ספק שהתחרפן - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק שהתחרפן

mzlbat

Recommended Posts

היי

קיצר קניתי טוב באוור 500 מנעה מלפני שלושה חודשים עם אחריות ל 3 שנים ב340 שקל

ולפני שבועיים קרס ( כמעט עשה נזק לדירה אבל לא חשוב -וגם שבועיים בלי מחשב ) ,החזרתי לנעה מחשבים ואמרו לי שיש בעיות עם הספקים האלה וציעו לי משהו אחר במקומו ( קול מאסטר שעולה פחות וכבלים לא מודלירים וגם פחות אמפירים ) אז סירבתי בגלל החסרונות וביקשתי מהם שיחזירו תכסף שלי או שיתקנו אותו ,והם אמרו בסדר נתקן לך או נחליף לך תהספק באחד אחר חדש .....

והיום הלכתי לקחת את הספק ואמרו לי שאין להם ולא תקנו אותו והציעו לי או שאני יקבל זיכוי או לקבל החזר

העדפתי לקבל החזר אבל נתנו לי רק 260 שקל ( במקום 340 שקל -הם הסבירו לי שכך זה עולה היום- באותו יום שנתתי להם את הספק היה עולה 340 שקל ופנדה היום עולה 320 שקל )

מה דעתכם ?

ואיזה ספק אתם מציעים לי ב 300 שקל שיחזיק את המערכת שלי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8400-

4 g

260

ללא ציוד הקפי

אבל זה נורמלי מה שעשו איתי ?

הרבה יותר מנורמלי, אני הייתי נותן לעובדים שטיפלו בך 2 בוסות.

אף חנות לא תחזיר לך כסף מזומן, ולא רק חנות מחשבים, כל חנות.

יש לך את HEC RAPTOR 450W:

http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=891

לא 80+ נצילות אלא רק 76%

אבל זה ספק כח טוב מאוד-מצויין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קונה מKSP

או הtd tf 500

18+17 A (זה יספיק ?)

290 שקל

או

http://www.chieftec.eu/index.php?option=com_content&task=view&id=110&Itemid=308

Chieftec

‏550W Active PFC, 12cm Fan

3 מסילות 12 V כל אחת 18 A

350 שקל [br]פורסם בתאריך: 9.07.2009 בשעה 00:27:05

הרבה יותר מנורמלי, אני הייתי נותן לעובדים שטיפלו בך 2 בוסות.

אף חנות לא תחזיר לך כסף מזומן, ולא רק חנות מחשבים, כל חנות.

הצחקת אותי

אז בשביל מה האחריות ?

כל ילד יודע במקרה כזה או שנותנים החזר כספי מלא ,או שיתנו מוצר שווה

( יענו כבלים מודלרים , אותם אמפירים או אותו חוזק )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ למה נראה לך? קרא תנאי אחריות של חנות, אף אחד לא מתחייב לתת לך אפילו שקל אחד חזרה. תמיד מדובר במוצר שצריך להיות +- כך וכך אחוזים.

וזה גם לא חייב להיות בדיוק עם אותם פיצ'רים, אבל חייב להיות תואם למחשב, מה שאומר שתכלס, זה רק צריך להיות ספק חזק מספיק.

כנראה שבגלל הגיל הצעיר של הספק שמת הם נהגו אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא אמורים לתת לך שום כסף בחזרה.. הם יכולים לטעמם האישי לתת לך ספק חילופי בשווי הערך העכשיוי של הספק שגמר חיים.

הHEC 500W זה לא 35A דגם מיושן וגם וגם הנצילות שלו נמוכה.

הCHIFTEC אל תצחיק את עצמך עם ה 3 מסילות עם 18 אם זה היה ככה אז הספק היה נותן לפחות 650W LOL...

בתחלס הוא נותן רק 360W למסילת 12V כלומר 30A.

לאומת המחיר כמו שאמרתי מקודם עדיף על מה שהמלצתי.

40A תקן 80+ וגם אחריות לא שנה אלא 3 שנים. HEC 550TE-2WX 550W

אין סיבה ללכת על משהו יותר זול במעט ובהרבה פחות משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע שתפסיק לחפש "מציאות" כי כמו שראית זול עולה ביוקר. כמו שאמרתי קודם, אין ניסים בתחום. קנה קורסאייר או אנרמקס מהסדרות האיכותיות, אם השקט של הספק פחות חשוב אז P&C. אפילו לך על אחד הסיסוניקים התקציביים. עד היום לא ראיתי ביקורת רצינית על ה HEC. ספק 550 וואט איכותי ב 310 שקל? לא לומדים כלום מה TOPOWER? ספקי 500 וואט איכותיים עולים 500+ ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע שתפסיק לחפש "מציאות" כי כמו שראית זול עולה ביוקר. כמו שאמרתי קודם, אין ניסים בתחום. קנה קורסאייר או אנרמקס מהסדרות האיכותיות, אם השקט של הספק פחות חשוב אז P&C. אפילו לך על אחד הסיסוניקים התקציביים. עד היום לא ראיתי ביקורת רצינית על ה HEC. ספק 550 וואט איכותי ב 310 שקל? לא לומדים כלום מה TOPOWER? ספקי 500 וואט איכותיים עולים 500+ ש"ח.

מה לעשות כך שאין לבנאדם הרבה כסף

אני הולך על מה שהציע הבחור לפניך HEC 550 ואני בודק באתר וזה 28+20 A

עוד 30 שקל ומשלוח 20 עדיף על ההיק הישן מKSP

ואני יתרחק מהChieftec הזה .....לפחות HEC יותר מוכרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה רע בספק 500W ב 300-350 שקל? לא חסר כאלה בארץ מחברות טובות. יש FSP ו SEASONIC במחיר הזה :nixweiss: חוץ מזה הספק של HEC הוא OEM אז הגיוני שהוא יהיה זול יותר.

גם הוא חדש לפני כמה חודשים לא היה בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה חברות כמו HEC וFSP יכולות להרשות לעצמם להוריד את המחיר. נכון הספק לא יהיה מבריק והגימור שלו לא יהיה מגניב. וגם הוא לא מודולרי אבל היי... הוא נותן את מה שהוא אמור לתת ביחד עם 3 שנים אחריות. אז בתקציב הזה זה יותר שווה.

אבל מכל מה שהציעו פה ספק שעומד בתקן 80+ ולא סתם אלה הוא ברוזנה עם נצילות ממוצעת 84.36%...

עם נצילות של 86% ב50% עומס זה נשמע לי די טוב.

http://www.80plus.org/manu/psu/psu_reports/SP392_HEC_HEC-550TE_550W_Report.pdf

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה חברות כמו HEC וFSP יכולות להרשות לעצמם להוריד את המחיר. נכון הספק לא יהיה מבריק והגימור שלו לא יהיה מגניב. וגם הוא לא מודולרי אבל היי... הוא נותן את מה שהוא אמור לתת ביחד עם 3 שנים אחריות. אז בתקציב הזה זה יותר שווה.

שטויות. הן לא יכולות להרשות לעצמן בלי להוריד את איכות הרכיבים, כמות ואיכות המעגלים, כמות ואיכות החיבורים וכו'.... זה הרבה יותר מ"רק גימור"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...