איך להרכיב את המחשב השקט ביותר שאפשר, ובאותו זמן קריר... - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך להרכיב את המחשב השקט ביותר שאפשר, ובאותו זמן קריר...

e-d-a

Recommended Posts

היום אני יזמין (הייתי מזמין אתמול אבל נרדמתי :() ושיגיע אני יבדוק את זה אני יוריד את ה-v , ועם ה-fan mate 1 אני יוריד איתו rpm להיט סינק, עם יהיה מתחת ל-40 מעלות המעבד אז סבבה בשבילי, ועם הקירור לא יהיה אפקטיבי אז אני ינסה עוד כמה דברים לא ילך אני יזמין 5 וונטק סטלף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמה שיטות להורדת רעש מבלי להשקיע יותר מידי כסף :

1. חלק מלוחות האם מגיעים עם ספוג שדומה לקרטון ביצים, תנסה להשיג כמה שיותר מהספוג הזה ותשים אותו בכל מקום אפשרי בתוך המארז.

תוודה שזה לא מפריע לזרימת אויר או חוסם מאוררים.

2. הוונטק סטלט דיי שקטים אבל לא לגמרי, תנסה להתקין את כל המאוררים על גבי תושבות גומי ( אתה יכול לחתוך מפנימית של רכב)

זה מוריד באופן משמעותי את הרעידות ואת הרעש.אפשר לשים גומיות כאלה גם למאורר של הספק אבל זה מבטל את האחריות.

3. תסדר כמה שניתן את החוטים והכבלים במארז כדי לשפר את זרימת האויר ואז תוכל לוותר על המאוררים שמכניסים אויר.

לי יש מארז דומה לשלך וגיליתי שכאשר מבטלים את שני המאוררים הקדמיים שמכניסים אויר ומשתמשים רק בשניים האחוריים להוצאת אויר

רמת הרעש יורדת מאוד אבל הטמפרטורה בתוך המארז לא משתנה בהרבה (בערך1-2 מעלות יותר תלוי בעומס).

מאורר שמותקן בגג המארז ומוציא אויר בעקרון יעיל עוד יותר ממאורר אחורי לצורך הוצאת אויר ומאורר המותקן על הדלת יעיל יותר לצורך הכנסת אויר מאשר מאורר המותקן בחלקו הקדמי של המארז וגם פחות רועש בדרך כלל כי אין לו הפרעה ליניקת האויר.

תנסה בכל פעם לנתק מאוררים ותבדוק מה הקומבינציה שנותנת לך קירור סביר עם הכי פחות רעש.

באופן כללי כל מאורר שתוסיף גם אם הוא מאוד שקט יוסיף רעש וויברציות למערכת ולכן כדאי להשתמש בכמה שפחות.

4. ה Arocool DP 101 אכן מאוד שקט ויש לו ביצועים סבירים כך שהוא מומלץ מאוד כגוף קירור למחשב שקט. על AMD XP 1800+ באובר קלוק ל 1800Mhz קיבלתי 40 מעלות לאחר סיום הרצת 2003כאשר המערכת היתה מותקנת במארז פשוט עם מאורר אחד בלבד שמוציא אויר,החדר היה מקורר ל 23 מעלות. זאת תוצאה מאוד יפה והמערכת היתה מאוד שקטה.

5. אתה יכול לקנות פוטנציומטרים לצורך קביעת המהירות של המאוררים, יש כאלה של זלמן והם דיי זולים ונוחים לשימוש. זה יותר זול מ Fan bus ובטוח יותר מהתעסקות עם חוטים ונגדים.

6. תרחיק את המחשב ממך כמה שיותר, במידה והמחשב נמצא על השולחן תשים אותו מתחת לשולחן. זה מדהים איזה הבדל יש ברעש.

7. אם המחשב נמצא באובר קלוקינג תשקול לבטל אותו ולעבוד במהירות המקורית. אובר קלוקינג משפיע מאוד על הטמפרטורה ולא תמיד אחנו באמת זקוקים לתוספת הביצועים.

ככל שתישם יותר מהכללים למעלה תקבל מחשב שקט יותר אבל אל תשכח שחלק מההמלצות באות על חשבון יכולת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...