כמה כסף אתם מוציאים כול חודש? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה כסף אתם מוציאים כול חודש?

Guarding angel

כמה אתם מוציאים?  

2274 הצבעות

1. 1. כמה אתם מוציאים?

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רוני , אין זה מעניינך ולא מעניינו של אף אחד , כמה אדם מרוויח , כמה הוא מבזבז לחודש , כמה כסף הוא שם בצד ליום שחור , כמה כסף הוא מוציא על בגדים , ועם איזה שטרות הוא מרצף את הרצפה בשירותים - אנשים עובדים מאוד קשה בשביל הכסף שלהם , ואם יש כאלה שבוחרים לחיות כמו שצריך ולא להדבק לכל שקל ושקל שהם יכולים , אלא נהנים מהחיים - זכותם . מצד שני , כאלה שעובדים כמו חמורים ושומרים את כל הכסף מתחת לבלטות ? גם זכותם .

יש זוג שמרוויח ביחד 13 אלף שקל בחודש , ושורף את כל הכסף על בילויים , ויש זוג מחושב שמרוויח את אותם ה13 אלף שקל בחודש , ומתוכם מקצה 3 אלף שקל לפרוסת לחם + עכבר שהם צדו בפרוזדור , ואת שאר הכסף שמים מתחת למזרון , ואז אחרי 60 שנה , אחרי שבני הזוג הולכים לעולמם , הילדים שלהם באים לזרוק את המיטה ומוצאים בתוכה הון הזוי .

כל אחד בהשקפתו יחיה , וכל אחד יבזבז / יחסוך איך שבא לו ואת מה שבא לו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

ידעתי שזה יגיע.

וכל מה שכתבת -זה נכון, לא כתבתי שום דבר להפך, הכל תלוי בסוג בני -אדם.

תחילת דברייך אינם קשורים אלי אלה לפותח האשכול.

אם כבר-

לדעתי אדם שמרוויח ממש טוב [ושם טיפה בחיסכון -זה לא אדם ח-כ-ם.]

ולא -אני לא מדבר לחיות כמו מסכן ולשים את רוב הכסף בבנק. 13000 אלף שח בחודש לזוג ללא ילדים ולשים לדוגמא= 1500 שח לחיסכון [לדעתי זה מועט,הכי פחות זה שליש מההכנסה לשים בחיסכון]

אבל אף אחד לא מכתיב לשום אדם מה לעשות עם הכסף .

כל אחד רשאי לכתוב את דעתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה כמה כתבו שהם זוג ומוציאים בין 10 ל13 אלף. אז מה אתם לא חוסכים?

אני נמצא במקום אחר בחיים מאנשים אחרים - חלק מהכסף שלנו יוצא על משכנתא שזה לא פחות חשוב מחסכון (בסופו של דבר, אני הבעלים של הדירה שאני גר בה). בסופו של החודש, נשאר לנו כסף וחלק ממנו אנחנו חוסכים אבל גם נהנים מהחיים - קונים מה שרוצים ומבלים כמו שצריך. אם מתחשק לנו לנסוע לסופשבוע בבושפשט אז נוסעים. אם בא לי לקנות מחשב חדש, אז קונים. לא כל שקל עודף אנחנו שמים באיזה פק"ם שמרוויח חצי אחוז שנתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נמצא במקום אחר בחיים מאנשים אחרים - חלק מהכסף שלנו יוצא על משכנתא שזה לא פחות חשוב מחסכון (בסופו של דבר, אני הבעלים של הדירה שאני גר בה). בסופו של החודש, נשאר לנו כסף וחלק ממנו אנחנו חוסכים אבל גם נהנים מהחיים - קונים מה שרוצים ומבלים כמו שצריך. אם מתחשק לנו לנסוע לסופשבוע בבושפשט אז נוסעים. אם בא לי לקנות מחשב חדש, אז קונים. לא כל שקל עודף אנחנו שמים באיזה פק"ם שמרוויח חצי אחוז שנתי.

כוונתי לחיסכון -זה כמו לדירה למכונית לכל דבר שאדם יממש מתי שהוא [שיניים :cool2:], אני ממש לא בדעה של לחסוך תכסף עד לזיקנה ולתת הכל לילדים- אלה באמת בסופו של דבר להנות ולמשש את כסף [רק בחוכמה].

לדוגמא אני כרגע יש לי מטרה למשהו מסויים שאני רוצה [וזה גם דבר נבון] אז אני ישים בצד 7000 -8000 שח תקופה ואחר-כך יהנה מזה. [שהגעתי למטרה שרציתי] הרי זוג ללא ילדים או עם ילד אחד יכול לחיות טוב מ8000 שח . זה לא שאדם אוכל פת לחם וישן על הריצפה ושם את כל הכסף בצד. [הכל מתחיל בראש ומסתיים בראש]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...