זכרון במהירות 667 מה"צ לעומת 800 מה"צ-האם יש הבדל משמעותי? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זכרון במהירות 667 מה"צ לעומת 800 מה"צ-האם יש הבדל משמעותי?

assafy1000

Recommended Posts

אהלן חברים

בנוסף למחשב שרכשתי כאמור מחו"ל, קניתי סטיק של 2 ג'יגה במהירות 667 מה"צ (המחשב אינו מגיע עם 2 ג'יגה, צריך לרכוש בנפרד).

למרות שביררתי שהזכרון שקניתי מתאים לו, רציתי לשאול האם יש הבדל משמעותי בין מהירות בתדר 667 מה"צ לעומת מהירות בתדר 800 מה"צ?

במחשבים שולחניים אני מבין טוב יחסית, ואני יודע שההבדל אינו משמעותי.

עם זאת, בניידים אני טירון מוחלט, ולכן אני שואל אתכם-האם יש הבדל רציני ומשמעותי, מכל בחינה שהיא?

תודה מראש, המשך יום מצוין :)

נ.ב. המחשב עצמו מגיע עם 1 ג'יגה במהירות 667 מה"צ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ASUS EeePC 1005HA

קניתי אותו בחו"ל איך שהוא יצא יחד עם 2 ג'יגה ותיק נשיאה. הכל יחד עלה לי 1,700 ש"ח (המחשב עצמו עלה לי 389 דולר. כעת מחירו ירד מעט, הוא 381 דולר, אבל מי שרכש ב-389 זכאי להחזר של 8 דולר, אלוהים יודע למה, וממילא זה לא משמעותי, 30 ש"ח בלחץ)

חבר של אבא שלי, שגר בארה"ב, קנה לי. המחשב אמור להגיע אליו כל רגע, והוא יביא לחבר שלו, שבקרוב יגיע לארץ

בכל מקרה, קראתי קצת, והבנתי שב- PERFORMANCE (הגדרה מסוימת של ה-EEE של אסוס), המחשב עושה לזכרון (וגם למעבד), והזכרון עובד במהירות 800 מה"צ.

במחשבים שולחניים אני מודע לכך שזה חסר משמעות.

יש לי זכרון 667 מה"צ במחשב שולני. מריץ בכיף כל משחק בלי בעיה על אחלה הגדרות (פאר קריי 2, קרייסיס, וכולי), שלא לדבר על ואופיס, שזה יהיה עיקר בשימוש ב-EEE.

אנ רק עושה לו חריטה כשהוא מגיע לארץ, וזהו-הוא "מוכן" ללימודים, שמתחילים לי באוקטובר

רב תודות על העזרה המקצועית שאני מקבל כאן מכולכם בלי סוף. היו בטוחים שאני לא אשכח זאת :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי האוורקלוק גג עד 700Mhz FSB אולי ב דגם שלך משהו אחר אני לא יודע וגם בנייח שלי 667Mhz והכל רץ ממש חלק אפילו Prototype על גרפיקה מקסימלית עם כ.מסך 8600GT

גם אצלי הכל רץ חלק (E6300, 9600GT, 2 ג'יגה 667 מה"צ) על אחלה הגדרות (והכי חשוב-COD WAW ברשת, מקורי כמובן).

אז...בשורה התחתונה אין צורך לדאוג? לא קריטי גם בניידים?

נ.ב. רק קראתי במקום מסוים (לא ביקורת רשמית, סתם מישהו) שהאוברקלוק הוא עד 800. טרם ביררתי לעומק האם זה אכן כך בפועל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תוכנות של אוורקלוקיננג אבל אני לא ממליץ לך להשתמש בזה לניידים ללא מערכת מתאימה אתה עלול לקצר את חייו ואף לשרוף אותו ,אצלי זה עושה מקסימום 700mhz כשיגיעה אשמח אם תרשום פוסט אליו וגם בנוגע לאוורקלוקינג :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על ה- המובנה של המחשב, כשאתה מגדיר אותו למצב עבודה הכי "חזק" ומהיר (ואתה בעל מחשב EEE גם כן אאל"ט, אז אתה בטח יודע על מה אני מדבר)

אוברקלוק עצמאי אני מן הסתם לא מתכוון לעשות. אין טעם בדבר כזה למחשב שמיועד לאינטרנט+אופיס בעיקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...