תואר במדעי המחשב: או"פ VS חיפה. (VS טכניון) - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תואר במדעי המחשב: או"פ VS חיפה. (VS טכניון)

amd@ati

Recommended Posts

למרות מה שמיני אמר, אתה ממש לא צריך לפחד מללכת לאונ' חיפה...

אני מקווה שכך הדבר...

אתה נותן לתואר חשיבות גדולה מדי ממה שיש לו באמת.

(העברית מדורגת במקום ה-65, הטכניון פותח את המאיה השניה במקום ה-106-107).

העברית מדורגת במקום ה-65, הטכניון פותח את המאיה השניה במקום ה-106-107, ובמקום ה-19837 אוניברסיטת חיפה!

"אתה נותן לתואר חשיבות גדולה מדי ממה שיש לו באמת."- אתה מתכוון לתואר או למוסד בו עושים את התואר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
"אתה נותן לתואר חשיבות גדולה מדי ממה שיש לו באמת."- אתה מתכוון לתואר או למוסד בו עושים את התואר?

לתואר. הוא עוזר להתקבל לעבודה, אבל ברגע שעברת את השלב הזה, אתה יכול להוריד אותו באסלה, יחד עם התעודת בגרות והפסיכומטרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לתואר. הוא עוזר להתקבל לעבודה, אבל ברגע שעברת את השלב הזה, אתה יכול להוריד אותו באסלה, יחד עם התעודת בגרות והפסיכומטרי.

אבל גם לשלב הראשוני הזה, של קבלה לעבודה יש חשיבות למוסד בו עשית את התואר. (או שהשירות הצבאי נחשב לעבודה?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השירות הצבאי נחשב לעבודה רק אם הוא רלוונטי למה שאתה הולך לעבוד בו (כמו כל עבודה, פחות או יותר). רוב התפקידים בצה"ל לא רלוונטיים לשוק העבודה.

נכון, אבל סביר שהצבא ימצא תפקיד הולם למתגייס עם תואר ראשון, ויתנו לו לעסוק בתחומו.

האם אתם חושבים שלמוסד הלימוד יש השפעה על קבלה לתפקידים בצבא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל סביר שהצבא ימצא תפקיד הולם למתגייס עם תואר ראשון, ויתנו לו לעסוק בתחומו.

כאן אתה טועה. הצבא לא "ימצא" לך כלום. או שתעבור מיונים לאחת מיחידות המודעין או שתתגייס כרגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאן אתה טועה. הצבא לא "ימצא" לך כלום. או שתעבור מיונים לאחת מיחידות המודעין או שתתגייס כרגיל.

אין להם שום תשומת לב לעובדה שאתה מתגייס עם תואר?, הרי ברגע שמקבלים דח"ש לסיום התואר אתה לא עובר את המיונים הרגילים ליחידות.

האם למישהו יש יותר מידע לגבי מתגייסים עם תואר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שמץ של מושג מה אתה מתכוון שאתה אומר "בתחומו"

באיזה תחום בדיוק?

אתה יודע מה זה תואר?

לצורך העניין, כשאתה מסיים תואר, יש לך שמץ של מושג מה זה מקנה לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שמץ של מושג מה אתה מתכוון שאתה אומר "בתחומו"

באיזה תחום בדיוק?

אתה יודע מה זה תואר?

לצורך העניין, כשאתה מסיים תואר, יש לך שמץ של מושג מה זה מקנה לך?

האמת היא שאתה צודק, אני אעשה את התואר במדעי המחשב בעיקר כדי לקבל צורת חשיבה, באותה מידה שמי שעושה תואר במתמטיקה שימושית לא ייחשב כל היום חישובים. אבל בטוח שתואר במדעי המחשב מוסיף לכמעט כל תפקיד אותו אעשה (תפקיד בו צריך להפעיל מעט את הראש.), אך סביר שבצבא אעסוק בתכנות על צורותיו השונות, ובטוח שהצבא ימצא שימוש לבעל תואר במדעי המחשב, לא כך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אופטימי. המון אנשים נופלים בין הכסאות. אם אתה רוצה לשרת במקום טוב בצבא, עדיף לך ללכת לכיוון הזה באופן אקטיבי (לפנות לחמ"ן וחי"ק ולבקש זימונים למיונים).

מדהים איך שהצלחת להוציא לי את המילים מהפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אופטימי. המון אנשים נופלים בין הכסאות. אם אתה רוצה לשרת במקום טוב בצבא' date=' עדיף לך ללכת לכיוון הזה באופן אקטיבי (לפנות לחמ"ן וחי"ק ולבקש זימונים למיונים).

[/quote']

אני יודע לעמוד על שלי, ואדאג גם לבלוט...

אבל באמת מבחינה פורמאלית, סטודנטים לתואר ראשון עוברים מיונים "רגילים" כמו שאר בני כיתתם? הרי יש להם פחות זמן פנוי, וגם רקע ונסיון שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע לעמוד על שלי, ואדאג גם לבלוט...

אבל באמת מבחינה פורמאלית, סטודנטים לתואר ראשון עוברים מיונים "רגילים" כמו שאר בני כיתתם? הרי יש להם פחות זמן פנוי, וגם רקע ונסיון שונים.

אם תיפול בין הכיסאות ותגיע לגולני למשל, אתה יכול לבלוט עד מחר, המקסימום שזה יתן לך זה שתהיה פקידה של המג"ד.

היתרון בתואר זה שיש לך ידע פורמלי שיעזור לך במיונים, אבל הוא לא מבטיח כלום (ביחוד אם תבוא בגישה של "יש לי תואר אז אני אוטומטי בפנים"). בכלל אם אתה רוצה תפקיד תיכנותי בצבא(בתוכניות הנחשבות, לא תיכנות שחור כמו של ממר"ם למשל), עדיף שתלמד תיכנות באופן ממוקד. חדו"א ודיסקרטית לא יעזרו לך במיונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאשאל אנשים שיש להם ניסיון ספיציפי בנושא, לא נראה לי הגיוני שהצבא מתעלם מהעובדה שיש לך תואר, והתואר מקסימום יכול לעזור לך בשיפור הציון של מבחני קבלה למיניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...