הדברים הכי מעצבנים-הת'ראד הראשי - עמוד 19 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדברים הכי מעצבנים-הת'ראד הראשי

ariel-ro

Recommended Posts

• תגובות 412
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אגוז ,הולכות להיות לך הרבה בעייות במערכת העיכול ,עם אתה מחרבן ושותה כפה באותו הזמן .

והרבה בעייות בלי קשר עם תמשיך לעשן .

omg אלכס מאיפה את מביא את התמונות האלו (ואני לא חושב שזה ,כי לדעתי זה קצת מפגר לירשום "אנשים מחרבנים ליד המחשב ").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח אני לא מבין את האנשים ששותים קפה, כי קפה לדעתי מסריח...

את אגוז אני בכלל לא מבין... אגוז אתה במקרה לא מרגיש ריחות? (אם כן אז WELCOME TO THE CLUB)

דבר מעצבן הוא שאמא שלך מתחילה לנג'ס לך על זה שאתה לא יכול לעשות 2 דברים בו זמנית כשהיא מסוגלת להכין אוכל,לדבר בטלפון,לראות ולנהוג בו זמנית..

אגוז יש לך פה מתחרה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגוז ,הולכות להיות לך הרבה בעייות במערכת העיכול ,עם אתה מחרבן ושותה כפה באותו הזמן .

והרבה בעייות בלי קשר עם תמשיך לעשן .

omg אלכס מאיפה את מביא את התמונות האלו (ואני לא חושב שזה ,כי לדעתי זה קצת מפגר לירשום "אנשים מחרבנים ליד המחשב ").

advanced toilet?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מעצבן?

שאתה בשיא החום זוחל למקפיא ושם לעצמך גלידה בקערית, ואז מישהו מצלצל אליך עם בעיה חופרת כזו או אחרת ואומר זה דחוףףףףף דחוףף אז אתה מכניס מהר את קופסת הגלידה למקרר והולך לעזור לו. ולאאא הוא לא יכול שתסביר לו רגיל. אתה חייב להכנס למסן ולעשות צילום של המסך ברגעים קריטיים ולשלוח לו כי הוא מפגר והוא לא מצליח לבד. ואז אתה חוזר למטבח ומגלה עיסה בצבע חום בהיר(שוקולד-ומיל) ומחפש את הגלידה במקפיא והיא לא שם ואתה כולך "WTF"?? ואז זה מכה בכך שהכנסת את הגלידה למקרר ועכשיו אתה חייב לחכות חצי שעה או יותר עד שהיא תקפא.

חוץ מזה -

1) אנשים שמתקשרים אליך ומנתקים אחרי שנייה כדי שתחזור אליהם

2) מורות לתנ"ך שלא מסוגלות לענות על שאלות קשות כאלו ואחרות

3) המורה שלי ללשון. (סיפור ארוך)

4) ערסים שחושבים שהם הכי חכמים בעולם

5) את הקרייני הטניס של ערוץ 5

6) אנשים שמתקשרים אליך 3:00 כשאתה ישן שנת ישרים אחרי יםו עבודה מייגע(עובד בחופש) כדי לשאול אם יש לי טלפון של מישהו אחר

7) אנשים ששמים בסטטוס שלהם בפייסבוק ציטוטים משירים ומצפים שימשיכו, ומחליפים ציטוט כל 5 דקות

8) שאתה יוצא מהבית וקולט את האוטובוס בתחנה ומתחיל לרות, ודופק לו על הדלת אבל הוא נוסע, ואז אתה רץ לתחנה הבאה ושוב דופק בדלת והוא שוב נוסע. אז אני מחליט לקחת מונית שרות

9) שמוניות השרות מלאות בשעה 7:55 בבוקר ואני מאחר בגלל זה לבי"ס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המורה שלי ללשון זה הדבר הכי מעצבן/מייאש/משעמם שנולד על הכוכב הזה!

ב 5 דקות היא משחילה 100000 מילים, 95% מהן על הנושא "איזו כיתה טובה אתם", לא מלמדת כלום בגרוש, אבל כל שיעור מחמיאה לעצמה כמה הרבה היא הספיקה, כל 5 דקות היא חוזרת על המשפט "מילת יחס לא יכולה ליהיות נושא ולפני נושא לא תופיע מילת יחס", כשיש בכיתה שקט היא אומרת "בואנה אתם לא מרוכזים היום, דיי לדבר!", כשכל הכיתה בבאלאגן היא ניזכרת בזה שאנחנו כיתה טובה... כל שיעור שלה מתחיל מהמפשט- "ג'ניה צא החוצה!" אפילו כשג'ניה לא מגיע...

מי האידיוט שנתן לפאקאצה ללמד בבית ספר???

נ.ב.

כשאחותך הקטנה מנסה לעשות הכל בשקט בשביל לא להעיר אותך וכש"בטעות" היא טורקת את הדלת בצליל מתכתי מצלצל היא עוד באה ומתחילה לבקש סליחה...

על זה נאמר-

ילדים קטנים לא נותנים לישון, ילדים גדולים לא נותנים לחיות...

שלא משחררים רטלין לאנשים כמוך :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...