איך להרכיב את המחשב השקט ביותר שאפשר, ובאותו זמן קריר... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך להרכיב את המחשב השקט ביותר שאפשר, ובאותו זמן קריר...

e-d-a

Recommended Posts

טוב מיכוון שאני חולה שקט ומכיר עוד כמה כאלה ובינהם ice2k, אז חשבתי לעצמי איך אשפר להרכיב את המחשב השקט ביותר שאפשר ובאותו זמן גם מקורר אבל לא יקר מידי...

אז לאחרונה קניתי Vantec AeroFlow והוא ממש לא מה שציפיתי ממנו הוא גם לא שקט וגם לא מקרר, אז התייעצתי פה והגעתי למסקנה שזה כנראה בגלל החום במארז אז אני קונה את המארז הזה שהוא מגיע עם חמש מאווררים ואז שוב צצה השאלה של הרעש אז חשבתי על להוריד את המתח שלהם ל5V בעזרת זה או לקנות 5 מאווררים כאלה

שפה יש עליהם ביקורת.

ואם כל זה ילך טוב אז אני גם יוכל להוריד את ה-rpm של הVantec AeroFlow בעזרת זה בשביל שיהיה יותר שקט.

דבר ראשון מה אתה אומרים על הרעיון בכללי?

שתיים מה יותר טוב לקנות 5 Vantec Stealth (יוצא 215 שקל אבל כמובן שאני רוצה להוציא כמה שפחות) או להוריד V למאוררים שמגיעים עם המארז?

שלוש תנו רעיונות שלכם לשיפור הקירור ולהורדת הרעש.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בקשר לספק אמרו לי שהספק 300 של hec הוא בלתי נשמע...

בקשר לכרטיס מסך תפסתי את כל המאווררים ורק הוא פעל והוא בלתי נשמע...

בקשר לv זה ניתן לכוון לפי עוצמות? זאת אומרת אפשר V5 או V7 או V9 או שיש רק אופצייה אחת? ואיך אני מגיע לV9 או V7?

והבכללי אתה חושב שהרעיון ילך או בסוף יצא לי השקעה שסתם הושקעה?

ומה עדיף לשחק עם הV או לקנות את המאוררים? (וגם את הדבר הזה למעבד בטוח אני קונה)

עריכה: מים לא בא בחשבון גם מבחינה כספית וגם מבחינה של שקט נפשי אני מפחד מנזילות מלהחליף מים וכל מה שקשור אין לי כח לכאבי ראש האלה אני רוצה להשקיע חד פעמי עבודה וכסף ולא להצטרך להשגיח על זה 24 שעות ביממה, וכמובן להנות מזה גם.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את המארז אני התכוונתי לקנות בכל מקרה אז ה-5 וונטק עולים 215 זה לא מתקרב בכלל למחיר של מים ואמרתי גם שאני לא רוצה לקנות בגלל שאני לא יהיה רגוע עם זה כי אין לי כח להחליף מים כל הזמן (עם צריך אין לי מושג) וגם אנ ימפחד מנזילות ומאדים ובכלל אין לי חכ לכאב ראש הזה.... אז למארז הזה אני שואל מה כדי 5 וונטק או להוריד מתח למאוררים שבאים איתו? ואם זה הרבה עבודה לעשות את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לv זה ניתן לכוון לפי עוצמות? זאת אומרת אפשר V5 או V7 או V9 או שיש רק אופצייה אחת? ואיך אני מגיע לV9 או V7?

והבכללי אתה חושב שהרעיון ילך או בסוף יצא לי השקעה שסתם הושקעה?

ומה עדיף לשחק עם הV או לקנות את המאוררים? (וגם את הדבר הזה למעבד בטוח אני קונה)

7V אפשר להשיג אם מחברים את ההדק השלילי של המאווררים ל 5V

הרעיון צריך לעבוד, הבעיה היא שמאווררים ג'נריים בסל"ד נמוך כמעט לא מזיזים אויר אז יהיה יתרון למאווררים איכותיים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ריו באס?

ובקשר לרעיון החלטתי שאני ילך על זה ככה:

קונה ת'מארז עם חמש מאוררים (שבאים איתו) עם ה-fanmate 1 לוונטק ארו פלו מוריד מתח למאוררים עם יש תוצאות טובות שהוונטק שקט מאוד עם מאוררים שקטים מאוד משאיר את המצב איך שהוא ונהנה ממנו עם לא קונה 5 וונטק סטלף ורואה מה קורה משם....

עכשיו בקשר להורדת מתח אשמח עם מישהו יוכל להסביר לי [glow=red,2,300]במפורט מאוד[/glow] למשל אם צריך להוציא חוטים מהמאורר עצמו ולא מהחיבור של המאורר לספק שיבהיר את זה טוב, ובלי הרבה מושגים.

תודה רבה מראש....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...