מסך כחול בלוח חדש בגלל אוברקלוק? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך כחול בלוח חדש בגלל אוברקלוק?

dima_s

Recommended Posts

שלום אנשים!

סוף סוף קיבלתי סטרייקר חדש (לישן מת הNB). ניסיתי לעשות בדיוק עם אותם ההגדרות כמו שבלוח הישן אבל אני מקבל את הדבר הבא:

BCCode: 1e

BCP1: FFFFFFFFC0000005

BCP2: FFFFF80001CA62B9

BCP3: 0000000000000000

BCP4: FFFFFFFFFFFFFFFF

OS Version: 6_0_6002

Service Pack: 2_0

Product: 256_1

זה מופיע אחרי מסך כחול כשהוינדוס עלה.

יש מושג למישו מזה?

ועוד דבר... את ההגדרות לא הוצאתי משום פרופייל שמור אלה הכנסתי אותם ידני, כך שזה לא יכול להיות הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דימה אם תפרט יותר על מה שינת וכו..יהיה אפשר לעזור יותר..כמו כן OC צריך להתחיל לאט לאט..ולא להמציא הגדרות שפעלו בעבר !

ומין הסתם שאם אתה מקבל מסך כחול בOC..אז הOC לא יציב..למה ? יש מיליון ואחד סיבות..תפרט הגדרות וכו..ונוכל לעזור יותר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ok, אז כך, לא החלפתי שום דבר חוץ מלוח אם שהוא בדיוק כמו הקודם (רק עם NB עובד).

המתחים כך:

CPU VOLTAGE 1.34375

PLL 1.56

VTT 1.34

MEMORY 2.12

NB 1.36

SB 1.55

HT 1.25

יש גם מתחים של GTL שזה מאוד לא ברור מה זה בכלל

ה-FSB 1800 MHZ

ניסיתי כל קומבינציה אפשרית של ו FSB. אני חושב וכמעט בטוח שהבעיה פה היא ב ADVANCED MEMORY TIMINGS.

מישהו יודע נוסחאות או כללים לחישוב ה ADVANCED TIMINGS?

משרציתי לציין עוד זה שאפילו עם הגדרות יצרן הוא עובד איטי יותר ממה שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי את זה. מתח 2.12 וכשאני עושה FSB:DDR 1333:1066 אז הוא לא עובר חצי דקה ראשונה ב PRIME 95.

בדקתי את המעבד על לוח אחר (P5Q-EM) שם הוא עובד פשוט מעולה. הרצתי ממטסט 6 שעות בלי שגיאות, כך שאין מצב שבעיה ברכיבים, חוץ מזה הם עבדו לפני שבוע על לוח זהה.

אחרי הרבה ניסיונות הצלחתי לקמבן משהו די יציב (לפחות לא קיבלתי מסכים כחולים במשך שעתיים+ כששיחקתי בקרייזיס עד שהתקפלתי לעבודה) FSB 1650 וDDR 825. למה דווקא שילוב זה עובד?

גם שמתי לב שאני לא כל כך יכול לשים תדר של זיכרונות איך שבא לי. זה תלוי איכשהו בתדר של FSB והוא מתאים את זה לעצמו בצורה מוזרה. לדוגמא אני לא יכול לכתוב FSB 1600 ו 1100, אלה הוא נותן ישר 1096 למרות שזה UNLINKED.

מה בקשר ל ADVANCED TIMINGS?

למישהו יש מושג?

יש לי עוד גרסה, הספק כוח. 750W מספיק בשביל המערכת שיש לי במפרט? אולי זה הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרכיבים שלך בסדר גמור..אלו ההגדרות שלך שגורמות לחוסר יציבות !

תדר הזיכרון נקבע לפי הבאס וכו..גם אם אתה בUNLINK זה משהו בסיסי..

ומה אתה רוצה בדיוק מהADVANCED TIMINGS ? אין צורך לשנות שם כלום..

כמו כן הספק שלך מחזיק את המערכת בלי בעיות..כמו שציינתי כבר זה לא בעיה ברכיבים אלה בעיה בהגדרות..

ותנסה לעלות מתחים וכו ולראות אם תגיע ליותר..

כמו כן מה לגבי הטמפ' ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלחתי לעשות אוברקלוק יציב עם 1806 FSB ו-1067 יצא יחס מאוד מוזר של 13:11 אבל זה עובד כמו שצריך ועשיתי לו 9 שעות של PRIMEוזה לא נתקע והיה בלי שגיאות. רק שטמפרטורה הייתה 96 מעלות. ובכלל הטמפ' של מעבד ניראת גבוהה מדי עכשיו כשאני כותב את זה בלי לשמוע מוסיקה והורדות זה על 58 מעלות.

במשחקים זה מגיע ל78 (הכי הרבה שראיתי). למה המעבד כל כך מתחמם? מה לגבי הקירור שלי הוא בסדר לאוברקלוק הזה?

*המתחים כמו שצויינו קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא?

כן הסרקוציה בסדר. אני חושב שזה דווקא גוף חרא. בגלל שהוצאתי והכנסתי אותו יותר מדי פעמים אז הפינים שתופסים אותו נחלשו ו הוא לא מוצמד כמו שצריך למעבד. עדיף אני יביא איזה CNPS9900 וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני שואל..אבל שהוצאת והכנסת אותו..מרחת משחה ? ואם הוא לא הדוק מספיק..אז כמו שאתה רואה הטמפ' בהתאם..

בדוק אם יש לך אפשרות להתקין אותו טוב יותר..ומה שכן..תוריד את הOC..שכן הטמפ' גבוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...