Real Life Soldiers Who Make Rambo Look Like a Pussy 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Real Life Soldiers Who Make Rambo Look Like a Pussy 5

Screw_Master

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תכלס אותו הכי אהבתי - אני מאוד אוהב רוסים, וחצי מהמשפחה שלי כזאת, אבל הפלישה שלהם לפינלנד הייתה מטומטמת. אני ממש מעריץ את הפינים על הצרות האיומות שהם עשו להם.

הנה דוגמה למה על כל פיני שמת, מתו איזה 30 רוסים :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב החיילים שם לא משהוא מיוחד ,הם לא איזה סופרמן או משהוא ,הם פשוט היו במקום הנכון בזמן הנכון .

:o הכותרת באמת מתאימה...

"המוות הלבן" כינוי מתאים למישהו שיחסל כמות מטורפת של חיילים ועוד עם רובה "צעצוע"

ובקשר למספר חמש ,הוא בכלל לא משהוא מיוחד (טוב אולי הייתה לו קורדינציה טובה יותר מלרוב החיילים) ,הוא נילחם בסביבה שהיא מאוד טובה ונדיבה לצלפים ,קל מאוד להיסתתר בשלג ,וקל מאוד לזהות אנשים אחרים ,משם עד ל700 חילים מתים זה רק 700 לחיצות על ההדק .

לעומת זות זה לדעתי צלף אמיתי http://en.wikipedia.org/wiki/Vasily_Zaytsev

הוא נלחם בסביבה מאתגרת באמת ,והוא היה מוכשר בטרוף בכל הקטע הזה .

אגב עם מדברים מיספרים אז הצלף הטוב ביותר איי פעם הוא Mihail Ilyich Surkov ,איזה בחור שהרג (וזה רק מה שספרו כן) 702 איש .

אגב עם תיסתכלו על רשימת ה "top snipers of ww2 " רובם הגדול הם סוביטים ,חוץ מכמה פינים,וכמה גרמנים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא ,מיתגייס עוד מעט .

ושנייה לפי מה את אומר שאין לי מושג ,לפי זה שזילזלתי ? לכולם קל פה להגיד "רואים שאין לך מושג" אבל אתה לא אומר שום טיעון לדברים שלך .

חוץ מיזה בדיון הזה לא משנה עם עשיתה או לא ,כי כל המצבים שאיי פעם תהיה בהם בשירות הצבאי שלך ,לא ישתוו לשבוע אחד ממלחמת העולם השנייה לכן זה לא קשור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב החיילים שם לא משהוא מיוחד ,הם לא איזה סופרמן או משהוא ,הם פשוט היו במקום הנכון בזמן הנכון .

ובקשר למספר חמש ,הוא בכלל לא משהוא מיוחד (טוב אולי הייתה לו קורדינציה טובה יותר מלרוב החיילים) ,הוא נילחם בסביבה שהיא מאוד טובה ונדיבה לצלפים ,קל מאוד להיסתתר בשלג ,וקל מאוד לזהות אנשים אחרים ,משם עד ל700 חילים מתים זה רק 700 לחיצות על ההדק .

לעומת זות זה לדעתי צלף אמיתי http://en.wikipedia.org/wiki/Vasily_Zaytsev

הוא נלחם בסביבה מאתגרת באמת ,והוא היה מוכשר בטרוף בכל הקטע הזה .

אגב עם מדברים מיספרים אז הצלף הטוב ביותר איי פעם הוא Mihail Ilyich Surkov ,איזה בחור שהרג (וזה רק מה שספרו כן) 702 איש .

אגב עם תיסתכלו על רשימת ה "top snipers of ww2 " רובם הגדול הם סוביטים ,חוץ מכמה פינים,וכמה גרמנים .

סורקוב הרג מרובה הצלפים שלו 500 איש, כל השאר הוא הרג עם מקלע. היה עליו סרט דוקומנטרי בRTR

א.לא הייתה שומע על וסילי זייצב אם הוא לא היה מנצח בדואל עם צלף גרמני אחד. זייצב הרג במהלך כל שנות המלחמה "רק" 350 איש.

ב. אני רואה שלא החזקתה רובה צלפים בידיים, לא יריתה מרובה, ולא הייתה בטמפרותורה של -20... בטפמרוטורה כזאת אתה לא יכול להחזיק את העיינים פתוחות יותר מ10 שניות, הרוח עושה את שלה... בטמפרותורה כזאת לשכב ולא לזוז משמעו מוות. בטמפרוטורה כזאת לעצור את הנשימה בשביל לכוון זה לא אותו הדבר בטמפרוטורת +20. לקחתה אוויר עם הפה ואתה גוויה.

לא היה לפין הזה אופטיקה, הוא השתמש בIRON SIGHTS של הנשק.

אך מאידך גיסה הסובייטים היו מסתובבים בקבוצות גדולות, לכן אם כיוונתה למרכז של קבוצת חיילים הסיכוי שפגעתה במישהו גבוהה יותר מהסיכוי שפיספסתה.

אני חושב שהבחור במקום הראשון הוא באמת BAD ASS, לעבור מלחמה שלמה עם מלריה, להכנס לטנק בוער עם מיכלי דלק מלאים ולהשאר בו שעה שלמה...

נ.ב.

אלכס, אולי במלחמת העולם השנייה הסובייטים הכינו צלפים טובים אבל היום לצלפים האמריקנים יש יתרון משמעותי על הצלפים הרוסיים, לפחות בתאורייה ולפי טענותיו של אבא שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מתבסס שאתה אומר את השטויות האלה ,אני בניגוד אליך לא צריך להצדיק את הדברים.

יש לי חבר מהמחלקה שלי שקיבל את צל"ש הרמטכ"ל.

אין לך מושג מה צריך לעשות כדי לקבל את זה ותהיה בטוח שאף אחד לא רוצה לקבל אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מתבסס שאתה אומר את השטויות האלה ,אני בניגוד אליך לא צריך להצדיק את הדברים.

יש לי חבר מהמחלקה שלי שקיבל את צל"ש הרמטכ"ל.

אין לך מושג מה צריך לעשות כדי לקבל את זה ותהיה בטוח שאף אחד לא רוצה לקבל אחד.

אתה מדבר אלי?

נ.ב. איפה שירתתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס אותו הכי אהבתי - אני מאוד אוהב רוסים, וחצי מהמשפחה שלי כזאת, אבל הפלישה שלהם לפינלנד הייתה מטומטמת. אני ממש מעריץ את הפינים על הצרות האיומות שהם עשו להם.

הנה דוגמה למה על כל פיני שמת, מתו איזה 30 רוסים :smile1:

יש איזה ציטוט מפורסם של גנרל סובייטי, "כבשנו מספיק שטח מהפינים כדי לקבור את כל החיילים שאיבדנו", או משהו בסגנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א.לא הייתה שומע על וסילי זייצב אם הוא לא היה מנצח בדואל עם צלף גרמני אחד. זייצב הרג במהלך כל שנות המלחמה "רק" 350 איש. זייצב היה מת אם הוא לא היה הורג את הצלף הגרמני ההוא (שאני חושב נחשב בין הטובים בעולם באותה תקופה),והסביבה שבה הוא הרג את ה350 חיילים האלה מאתגרת הרבה יותר מהסביבה שבה הרג הפיני הזה את ה500 שלו .

ב. אני רואה שלא החזקתה רובה צלפים בידיים, לא יריתה מרובה, ולא הייתה בטמפרותורה של -20... בטפמרוטורה כזאת אתה לא יכול להחזיק את העיינים פתוחות יותר מ10 שניות, הרוח עושה את שלה... בטמפרותורה כזאת לשכב ולא לזוז משמעו מוות. בטמפרוטורה כזאת לעצור את הנשימה בשביל לכוון זה לא אותו הדבר בטמפרוטורת +20. לקחתה אוויר עם הפה ואתה גוויה.

לא היה לפין הזה אופטיקה, הוא השתמש בIRON SIGHTS של הנשק.

אך מאידך גיסה הסובייטים היו מסתובבים בקבוצות גדולות, לכן אם כיוונתה למרכז של קבוצת חיילים הסיכוי שפגעתה במישהו גבוהה יותר מהסיכוי שפיספסתה.למען האמת החזקתי רובה צלפים (טוב ,בימינו אי אפשר לקרוא לזה רובה צלפים ,אבל אני חושב שהוא שימש במלחמת העולם השנייה בתור אחד כזה ),וגם יריתי מאחד כזה ,סבא שלי מחזיק במיצבור לא קטן של כלי נשקים עתיקים (בגלל המלחמה שהוא שירת בה ) כמובן שלא בארץ , וכן הייתי בטמפרטורות כאלו ,למען האמת הייתי גם במקומות יותר קרים ,ואין יכול להגיד לך ש-20 זה כלום יחסית ל-45 שהרגשתי שהייתי בטיול ביקוטסק ,אגב הסיבה שהוא הישתמש בכוונת ברזל ,היא שכך הוא פחות היה צריך להרים את הראש בשביל לצלוף ,וגם לא היה לו צורך בכוונת טלסקופית כי הוא צלף ממרחקים יחסית (אני מדגיש יחסית) קצרים ,שלא מחייבים צלף מוכשר להישתמש בכוונת אופטית .

אני חושב שהבחור במקום הראשון הוא באמת BAD ASS, לעבור מלחמה שלמה עם מלריה, להכנס לטנק בוער עם מיכלי דלק מלאים ולהשאר בו שעה שלמה...

נ.ב.

אלכס, אולי במלחמת העולם השנייה הסובייטים הכינו צלפים טובים אבל היום לצלפים האמריקנים יש יתרון משמעותי על הצלפים הרוסיים, לפחות בתאורייה ולפי טענותיו של אבא שלי.אני לא דיברתי מהנקודה של הנשק עצמו ,אני דבירתי מהנקודה של האנשים שמחזיקים את הנשק הזה ,במלחמת העולם השנייה לסובייטים היה את הצלפים המוכשרים ביותר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גמאני דיברתי על בן האדם שמחזיק בנשק. ברוסיה במקרה של מלחמה מפסיקים להוציא ציוד לצלף ספצנז GRU שיצא למשימה. הסיבה פשוטה- אין למדינה כוונה שהוא יחזור. באמריקה יש מחיר כלשהו לחייו של אדם, אפילו של לוחם קומנדו.

למה אתה מתכוון באימרה "סביבה יותר מאתגרת"? צלף שעובד בצוות בסביבה עירונית עובד יותר קשה מצלף שעובד לבד במידבריית שלג?

בכל מקרה, מלחמה לא מנצחים ע"י אבידות. ההרג הוא רק אמצעי לניצחון במלחמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...