Real Life Soldiers Who Make Rambo Look Like a Pussy 5 - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Real Life Soldiers Who Make Rambo Look Like a Pussy 5

Screw_Master

Recommended Posts

הכל נשמע מוגזם במקצת... 700 חיילים!? לא הגיוני בעליל...גם ואסילי וכל שאר החבר'ה...350 איש!?!? לדעתי זה סתם אגדות שנפוחו מעבר לכל פרפורציה

למה?

אתה לבד ביער, מקפץ בין עצים, מוריד כמה עשרות ביום (20 נגיד), במשך כמה חודשים (לא רצוף כמובן).... ההד של הירי מגיע מכל הכיוונים (אני מניח שלא יצא לך להיות ביער ארופאי אמיתי ולא החרטא שיש בארץ), שמש בין הענפים מסווה את ההבזק, הכול אותו הצבע בסביבה, אתה מכיר את האזור יותר טוב מהחיילים...

מקסים, מדובר על מלחמת רוסיה-פינלנד... לפני WWII

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למעשה, זה תלוי איך אתה מגדיר את התאריך שבו התחילה המלחמה - יש כאלה שיגידו שהיא התחילה עם התחלת מלחמת יפן- השניה. יש כאלה שיגידו שהיא התחילה עם עליית היטלר לשלטון וסיפוח אירופה לגרמניה נתח אחרי נתח. קיצר, עניין של נקודת מבט. אני חושב שהלחימה התחילה עם התחלת מלחמת -יפן השניה, ולשם שינוי, הסינים הסבו ליפנים נזק משמעותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה?

אתה לבד ביער, מקפץ בין עצים, מוריד כמה עשרות ביום (20 נגיד), במשך כמה חודשים (לא רצוף כמובן).... ההד של הירי מגיע מכל הכיוונים (אני מניח שלא יצא לך להיות ביער ארופאי אמיתי ולא החרטא שיש בארץ), שמש בין הענפים מסווה את ההבזק, הכול אותו הצבע בסביבה, אתה מכיר את האזור יותר טוב מהחיילים...

הכל נשמע טוב ויפה, אני הייתי סמל צלפים הייתי יוצא לפעילויות עם צלפים, אתה יודע שמה שאתה מתאר הוא דיי גם לא הגיוני בהתחשב בזה שביער קשה למדוד רוחות

ולמצוא קו קנה נקי

קיצר כל הסיפור הזה לא נשמע הגיוני ובקשר לאבדות זה כולל אזרחים.

איך שלא תסתכלו על זה צלף בודד שהוריד 350 איש זה פשוט לא הגיוני כמות הפעמים שהוא יצא לשדה הקרב וחזר בשלום זה לא נתפס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלפפון ורוד?!

מה הקשר?

היא התחילה ונגמרה לפני WWII... ולפני שצרפת נכנסה למלחמה זה לא הייתה WW...

אני מדבר על מלחמת העולם השניה - המלחמה באירופה התחילה ב-1 בספטמבר עם הפלישה הגרמנית לפולין ועם הכרזת אנגליה (וצרפת אחרי כמה שעות) מלחמה על גרמניה, אבל יש שיגידו, ואני מסכים איתם, שהיא התחילה יותר מוקדם מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל נשמע טוב ויפה' date=' אני הייתי סמל צלפים הייתי יוצא לפעילויות עם צלפים, אתה יודע שמה שאתה מתאר הוא דיי גם לא הגיוני בהתחשב בזה שביער קשה למדוד רוחות

ולמצוא קו קנה נקי

קיצר כל הסיפור הזה לא נשמע הגיוני ובקשר לאבדות זה כולל אזרחים.

איך שלא תסתכלו על זה צלף בודד שהוריד 350 איש זה פשוט לא הגיוני כמות הפעמים שהוא יצא לשדה הקרב וחזר בשלום זה לא נתפס...

[/quote']

איזה למדוד רוחות? כוונת טלסקופית לא הייתה לו... זה לא שהוא ירה בהם מקילומטר או משהו כזה... וזה לא כזו בעיה למצוא קו של כמה עשרות מטרים- במיוחד כשיש לך כל כך הרבה מטרות...

וכמו שכתוב בקישור- בגלל שהוא יצא וחזר כל כך הרבה פעמים ובגלל שהוא הצליח להתחמק המרוסים כל כך הרבה פעמים הוא נקרא "המוות הלבן"....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כמעט ספק שהמספרים והסיפורים עצמם(בייחוד החלק של "נשאר בלי חצי ראש וחזר לחיים") מוקצנים עד מאוד..זהו חלק אינטגרלי בכל אגדה ובכל סיפור שמסופר למשך דורות קדימה..אין מה לעשות עם זה(כלומר,דרך להוכיח או להפריך נכונות המספרים והעובדות),ובהחלט שאין טעם להתחיל לריב על זה..

מבחינתי,גם אם מדובר באדם שהרג "רק" כמה עשרות חיילים הוא עדיין וואחד "BADASS"..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...