עזרה בהפיכת HTC DIAMOND של אורנג' לעבודה בסלקום. - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בהפיכת HTC DIAMOND של אורנג' לעבודה בסלקום.

ice2k

Recommended Posts

קניתי ביד שנייה, מכשיר לא מהארץ.

הבעייה היא שזה כמו מחשב, יש הרבה גירסאות וקומבינציות, עברית כן עובדת טוב בגרסה X לא עובדת טוב או בכלל בגירסה Y, בקומבנצייה אחת החייגן לא מספיק טוב ובשנייה המערכת זזה לאט מדי...

הצלחתי להתקין עברית טוב בגירסה הישנה יותר 1.93, אבל בחדשה 2.03 אני לא מצליח. מצאתי איזו עברית חינמית נחמדה, שאפילו מזיזה לי את השמות של האנשים לצד ימין (אני עם MUI באנגלית) אבל בחייגן אין עברית ואי אפשר ככה לחפש שמות (החייגן עולה בלחיצת כפתור - מאוד שימושי).

בקיצור, כל הצרות של מחשב בטלפון :), מה שכן הפוטנציאל ברגע שמאלפים אותו הוא אדיר, השילוב של מכשיר כלכך קטן ודק, עם עט סטילוס מובנה ויכולות אדירות הוא פשוט מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

שלום רב,

בשעה טובה קניתי את הDIAMOND המיוחל. אלא מה, הוא מסתבר כנעול לאורנג' ואני מנוי .

מצאתי והורדתי את ה 3 STEP SIM-UNLOCK, שבגרסא כזאת או אחרת נמצא בכל רחבי האינטרנט.

התחלתי את התהליך אבל בערך באמצע שלב 1 אחרי “execute SPL now” המכשיר מכבה את המסך, כאלו מתחיל איתחול (מה שאמור להיות) אבל האיתחול לא מתחיל. בנקודה זאת עצרתי ולא המשכתי (ממש לא מתאים לי לזרוק לזבל כמות משמעותית של כסף, אם המכשיר יחנק).

מישהו מכיא את קטע? עבר אותו? יודע מה הבעיה אם בכלל?

נ.ב. בדקתי, גרסאת הRADIO 1.00.XX שאמורה להיות בסדר (ע"פ המדריך של ה3STEP צ"ל נמוך מ1.02).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאחר ואתה משתמש חדש, אז לא יסלקו אותך כל כך מהר.

אבל אסור להקפיץ דיונים ישנים, ואסור לדבר כאן על פריצות.

אם אתה רוצה לפתוח את המכשיר תשלם כסף לחברת הסלולר שלך.

חוץ מזה, היה נעים להכיר, ואם תמשיך להגיב בנושא הזה, לא תוכל להגיב בפורום בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ...

מוזר, בד"כ בפורומים נהוג לכתוב באשכול קיים אם ישנו, ולא לפתוח עוד אחד דווקא ע"מ לצמצם בכמות אשכולים עם אותו הנושא. בשביל זה קיימת פונקציית החיפוש, לא?

מה גם, שאפילו השם של האשכול הזה מדבר על מה, שקראת לו "פריצה".

ה"פריצה" הזאת אגב, לא שונה מכל ניסיון לעדכן ROM, ומהווה שבירה של חוזה שרות, אך איננה לא חוקית בשום צורה - התשלום שה"פורץ" משלם הוא ביטול האחריות ולא יותר מזה - עובדה שישנם אתרים שלמים שמדברים על הנושא, דוגמת XDA, ואנשים "מקובלים" בקהילה שעושים מזה כסף, דוגמאת אותו הבחור המדובר מXDA..

אני הייתי מעדיף לעשות את זה בעצמי, במקום לשלם "טכנאי סלולר" שיש אותם בכמויות באינטרנט, כי הניסיון הזה היה עוזר לי א"כ עם כל מיני משחקים שתכננתי לעשות עם הROM של המכשיר.

אם השאלה שלי חורגת מכללי הפורום (למרות שהיא בסה"כ ממשיכה לנושא קיים, שלא נסגר ע"י מנהל הפורום) אזי אני מניח שמגיע לי BAN מיידי, אקבל זאת בהבנה, הרי כל אחד מנהל את הפורום שלו לפי כלליו.

נ.ב. לגבי חברת ... הטלפן נקנה ביד שניה, אז אין עם מי לדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...