צמיד נגד חשמל סטטי - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צמיד נגד חשמל סטטי

Vova34

Recommended Posts

טוב תקשיבו אני לא יודע איפה בידיוק לפתוח את זה אז פתחתי כאן.קראתי שמתי שאני מחליף ספק כרטיס מסך וכו' זה יכול להירס מחשמל סטטי ושצריך להשתמש במין צמיד כזה.

עכשיו השאלה שלי הצמיד הזה הרכחי?

כאילו יש כל כך הרבה סיכוים לחשמל סטטי או שזה ממש נדיר(יש לי שטיח בחדר אז תתחשבו הזה גם) ובכלל יש כלשהו תחליף לצמיד הזה כאילו משהו שיש בכל בית כי ממש לא באלי ללכת לחפש את הצמיד הזה עכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל הרכיבים האלה באים בשקית אנטיסטטית,

אתה יכול לפרוס אותה וזה אחלה משטח לשים עליו רכיבים...

ובזמן שאני מכניס את זה לתוך המחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון זה יכול לקרות אבל תכלס אני אישית עדיין לא נקלעתי להרבה מצבים.. אחרי בערך 10 שנים שרפתי איזה פעמיים .. עד כמה שזכור לי זהו...

בעיקרון גם אתה יכול לשים כמעט כל צמיד שמוליך חשמל ולחבר אותו עם קליפס שיוליך מהצמיד לגוף המארז. מן הארקה כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון זה יכול לקרות אבל תכלס אני אישית עדיין לא נקלעתי להרבה מצבים.. אחרי בערך 10 שנים שרפתי איזה פעמיים .. עד כמה שזכור לי זהו...

בעיקרון גם אתה יכול לשים כמעט כל צמיד שמוליך חשמל ולחבר אותו עם קליפס שיוליך מהצמיד לגוף המארז. מן הארקה כזאת.

חח דמיינתי את הסיטואציה ונקרעתי מצחוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרכבתי בסביבות ה20 מחשבים ולא שרפתי חלקיק אחד,

לפני שאתה מרכיב חלק כלשהו תיגע עם הידיים בחלק מתכתי של המארז וזהו. זה צריך להספיק

:xyxthumbs:

טכנאי מעבדות שמכבדים את עצמם ואת ציוד הלקוח שלהם, לובשים צמיד אמיתי או משטח אנטי סטטי כמתואר כאן:

http://www.fxp.co.il/showthread.php?t=2737935

*כיאה ל-FXP, ראו חתימה של המגיב השני :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדריך מ2009 והוא מדבר על AGP וISA... טוב שהוא יודע מה זה SATA, אבל חבל שהוא לא הסביר איך לדעת מתי להשתמש במברג פיליפס ומתי במברג שטוח - מה אני אמור לנחש!? :kopfpatsch:

אני גבר נאה, בן 14 יש לי כבר שיערות בחזה, את האחת אני מחפש וזה כל כך קשה, האם תהיי האחת שלי? בנות אני חולה עליכן!!!

:lol: :lol: :lol:

תראו גם את ההודעה של המנעל:

50 תגובות,

ננעל.

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...