המלצה לספק ומארז באזור 300-400 שקל - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לספק ומארז באזור 300-400 שקל

tvholic

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה מודע לעובדה שהחנות יכולה לתבוע אותך על הכפשות כאלו? אם אין לך הוכחה מוצקה והמקור היחיד שלך הוא "רב סרן שמועתי" אני מציע שתערוך את ההודעה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לעובדה שהחנות יכולה לתבוע אותך על הכפשות כאלו? אם אין לך הוכחה מוצקה והמקור היחיד שלך הוא "רב סרן שמועתי" אני מציע שתערוך את ההודעה שלך.

:hizuk:

אם אין לך הוכחות לא כדי לשמיץ עסק...

אני לקוח שלהם מספר שנים ואני מבסוט גם מהשירות וגם מהאחריות.

היו כמה פעמים שקניתי מערכת שלמה שם והיו מלא מקרים שאני קונה חלקים בודדים.. ועדיין לא נתקתי בדבר חריג.

כל עוד אתה לא מנסה לדפוק את העסק לשקר עליו כמו שתעשה OC תשרוף את המעבד ותבוא בתענות שהוא נשרף לבד לדעתי לא יהיו בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינני משמיץ לרגע, אני רק אומר מה שמעתי.

אגב את חלק מהדברים שמעתי כאן בפורום.

לי זה עדיין לא קרה ומקווה גם שלא יקרה, אבל אם אנשים מסוימים עברו משהו לא נעים בעסק מסוים אני מעדיף ללמוד מהניסיון שלהם ולא להרגיש על בשרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לספר על נסיון זה משהו אחד אבל להגיד בנוסח שאתה אמרת זה משהו אחר לגמרי.

תראה ותחשוב בהגיון אני שנים קונה מהם ועדיין לקוח נאמן... לדעתי לא היית ממשיך לקנות מהם אם הם לא היו בסדר גמור.

אז הם בסדר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. ה534 לא עולה 180 בKSP, הוא עולה שם 285 ש"ח. כנראה התבלבלת עם 334/335.

2. לי יש נסיון מוצלח מאד גם עם KSP תל אביב ורעננה וגם עם RSM כפר סבא.

לגבי מארזים: לRSM יש גם דגמים חדשים וזולים של TT כמו:

ThermalTake WING MA אם אתה רוצה מארז קטן. 190 ש"ח (תלוי לוח שאתה לוקח).

ThermalTake WING RS 200 גודל רגיל: 205 ש"ח.

יש את הבסיסיים של CM:

334 ב175 ש"ח.

534 ב260 ש"ח.

לגבי ספקים, לפי התיאור שלך, אתה לא צריך משהו חזק מדי, וכל 3 האופציות הבאות יהיו מעבר לצרכים:

CM 390W ב160 ש"ח. בסיסי, אבל עונה על הדרישות.

SEASONIC 350W ב210 ש"ח. טוב, ויקר יחסית.

HEC Raptor R300 300W ב170 ש"ח. בסיסי, שקט ועונה על הדרישות.

HEC Raptor R450 450W ב260 ש"ח. ספק מצוין שנותן הרבה מעבר לדרישות.

FSP 500W 60APN ב233 ש"ח. ספק מאד משתלם, שקט וחזק הרבה מעבר לדרישות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שלאנשים כאן כן יש נסיון מוצלח עם KSP אז אני אבדוק את המחירים שם.

אני לא כ"כ יודע מה אני צריך לבדוק במארז כדי לקבל החלטה. לגבי ה TT Wing שאלתי לגביו פה ואמרו לי שעדיף לקחת מארז אחר (אני חושב CM534).

לגבי הלוח אני קונה לוח סטנדרטי G31 או אולי G41, אני חושב שזה MATX.

ה-334 מספיק טוב?

איזה ספק עדיף מבין CM390W, Seasonic350W, Raptor300W?

חשוב לי שיהיה שקט ואמין?

אגב, לכולם אני אוכל להוסיף כרטיס מסך בסיסי בהמשך, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לא כדי להשקיע על G41 ועדיף G31 הוא זול בהרבה סביבות 260 ש"ח עולה לצרכים בסיסיים לא צריך מעבר לזה.

ותמיד תוכל להוסיף כ.מסך לחריץ PCI-E.

המארז 334 עדיף מבחינתי יותר מרווח ויותר מאוורר במחיר יחסית נמוך וחומרים טובים. על הTT החדשים עוד לא התנסתי אז לא יכול לגיד עליהם כלום עדיין.

כל ספק יהיה טוב SS 350W יספיק בהחלט אבל יקר למה שנותן לך.

CM 390W עד כמה שזכור לי די מרעישים (אני לא בטוח ב100% שהסדרה הזאת מרעישה ולא כל כך יציבה)

אתה יכול ללכת על FSP 500W שהוא מעולה והרבה מעבר לדרישות שלך או על HEC 450W הRAPTOR שגם מעבר לדרישות אבל יותר יקר אפילו מהFSP.

מהמבחר שפה הכי עדיף ומשתלם תמורה מחיר זה הFSP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ה-CM390 מרעישים או לא יציבים אני ממש לא רוצה לגעת בהם, במיוחד כשמדובר בהפרש של כמה עשרות שקלים.

אתה אומר שה-SS ה-HEC450 וה-FSP הרבה מעבר לדרישות, אז לא הכי עדיף לקחת את הRaptor 300W?

אם לוקחים את ה-HEC מול ה-FSP מה עדיף? התחשב בזה שאין לי מה לעשות (ולא יהיה לי) עם 500W?

אני מעדיף לקחת ספק טוב ואמין עכשיו עם אופציית שידרוג מינימלית, מאשר ספק פחות טוב\אמין \שקט אבל עם אופציית שידרוג שרוב הסיכויים לא אשתמש בה.

אתה צודק, לגבי הלוח חשבתי על G41 בגלל אופציית ה-DVI, אבל במחשבה שנייה עדיף לי לחסוך את ה 150 שקל על הלוח ולקנות כרטיס פשוט עם DVI וHDMI ב-200 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצצ בקשר לCM תקח אותי בערבון מוגבל אבל אני יכול לחפש עכשיו ברשימות מועדפים כתבה עליו..

תראה תן לי כמה דקות אני הבדוק את זה יותר לעומק ואני יתן פה תשובה מפורטת

אוקיי בדקתי את הסדרה של הCM צדקתי בקשר לרעש...

אוקיי לדעתי מכל הבחינות עם להשקיע טיפה מעבר ל200ש"ח הכי כדאי לקחת את ה FSP שהוא נותן תמורה הכי גדולה וגם די שקט לפי הביקורות שקראתי. גם כן הוא הכי חזק והכי משתלם מבחינת תמורה וכסף..הוא נותן כמעט כמו הRAPTOR 450 רק שהוא עולה פחות.

איך שהספק יותר חזק ככה הוא יעבוד יותר בשקט כי הוא לא יהיה תחת מאמץ

בעיקרון אפשר לקחת את הRAPTOR 300W אבל לדוגמא אם יבוא לך לשדרג כ.מסך לחזק יותר בהמשך זה יהיה ממש גבולי ואפילו בלתי אפשרי(אם הכ.מסך יהיה מיועד למשחקים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. 390W של CM הוא לא שקט תחת מאמץ, אחרת הוא לא רועש וכן יציב. (לשם הרעיון כך גם ה380W EARTHWATTS של אנטק).

2. הFSP 500W המדובר הוא לא בתקן 80PLUS, ולא מדובר בדגם חדיש במיוחד, ולכן הוא גם זול, ויחד עם זאת, לא רע בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון אפשר לקחת את הRAPTOR 300W אבל לדוגמא אם יבוא לך לשדרג כ.מסך לחזק יותר בהמשך זה יהיה ממש גבולי ואפילו בלתי אפשרי(אם הכ.מסך יהיה מיועד למשחקים).

אני לא מכוון בכלל למשחקים, המשחק הכי רציני שאני משחק במחשב זה סוליטייר (וגם בו לא שיחקתי כמה שנים...). המטרה של המחשב היא לשימושים משרדיים וצפייה בסרטים. בעניין הסרטים אני רוצה לראות Full HD, כלומר 1080P ותכני בלוריי ורק בשביל זה אני אוסיף בהמשך כ.מסך (בשביל יציאת HDMI).

אני לא יודע אם בשביל כרטיס כזה צריך ספק יותר מדי חזק...

המחשב שיש לי עכשיו בן 8 וחצי והדבר היחיד שעשיתי לו זה חידוש משחה טרמית, ניקוי מאווררים והוספת ממחשב אחר שזרקו לפח. ונשרף לי ספק לפני שלוש שנים בגלל נפילת מתח.

ההפרש בין הרפטור 300 ל-FSP הוא 63 שקל לעומת 27 שקל בין ה-FSP לרפטור 450W. אף אחת מהתוספות לא תהרוג אותי, אבל אם אני צריך 300W והרפטור אמין ושקט יותר מה-FSP אז אני מעדיף את הרפטור על ה-FSP אפילו שהוא חלש יותר. אתה מבין למה אני מתכוון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה ה300W RAPTOR כן יספיק לך ויחזיק את המערכת אבל הוא יעבוד בעומס כלומר יהיה עליו משהו כמו 50-60 אחוז עומס אני משאר... בעומס כזה הספק יתחמם יותר וכמובן שהמאוורר ינסה לקרר אותו ולכן הרעש יגבר. וכשהספק מתחמם הנצילות שלו יורדת והוא עוד יותר מתחמם :-)...

הFSP הוא לא דור חדש ואפילו מיושן יש אותו בשוק כמה שנים אבל הוא מספיק חזק ושקט וגם לא יעבוד בעומס לכן הוא יהיה יותר שקט.

עוד דבר ככל שהטמפ' של הספק עולה ככה האורך חיים שלו מתקצר מהר יותר לכן שוב ההבדל של כמה עשרות שקלים לדעתי שווה את זה.

בנוסף לדעתי אפילו תוכל להשתמש בו במערכת אחרת בעוד כמה שנים שתשדרג\או תקנה מחשב חדש.

הFSP 500W והRAPTOR 450W הם כמעט זהים בנתונים.. אך הFSP יתאמץ פחות... ולכן הבחירה שלי תהיה FSP 500W

הוא יהיה הכי שקט מכל השלושה בעומס והם כמעט זהים כשיהיו בIDLE לדעתי ה300W ירעיש יותר מהשאר הספקים בגלל שההספק המקסימלי שלו קטן יותר והוא יהיה בעומס.

אני לא יכול להגיד לך מה לקנות כמובן אבל אם הייתי במקומך הייתי מוסיף את ה63 שקל האלו 3 חפיסות סגריות :-) ונהנה יותר מהשקט.

בעיקרון הסברתי במקסימום את כל הפרטים אם אתה רוצה פרטים טכניים כמו כמה של ספק נותן וכו' אין לי בעיה לתת לך אבל זה לא ממש יעזור לך להבין.

FSP 500W 30A במסילה 12V

RAPTOR 450W 30A במסילה 12V

RAPTOR 300W 18A במסילה 12V

בעקרון זאת המסילה הכי חשובה מבחינה הזרם.. וכפי שאתה רואה הראשון והשני באותו יכולת לתת זרם.. אך ה300 כמעט פי שניים פחות. וגם ההספק רק 60% מהFSP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...