מבקש המלצה ל- 2 מסכים (22" ו- 19") בהשקעה של ~1000 ש"ח לכל אחד - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה ל- 2 מסכים (22" ו- 19") בהשקעה של ~1000 ש"ח לכל אחד

wisniak

Recommended Posts

בוקר טוב,

מבקש המלצה ל- 2 מסכים.

האחד עבורי (22"). ישמש אותי בעיקר ל- BROWSING, דוא"ל, OFFICE ומעת לעת משחקים פשוטים. בנוסף, אני גם עושה מעת לעת עריכת סרטי משפחה לטובת DVD. במחשב שלי אין כרטיס גראפי ואני לא מעריך שאני צריך אחד (לאור השימושים שלי).

השני (19") עבור אחת הילדות, המחשב שלה אמנם P4 (לא חדש), אבל גם הוא ללא כרטיס גראפי. היא בת 11, בעיקר משחקת משחקים פשוטים, OFFICE, BROWSING. שטח השולחן שלה לא גדול, זו הסיבה שנראה לי שעדיף מסך 19" (כן, אני יודע שפער המחירים הוא קטן מאוד, אם בכלל).

בשבועיים האחרונים קראתי די הרבה על מסכים והכנתי טבלת השוואה. מבדיקת REVIEWS במגוון אתרים עולה כי הדגמים המומלצים (עבורי) הם SAMSUNG 2253BW (אבל יש לו יחס ניגודיות של 1:1000 בלבד), SAMSUNG T220 וה- LG W2252TQ. מבדיקת מחירים של שלושתם - כ- 900 ש"ח ב- ZAP.

ראיתי שבפורום כאן יש המלצות חמות על ה- 2209WA, אבל מצאתי מעט מאוד REVIEWS עליו. והוא גם יקר יותר.

אני יושב הרבה מאוד שעות מול המחשב, ולכן צריך מסך טוב.

לגבי המסך השני (19") - אין לי מושג איזה דגם מומלץ.

ועוד שאלה בבקשה. האם היות מרבית המסכים כיום WIDE עלול להפריע לי בהקשר של היישומים בהם אני משתמש? ז"א - התמונה לא יוצאת מעוותת?

ודבר אחרון. שכחתי לציין שאני בקושי רואה סרטים במחשב (ואם כן - סרטונים קצרים). בשביל זה יש לי 50". לגבי הבת - לא יודע, אבל ממה שראיתי - גם היא צופה רק בסרטונים.

אודה על המלצותיכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל בסטיקי:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=358671.0

יחס הניגודיות לא ממש משנה, אין היום יותר מ1:1000 בתקציב שלך, ומה שיש זה דינאמי [דרך מקורית לרשום מספר גדול ויפה].

ברז' טבעית התמונה לא תהיה מעוותת.

ולדעתי אם יש לך תקציב של 1K לכל מסך, קנה גם לבת שלך מסך 22", אם לא, חפש מסך זול ותקנה אותו במקום אמין, במקרה שתצטרך לממש אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההתייחסות.

את הסטיקי כבר קראתי, אבל ההתייחסות שם היא למסכים יותר ישנים (הביקורות הרי הן מלפני יותר מחצי שנה, דהיינו למסכים שהם בני שנה +).

הסיבה שרשמתי תקציב של כ- 1000 ש"ח היא שראיתי ב- ZAP שמחיר ה- SAMSUNG T220 וה- LG W2261V נוא פחות מ- 1000 ש"ח. מסכים אלה קיבלו ציונים טובים באופן עקבי במגוון אתרי בדיקות, וגם יש להם יחס ניגודיות גבוה.

אני מזכיר שלא נראה סרטים במסך וגם לא נעשה גיימינג, אלא שימושים "משרדיים".

ה- עולה ב- ZAP כ- 1500 ש"ח, עדיין לא השתכנעתי ששווה להשקיע הפרש כזה, לאור השימושים שלי.

ושוב אני מציין שלילדה אני רוצה לרכוש מסך קטן יותר עקב מגבלות פיזיות של החדר בו יוצב, לא מסיבות תקציב.

בנוסף, קראתי באתר חוו"ד מנוגדות לגבי יציבות המעמד של ה- T220.

לגבי זווית הצפייה, ב- 2 המסכים הצפייה תהיה חזיתית, לא מהצדדים (המסך מוצב ישירות מול המשתמש, לא יתלה בקיר ולא תהיה צפייה מזוויות משונות).

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...