שאלה בקשר לדיסקים קשיחים!! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לדיסקים קשיחים!!

gal

Recommended Posts

יש לי כל הזמן תהיות לגבי תקינות מלאה של הדיסקים שלי ורציתי להתייעץ עם יודעי דבר:האם לאחר שמבצעים הרבה פרמוטים של מחיצות ומתקינים כל פעם מערכות הפעלה שונות אז זה משפיע על ביצועי הדיסק? יש לי פשוט הרגשה שמרוב שפירמטתי והתקנתי כל פעם מערכת הפעלה חדשה הדיסקים נהיו "זקנים וכבדים" ולא משנה שבדקתי שגיאות בדיסק או ביצעתי איחוי עדיין יש לי הרגשה כאילו משהו חורק.עכשיו,אם תשימו לב למפרט שלי אני אמור להריץ מערכות הפעלה בצורה חלקה לגמרי ועדיין כאשר אני מתקין נגיד מחדש זה לא רץ ממש חלק כמו שהייתי רוצה.

זה ההרגשה שלי לגבי 3 הדיסקים שלי.מממ אני ממש מנסה לחשוב מה עוד אפשר לעשות בשביל לוודא שאני לא הוזה,עכשיו שתבינו:שבסך הכל המחשב רץ יפה מאוד אבל למשל יש לי חבר עם מעבד פחות משלי וזכרון פחות משלי מריץ ביזנס והמחשב פשוט עף לו לא מובן העניין הזה.

מה אתם חושבים יכול להיות? האם אני מצפה ליותר מידי? לא נראה לי.אני מצפה שהמערכת שלי תעיף הכל בסבבה בצורה חלקה לגמרי.ברור לי כמובן שכאשר מתקינים תוכנות רבות והמערכת מתחילה להתמלא בכל מיני דברים אז הכל נהיה כבד אבל אני מצפה מויסטה כאשר היא מותקנת באופן חלק ונקי על מחיצה שהיא תעוף בלי למצמץ למרות שהיא כבדה,לא צריכה להיות בעיה על מחשב כמו שלי ממש לא!!!

בנוסף,גם וינדוס 7 הגרסא האחרונה עובדת יפה אבל אפילו הויסטה יותר מהירה ממנה מה שגם מוזר לי קצת.ראוי לציין שאני משתמש בתוכנות להסרת קבצי זבל ותיקוני רגי'סטרי למינהן (תוכנות מומלצות ביותר ע"י אנשים שמבינים עניין) ואני כל כמה ימים ניקוי קבצים ורישומת ככה שגם זה לא הבעיה.

סליחה שטחנתי לכם יותר מידי אבל רציתי באמת להביע את כל מה שעובר לי בראש בימים אלו ושתבינו מה הכוונה שלי ותעזרו לי בצורה הכי מקצועית שיש אשמח להצעות תגובות וכו'

תודה מראש

גל :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרמוטים לא משפיעים על ביצועי הדיסק קשיח

ויסטה היא המערכת הפעלה הכי כבדה שיש

אז ממש לא פלא שלא רצה לך חלק

אגב התקנתה SP2?

באשר לחבר שלך ,האם הוא מריץ 2 דיסקים קשיחים

ברייד0? בכל אופן אל תשכח שיש הבדלים

בין המהדורות השונות.. ,כל עוד הדיסקים הקשיחים שלך

פועלים במצב DMA אין סיבה לחשוב שהם לא עובדים

בביצועים מקסימלים,יש מדריך לDMA בסטיקי

של הודעות נבחרות בפורום אמצעי

אני ממליץ לך להתרחק מתוכנות לניקוי רג'יסטרי

הם יכולות לגרום הרבה יותר נזק מתועלת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נעשה סיכום

1 - ויסטה היא המערכת הפעלה הכי כבדה אי פעם

2 - כל עוד הבקר SATA/IDE מוגדר

לעבוד במצב DMA הם יתפקדו במלוא הביצועים

3 - יכול להיות שSP2 תשפר ביצועים

אז רעיון טוב להתקין אלא אם כבר מותקנת

4 - יש הבדלים בין המהדורות השונות של ויסטה

ולא כולם כבדות באותה מידה

5 - למהירות סיבוב של הדיסק קשיח או רייד יש

השפעה ענקית על הביצועים ,אולי לחבר שלך

יש רפטור של 1000RPM או רייד0

6 - כמובן שהביצועים יכולים להתדרדר

עקב יותר מדי תוכנות שעולות בהפעלה

או אנטיוירוס/חבילת כבדה יותר מדי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...