מבקש המלצה לנתב אלחוטי - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה לנתב אלחוטי

aarrek

Recommended Posts

שלום,

ברשת הביתית יש לי נתב של EDIMAX , אתמול כשהגעתי הביתה , ראיתי שהרשת לא עובדת ,

הראוטר משמיע קולות מוזרים ומהבהב בצורה לא תקינה. הגיע הזמן להחליף.

אני מחפש המלצה לראוטר טוב אם אפשר שיתמוך ביותר מ-4-5 מבואות.

אני חייב לקנות היום -הילדים "במצוקה" בבית בלי :xyxthumbs:

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשאר עם EDIMAX הם יחסית זולים ודיי אמינים, יצא שהנתב שלך מת זה לא אומר שצריך להחליף סוג מוצר אלא רק את היחידה הזאת

יש להם דגם 6204WG או 6204WLG (השני זול יותר במקצת, האנטנה לא מתברגת החוצה שזה לא משנה לך בכלל)

הזול יותר מסיבה כלשהיא מתקלקל יותר, את זה אני יודע כי התקלקל לי אחד כזה לפני חודש, התקשרתי לפיקוק והם אמרו שכנראה מספיקים להביא את הדגם הזה כי היו יותר מידיי החזרות ותקלות, למוצר חדש זה לא מבשר טוב

תקנה 6204WG וסע לשלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

sperry תודה ,

אבל ז בדיוק הדגם שהיה לי הוא החזיק משהו כמו שנה וחצי.

אמרתי שאם כבר אני מחליף חדש אז שהיה יותר מהיר וטוב (המהירות שלו כאלחוטי היא רק 54MBS ...).

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

sperry תודה ,

אבל ז בדיוק הדגם שהיה לי הוא החזיק משהו כמו שנה וחצי.

אמרתי שאם כבר אני מחליף חדש אז שהיה יותר מהיר וטוב (המהירות שלו כאלחוטי היא רק 54MBS ...).

תודה

הכי טוב בשבילך: linksys WRT54GL

ראוטר יציב חברה טובה , מהיר , גישה מהירה לראוטר

כל מה שצריך UPNP עובד מצוין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי ,

בראוטר הקודם הגדרתי כת גדולה של פורטים בהתאם למשחקי רשת + אימיול ,האם אן בעיה בראוטר להגדיר כמות גדולה של פורטים

ולמספר כתובות IP (למשל פתיחת פורטים זהים ל- ואימיול גם במחשב X וגם במחשב Y - פשוט הייתה לי בעיה כזאת בראוטר של אדימקס.

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אומר לקנות -- אני אומר להפעיל את האחריות שיש לך. אם הנתב בן פחות מ-3 ככל הנראה מגיע לך אחד אחר חינם ישירות מפיקוק. תרים טלפון לתמיכה שלהם ותברר. אם אתה מתעקש לרכוש, אני גם חושב שה-6204WG (לא 6204WLG) הוא בחירה טובה -- רק תדביק את רגליות הגומי שמגביהות אותו מעט על מנת שלא ירתח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי אין יבוא מקביל של EDIMAX. כדאי לבדוק עם פיקוק לפי ה-SN של והם יתנו לך תשובה וודאית. כמו כן צריכה להיות על הנתב מדבקה. שם לב שהאחריות של ה-3 שנים ניתנת רק בשנתיים-שלוש האחרונות כך שאם זה דגם עתיק יותר כנראה שאין לו כזו אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TPLINK דומה מאוד לממשק של EDIMAX אבל פחות אמין ברמה ניכרת

לגבי האחריות, אם הבחור אומר הוא כנראה יודע, יכול להיות שבחנות טעו שהאחריות שונתה בשלב מאוחר יותר, בכל מקרה טלפון קטן לפיקוק יפתור את השאלות המיותרות שרק הם יוכלו לתת תשובה ודאית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...