המשחקים קופאים, בעיית חומרה? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המשחקים קופאים, בעיית חומרה?

Roy.T

Recommended Posts

אין בעיות חום בשום רכיב בוודאות. בקשר לספק, אני לא מאמין שהבעיה איתו כי הקפיאות קורות רק במשחקים. בנוסף המחשב לא נתקע

בזמן שהמשחק קופא כך שאפשר לצאת לשולחן עבודה, אין קריסות\מסכים כחולים או משהו כזה...

מה יכולה להיות הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי אנשים עם מערכות כבדות בהרבה עם הספק הזה, אני לא מאמין שזאת הבעיה וגם אני כבר שנתיים עם המערכת הזאת..

בנוסף אין קריסות או מסכים כחולים מה שהיה קורה עם הספק היה קורס לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחממות יתר של המעבד

[glow=red,2,300]או כרטיס מסך[/glow] ,או הלוח אם יש עליו קבלים

נוזלים,תצטרך לבדוק את העניין,באשר לטמפרטורות

תוריד תתוכנה הזאת ותביא צילום מסך

http://www.cpuid.com/hwmonitor.php

מתי פעם אחרונה פירמטת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עניין של פירמוט כנראה באמת הספק לא עומד בעומס והכ.מסך סובל מחוסר כוח... לכן התקיעות...

לעבוד איתו זה משהו אחד כשאתה משחק בעצם אתה משתמש ברוב אמצעי המחשב במקסימום לכן גם הצריכה גדלה...

+ בשנתיים האלו שהשתמשת הקבלים התיישנו במאת ויכול להיות שהם נותנים פחות הספק מאשר פעם.

בכל מקרה תנסה להריץ איזה תוכנת בדיקה ליציבות המחשב.. אם גם שם זה נתקע לך סביב להניח שזה ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרצתי כבר כמה לופים ב3DMARK וגם חצי שעה בOCCT וגם ATITOOL הבדיקות מסתיימות בלי תקלות.

את הבדיקה בOCCT עשיתי לכרטיס מסך, שמעתי שהבדיקה בOCCT לספק היא מאוד מסוכנת ומאמצת אותו הרבה מעל הצורך...

ixslashxi אולי תסביר לאן אתה חותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות הרבה סיבות אבל ככל הנראה זה ספק אם יש לך אפשרות לחבר את המחשב לספק יותר חזק תנסה...

אם לא אם יש לך אפשרות להחליף כ.מסך ליותר חלש ולהפעיל OCCT תנסה גם..

אופציות אחרות זה פשוט לקנות ספק חדש אבל לא בטוח ב100% שזאת הבעיה כי יכול להיות גם בעיה בלוח וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בבית ספק 450W של EZCOOL, אם אני יחבר אותו למחשב הזה, הוא ילך ויקח גם אותי בדרך...

בנוסף יש לי X1950 פרו שלא ממש אוהב בדיקות מאמץ כמו שאתה בטח יודע...

זה כניראה הספק...

סעמק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...