מיקי רוזנטל ושיטת השקשוקה נתבעים ע"י משפ' עופר - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיקי רוזנטל ושיטת השקשוקה נתבעים ע"י משפ' עופר

עכביש בכביש

Recommended Posts

הכתבה מצורפת ואני חושב שזה דבר מצויין שיש תביעה כי כך ינתן הצ'אנס לשני הצדדים להביא את הדעה שלהם אל האור וכמו כן אני חושב שזה חלק מהמאבק בשחיתות שיש לנו במדינה שהתרופה היחידה לשחיתות היא הוצאה של כל אנשי החושך האלו אל האור , כלומר אם המידע לגבי כל העיסקות האלו בכספי הציבור יהיה גלוי אני בטוח שיפחתו מספר הקומבינות והשקשוקות .

לצערי לא ראיתי את הסרט אבל הסרט לא היה מחדש כלום לגבי השחיתויות של הנוגעים בדבר .

וכמובן הפירסום שהסרט יקבל .

בהצלחה .

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3745939,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האמת שמעתי אותם היום ברזי ברקאי , מיקי רוזנטל לא נישמע לי רגוע במיוחד והיה די תוקפני והחברה מהצד השני היו כזה " מחנכים " ורגועים , מה שאומר שהם היו מבועסים ולחוצים ,

כאשר מיקי רוזנטל נישאל מדוע הוא והסרט נתבעים ( 19 מיליון שח' על פגיעה סבשם הטוב של המשפחה ופגיעה בעסקייהם ) הוא אמר שזה הדרך של המשפחה למנוע מימנו לשדר את הסרט בערוץ הראשון ( כפי שהובטח לו ע"י הנהלת הערוץ ) לאחר שערוץ 2 וערוץ 10 נקנו ע"י משפ' עופר .

לסיכום מיקי ירויח פירסום

משפ' עופר משדרת לכם את מה שהיא רוצה

אני מאמין למיקי

אני מאמין שהם משפ' עופר יהיו הסנונית הראשונה שתתגלה ( אמן הלוואי ) מביין הציפורים שניקרו בקופה הציבורית מעט יותר מידיי .

אני רואה את מסע החשיפה של השחיתות במדינה כמשהו בריא שקורה כאן כולל החשיפות בשילטון ( הן הפוליטי והן ההון )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא כ''כ מבין על מה התביעה?,

מיקי רוזנטל הראה בסרט עד כמה הם שולטים במדינה לדעתי זה כבוד!. היו כמה מילים רעות על האחים עופר, אבל אני לא חושב שזאת סיבה לתביעה...

אהה וכניראה שהאחים עופר ינצחו, כל המדינה בידיים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את הסרט

די לא מפתיע - מה לעשות - נער הייתי וגם זקנתי...

מה שהפריע לי בסרט זה שהוא "נטפל" רק למשפ' עופר ופה לדעתי יש קייס... גם אם העובדות נכונות

אני די משוכנע שהעו"ד שלהם מעולים - ומה לעשות במערכת המשפט מי שנותן ההצגה הטובה לוקח את התיק... אין שם קשר בין מערכת המשפט לצדק ואמת

כל טוב,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי השירשור הקודם צפיתי בזה ואני מצטער בזמן שהם בהחלט הראו כמה נקודות מענינות ומכוערות במערכת, זאת בעיקר הוצג כהצגה חד צדדית וצרה ולדעתי גם לא ממש מבוססת.

אני מאוד מקווה שיש להם עורכי דין טובים כי משפ' עופר לא הייתה נכנסת לסיוט יחסי ציבור אם לא היה להם 'קיס'.

אחד האנשים שאני מאוד מעריך את העבודה שלהם זה מבקר המדינה ואני אוהב את העבודה היסודית שלו וממש חבל שרוב העבודה הזאת נקברת כעבור שבוע אחרי חיוכים, הצהרות והבטחות ריקות.

ובמקרה הזה בחלק מהענינים שהוזכרו הוא טיפל ואף הוגשו מסקנות חד משמעיות כנגד המעורבים, אבל רוב הדברים הוא אפילו לא נגע כי אין ראיות ... וזאת בדיוק תיהיה הבעיה של מיקיף כי כזכור לי בתביעת דיבה אלא אם כן מיקי רוזנטל יוכל להוכיח את הטענות שלו הוא הולך להפסיד בגדול ולשלם בגדול על כל דיסק שהוא מכר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מה שהוא אומר כל כך לא נכון אז מה אכפת להם בכלל? למה הם עושים סרט תעמולה נגדי? למה בתי משפט?

למה לא לתת לו לשדר את זה ואנשים ישפטו לבד? ככה לא מתנהג מי שאין לו מה להסתיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אכפת להם? אולי כי זה סרט פרופגאנדה במיטבו... תאכלס אם הוא היה מציג לפחות חלק מהדברים בצורה קצת יותר חכמה ויותר רחבה לא היה להם בחיים קיס וזה גם היה יכול להשפיע לטובה אבל איך שזה הוצג גם אם הכול נכון ללא הוכחות הוא לא הולך לנצח בתביעת הדיבה.

ודרך אגב בלי שום קשר לנושא אם מישהו היה מעליל עליך מה אתה הייתה עושה מתעלם, יוצר סרט נגדי או עושה כמו כולנו מגיש תביעת דיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה כי אני לא רץ כמוך לקנות לעצמי עותק נוסף במחיר מלא?

או כי אני צפיתי בו בצורה ביקורתית ולא אכלתי כל דבר שנאמר שם רק כי מראש הם תאמו את דעותי (אני זוכר את עמדתך בנושאים הללו ממקודם)

בכל מקרה זאת הייתה דעתי על מה שיקרה, אני מנחש שאתה מסכים איתי לחלוטין רק שאתה בטח תנסח את זה

בסגנון של הכול מושחט, התקשורת מושחטת, בתי המשפט מושחטים ולכן עופר ושלטון ההון שלו יקברו את האמת ו... (או משהו כזה)

במקרה כזה בדבר אחד אני אסכים שבתי המשפט אף פעם לא היו יד הצדק והאמת, אבל מה כבר אני יודע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך עותק אחד? זה כבר טוב, אם לא וראית את זה ברשת, תן לינק ;D

שמע, אם אני צודק או לא רק הזמן יגיד, בנתיים ככה אני רואה את העולם ואני לא רואה אותך מוכיח לי אחרת אז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...