בעיה ברשת האלחוטית - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה ברשת האלחוטית

rap_tr

Recommended Posts

שלום לכולם,

יש לי רשת ביתית אלחוטית,

הוספתי לרשת הגנה עם ססמה.

ברשת יש מחשב אחד שמחובר "חוטית",מחשב נייד שמתחבר בלי שום בעיה ומחשב נייח עם קולט שלא מזהה אף רשת(כשאין ססמה והגנה לרשת הוא כן מזהה)

ניסיתי להתחבר דרך התוכנה של WIN אך היא לא קולטת אף רשת באזור,כשאני מוריד את ההגנות לרשת, הקולט מזהה ומתחבר אוטומטית.

מישהו יודע איפה הבעיה? כיצד לתקן?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיש סיסמה \ הצפנה \ סוג אבטחה כל שהוא הכרטיס לא יכול להתחבר לבד

יכול להיות שיש לך תוכנה של הכרטיס שמותקנת על המחשב והיא שולטת על הכרטיס ולא ה ZERO CONFIGURATION של WINDOWS

במצב הזה ה לא יזהה שום רשת בשום מצב, גם תהליך ה חיפוש יקח חצי שניה ואתה תראה שהוא לא ממש מחפש כי הוא לא שולט על הכרטיס

אתה צריך לבדוק מה שולט על הכרטיס ולשים הגדרות נכונות וזהו

כמו שרשמו מעלי אין מצב שכרטיס יזהה רשת ללא ולא יזהה את הרשת המאובטחת

דבר נוסף, יש מצב שהכרטיס יזהה את הרשת אבל לא יצליח להתחבר עם האבטחה, אז צריך לבדוק שסוג האבטחה שבחרת בנתב זמינה ונתמכת ע"י הכרטיס רשת

רוב הסיכויים שלא תגיע למצב הזה אלא אם הכרטיס מיושן, אפשר לפתור את זה לפעמים ע"י עידכון דרייבר שיודע להשתמש ביותר סוגי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחרתי בשיטת הצפנה WPA2 והקולט לא הצליח להתחבר,הוא אומנם מצא אך האופציה של Connect לא הייתה זמינה,

שיניתי את ההצפנה ל-WEP והצלחתי להתחבר,מראה לי כאילו יש חיבור אך האינטרנט לא עובד בכל זאת ורשום לי שהקישוריות מוגבלת..

הקולט הוא lw053 של sweex,יש למישהו אולי עצות?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוך עמוד המידע הרשמי של המוצר:

Protection: WPA encryption, IEEE802.x encryption, TKIP/AES encryption, 64/128/152-bit WEP encryption

ככל הנראה הוא פשוט לא תומך ב-WPA2 ולכן הוא לא מצליח להתחבר לרשת כמו שצריך.

שנה את ההצפנה שלך ל-WPA ונסה להתחבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר נוסף, יש מצב שהכרטיס יזהה את הרשת אבל לא יצליח להתחבר עם האבטחה, אז צריך לבדוק שסוג האבטחה שבחרת בנתב זמינה ונתמכת ע"י הכרטיס רשת

רוב הסיכויים שלא תגיע למצב הזה אלא אם הכרטיס מיושן, אפשר לפתור את זה לפעמים ע"י עידכון דרייבר שיודע להשתמש ביותר סוגי .

לא נעים לצטט את עצמי אבל אמרתי לך שזה יכול להיות קשור לסוג האבטחה, נסה לעדכן את סוג הדרייבר, לפעמים תקבל סוגי נוספים שלא היו כלולים במוצר בהתחלה - קורה בד"כ בכ.רשת אלחוטיים של אבל יתכן גם בכ.רשת במחשב נייח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

206euc4.jpg

אלה הן ההגדרות.

עכשיו ה-WZC של מזהה את ההתקנים אבל לא מצליח להתחבר/כשמתחבר כותב

"Windows was unable to find a certificate to log you on to the network X"

ובסטטוס רשום לי Vaildating identity

אשמח להסבר,

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההגדרות שלך לא נכונות, לא צריך להיות לך הגדרות לשרת רדיוס כי אין לך אחד.

לא אמרת איזה יש לך אז קשה לי לחפש מידע ספציפי, אבל מה שאתה צריך לעשות לבחור הצפנת WPA בלבד בתצורת PSK, לתאימות גבוה יותר תבחר TKIP ולא AES...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...