0.66GB האלו, לא שווה לך לעבוד עם WIN64. מילא אם היית לוקח 8GB, אבל לשימוש של משחקים, גם זה מיותר למדי לרוב. וכן, ה8800GT יהווה פה צוואר בקבוק, פחות בגלל המעבד, יותר בגלל המסך. 8800GT מריץ את רוב הדברים מצוין על 19" ב1050X1680 זה כבר יותר מדי בשבילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סה"כ מפרט טוב, אבל אפשר להחליף מספר חלקים:

-ניתן להחליף את המעבד למעט חלש יותר, לא יהיה שינוי משמעותי אם בכלל עם ה88GT שלך- 720BE.

-מארז ניתן להחליף לקולרמסטר דגמים 690/590 או אנטק 300. אם אתה רוצה לחסוך ניתן לקחת ריידמקס אפקס או אפולו.

-ספק כח תחליף לסיסוניק 400W- הוא זול ומשתלם יותר, גם כן איכותי.

בשביל ה0.66GB האלו, לא שווה לך לעבוד עם WIN64. מילא אם היית לוקח 8GB, אבל לשימוש של משחקים, גם זה מיותר למדי לרוב. וכן, ה8800GT יהווה פה צוואר בקבוק, פחות בגלל המעבד, יותר בגלל המסך. 8800GT מריץ את רוב הדברים מצוין על 19" ב1050X1680 זה כבר יותר מדי בשבילו.

המחשב לא ממש מיועד לגיימינג מקסימום שהולך להריץ עליו זה את CS 1.6 או את CS:S ו-COD שפןעל מצויין ברזולוצייה ששכזו בלי מאמץ...

מערכת הפעלה+כ.מסך כבר יש לי ביד ( יש לי גם מערכת הפעלה HOME 64 מקורית אבל זה מותקן במחשב הישן שלי שלא יחזיק ככה שאין לי ברירה אלא להיות עם הויסטה )

מעבד יכול להיות שאני אוריד טיפה באמת...

מארז... חוץ מקופסא עכשיו הוא לא הולך לשמש אותי יותר מדיי כבר זה לא שאני הולך לעשות אז כל עוד הוא מכיל את החלקים של המחשב בפנים אין לי בעייה...

ספק אני לא ארד איתו כי יכול להיות שאני אשדרג את המחשב.... ככה שאני אצטרך טיפה אקסטרה פאוור...

הכ.מסך הזה(!) יעשה צוואר בקבוק? אוקיי זה חדש xD מקסימום בעתיד אם אני אתחיל שוב לשחק במשחקים כמו פעם אני אקנה כ.מסך יותר חזק אבל לבינתיים הוא מספיק לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הצעתי לך את הספק הזה כי הוא זול או חלש יותר, אלא כי הקורסאייר לא משתלם.

הנה ספק לא פחות איכותי (אם לא ידעת, רוב ספקי קורסאייר, כולל דגם ה450VX מיוצרים ע"י סיסוניק), עולה פחות והרבה יותר חזק אם אתה צריך תמיכה עתידית.

חבל לזרוק ככה סתם כסף.

http://www.tmsfox.co.il/ProductPopUp.aspx?ProductID=991

בשביל שימושים כאלה, המעבד הוא אוברקיל אתה ממילא לא תשתמש בכל כח העיבוד שלו. לכן כפי שרשמתי מקודם ניתן להחליפו לE720BE- אני בספק אם תרגיש הבדל בביצועים.

כרטיס המסך יספיק לרוב המשחקים, אך כפי שאמרו פה מקודם להריץ משחקים מודרניים כבדים מאוד על רזולוציה גבוהה תקשה קצת על כרטיס המסך לכן תצטרך להוריד איזו הגדרה או 2, בעיקר פילטרים כמו AA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...