העברת תמונות ממצלמה למחשב - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העברת תמונות ממצלמה למחשב

IG

Recommended Posts

הי לכולם.

ברשותי של קנון- PS A530. עם המצלמה הגיע דיסק עם כמה תוכנות- שבינייהן הייתה איזה תוכנה שהעבירה אוטומטית חדשות מהמצלמה לתיקייה שבחרתי- תוך סידור התמונות החדשות בתיקיות לפי תאריך הצילום...

הדיסק התאדה לאנשהו ואני צריך להעביר למחשב- רצוי מאוד בסידור דומה...

אני צריך המלצה לתוכנה כלשהי שעושה את זה... תודה לעוזרים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, בעזרתו (המוראלית בעיקר- ושוב תודה על הכוונה) של אלפא, הצלחתי למצוא את התוכנה המדוברת ולהתקין אותה...

לתוכנה קוראים zoomBrowser EX, ובאתר של קנון יש רק עידכונים לתוכנה, ככה שלמי שאין דיסק זה די ז.

כדי להתקין את התוכנה, מורידים גירסה 5.7 מהאתר של קנון, פותחים את קובץ ההתקנה ע"י WINRAR או משהו דומה, נכנסים לאינסטול-> קומון, ומפעילים את ההתקנה באופן ידני... זה עוקף את הבדיקה להמצאות התקנות קודמות של התוכנה... אחרי זה אפשר להוריד את הגורסה האחרונה של התוכנה ולעדכן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה ,עם כבר פתחתה נושאה על תוכנות מהסוג הזה .

האם התוכנה הזות פועלת עם מצלמות אחרות ? או רק של קנון ?

ועם היא לא פועלת אז אולי יש תוכנות דומות שיעזרו לי לארגן בצורה טובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שאני הבנתי היא פועלת רק עם מצלמות של קנון... יש שם אפילו לשונית של סינכרון התוכנה למצלמה, והמפתחת של התוכנה זו קנון אז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סביר להניח שבתור תוכנת Archive היא תעבוד עם כל קובץ JPEG שקיים על המחשב שלך. כמובן שהיא לא תתמשק מול מצלמות של יצרניות אחרות בשביל "לשפוך" מהן חומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG (רק עכשיו שמתי לב לה"פ) לא הבנתי, למה לא הוצאת את התמונות מהמצלמה למחשב בלי קשר לתוכנה?

הרי לכל תמונה יש time stamp בכל מקרה בנתונים שלה, את שמות הקבצים תוכל לסדר מתי שבא לך ובאמצעות כל התוכנות שהוזכרו כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר מידי עבודה... כל פעם לחפש את התמונות החדשות(גם אם זה רק לגלול לתחתית הרשימה), ליצור תיקייה עם התאריך\ מקום\ ארוע, להעתיק, לסדר...

ככה אני מחבר את המצלמה, התוכנה עולה אוטומטית, אני לוחץ על טראנספר וזהו (יש גם אופציה שההעברה תתבצע אוטומטית ברגע חיבור המצלמה, אבל לפעמים אני רוצה לשנות את המיקום וכו' אז השארתי רק את הפתיחה האוטומטית של התוכנה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהוא היתכוון שנוח לו לעשות plag and play כזה (או משהוא בסיגנון ) ופשוט לחבר את המצלמה ושזה ישר יסדר לו הכול .

עריכה : בדיוק שרשמית את ההודע ig שלח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...