מסך 22" בתקציב מוגבל לשרטוט: VG2230WM של VIEWSONIC? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך 22" בתקציב מוגבל לשרטוט: VG2230WM של VIEWSONIC?

avi-noams

Recommended Posts

יש לנו מסכים כאלו במשרד ונראה שהם מתפקדים סבבה. האם יש איזשהו מאפיין נסתר שאני לא רואה על פני השטח שכדאי לדעת לפני שאני קונה כזה מסך גם הביתה, לאותם שימושים (שרטוט AUTOCAD, RAVIT, 3DMAX, וכד')?

במשרד לא מצאנו בהם שום פגם...

והם זולים, פחות מ-1000 ש"ח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שיהיה שונה.

השאלה (שאולי לא נוסחה טוב) היתה, האם יש איזשהם מאפינים שאינם גלויים על פני השטח, כגון איזשהו פרמטר שגורם לעייפות עיניים מהר (האמת - לא מבינה בזה כלום...) והאם יש סיבות לא לרכוש כגון מסך אחר במחיר דומה שנותן ביצועים טובים יותר, מיושנת שכבר לא מקובל לקנות, דברים כאלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יש איזשהם מאפינים שאינם גלויים על פני השטח, כגון איזשהו פרמטר שגורם לעייפות עיניים מהר

אם יש, היית מבחינה בזה בעבודה, הלא כן?
והאם יש סיבות לא לרכוש כגון מסך אחר במחיר דומה שנותן ביצועים טובים יותר, מיושנת שכבר לא מקובל לקנות, דברים כאלו...

אין כזה דבר "מקובל לקנות" או "לא מקובל לקנות". מסך זה לא רכיב חומרה שכל דור שיוצא הופך את הקודם למיושן.

כשמדובר בציוד היקפי, אני מוצא יותר הגיון בלקנות משהו שיש איתו ניסיון חיובי מוכח, מאשר לקנות משהו כללי, שאולי יהיה יותר טוב, ואולי לא.

מצד שני, האם אני יכול להבטיח שאין מסך אחר באותו סדר גודל של מחיר, שמציג תמונה טובה יותר? ממש לא. באופן כללי, לא חסרים מסכי 22" מומלצים בתקציב הנ"ל. מספיק לקרוא בסטיקי ולחפש בפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...