כמה כסף אתם מוציאים כול חודש? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה כסף אתם מוציאים כול חודש?

Guarding angel

כמה אתם מוציאים?  

2274 הצבעות

1. 1. כמה אתם מוציאים?

Recommended Posts

אז אתה בזבזן. אתה יכול לחסוך בקלות...

זה נקרא להנות מהכסף... לדעתי, כל עוד אתה צעיר שנמצא בחזקת ההורים. זו תקופה שאתה יכול להתפרע עם הכסף. אח"כ בשלב מאוחר יותר תפסיק עם המנהג הזה ותתחיל לחסוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^^

נכון.

אדם שמטבעו בזבזן -זה לא משנה אם הוא נשוי או רווק שחי על חשבון ההורים [ יש כאלה גם נשואים שחיים על ההורים :silly:.]

בשתי המקרים הוא ישר בזבזן [כמובן שתמיד יש יוצאי דופן]

יש הרבה בני-זוג שמבזבזים את כל כספם + להכנס למינוס.[כמובן שיותר מתייחס למרווחים טוב] אלה במיוחד צריכים ללכת לסדנת טיפול....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הזוגות הצעירים כך.מתחתנים,ואז רוצים דירה ואין מספיק כסף אז לוקחים משכנתא,והמשכורות היום לא משהו ואז הם לא מצליחים להחזיר את המשכנתא שלקחו ואז יש עיניינים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נקרא להנות מהכסף... לדעתי, כל עוד אתה צעיר שנמצא בחזקת ההורים. זו תקופה שאתה יכול להתפרע עם הכסף. אח"כ בשלב מאוחר יותר תפסיק עם המנהג הזה ותתחיל לחסוך.

וממה אתה מסיק שאני חי עם ההורים/על חשבון ההורים?

יכול להיות שלא דיברת עליי באופן כללי,אבל מכיוון שהבחור שציטטת כן התייחס אליי,זה מפריע לי בכל זאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וממה אתה מסיק שאני חי עם ההורים/על חשבון ההורים?

יכול להיות שלא דיברת עליי באופן כללי,אבל מכיוון שהבחור שציטטת כן התייחס אליי,זה מפריע לי בכל זאת

סליחה זו. זו היית הנחת שווא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד אני לא קונה משהו אלקטרוני אז 0 שקלים בחודש :screwy:

פעם בכמה זמן אני קונה סלולארי, ופעם בכמה זמן אני משדרג קצת את המחשב, ולפעמים דברים קטנים לאוטו

ככה חסכתי כסף וקניתי את האוטו בגיל 17, בלי להרגיש אפילו.

החודש התחלתי לעבוד ואז אני יתחיל כבר להתפרע עם טלוויזית LCD חדשה, מיטה וחצי, שולחן מחשב חדש וכו'...

בגדים, אוכל, דלק, ביטוח זה ההורים משלמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד אני לא קונה משהו אלקטרוני אז 0 שקלים בחודש :screwy:

פעם בכמה זמן אני קונה סלולארי, ופעם בכמה זמן אני משדרג קצת את המחשב, ולפעמים דברים קטנים לאוטו

ככה חסכתי כסף וקניתי את האוטו בגיל 17, בלי להרגיש אפילו.

החודש התחלתי לעבוד ואז אני יתחיל כבר להתפרע עם טלוויזית LCD חדשה, מיטה וחצי, שולחן מחשב חדש וכו'...

בגדים, אוכל, דלק, ביטוח זה ההורים משלמים

יציאות? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן 21 עדיין גר עם ההורים, מנסה כמה שיותר לחסוך.

יש , משלם ביטוח וכו'..

לא יוצא כמעט, כי אין זמן, רוב הזמן עובד. (יום+לילה)

אם אני מבזבז זה רק על דלק, ולפעמים על כל מני דברים שחייבים לסדר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מטפלת + משכנתא = 6000 שקל .או במילים אחרות לא נשאר לנו הרבה אבל אנחנו לא במינוס. לאשתי יש כל מני רעיונות ששורפים בדרך כלל איזה 2000 שקל בחודש בלי קשר לם היא מצליחה למכור משהו או לא. אולי יצא מזה כסף בסוף :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...