Real Life Soldiers Who Make Rambo Look Like a Pussy 5 - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Real Life Soldiers Who Make Rambo Look Like a Pussy 5

Screw_Master

Recommended Posts

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה נסגר איתכם :kopfpatsch:

צלף בודד בלי אמצעים אלקטרוניים מאוד קשה למצוא לכן זה לא ממש מפתיע שהיו כאלה עם מאות הריגות... בתאכלס בשביל זה לא צריך יותר מקצת שכל, קצת והרבה תחמושת...

מה שיותר מעניין זה אנשים שלא התחבאו ותקעו כדורים בבודדת... טייסים למשל...

ולגבי הראשון- מדובר בפסיכופט וטיפש. הייה לו מזל ענק שהטנק לא התפוצץ עוד לפני שהוא הגיע אליו... ובכלל, כל הסיפור שהוא עמד עם מקלע במשך שעה וירה לכול הכיוונים נראה לי מופרך לגמרי... הוא היה צריך כמה עשרות אלפי כדורים בשביל זה, וממש לא נראה לי שהיו לו יותר מכמה אלפים בודדים... (במיוחד שמדובר בתותח נ"ט ולא טנק ממש...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא "לא אנושי"... לא אפשרי פיסית. אלא אם הוא תוך כדי גם קירר את מיכלי הדלק וייצר כדורים יותר מהר מטקסס

מי אמר שהוא ירה ללא הפסקה? אולי הוא ירה בצרורות רק כשהוא ראה מישהו מתקרב אליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניקח תקופה של 3 שנים (מ42 עד 45), מכיוון שזאת תקופת מלחמה אז הצלף מבלה את רוב היום בציד.

נניח שצלף הורג אדם אחד ביום (במינימליסטיות מוגזמת) בשנתיים הוא הורג 730 איש.

מה לא הגיוני? במיוחד כשהאבידות במלחמת העולם השנייה עומדות על 40 מיליון והחיילים הגרמניים (כמו הסובייטים בחזית הפינית) לא הסתובבו לבד.

נ.ב.

לפי מה שידוע לי הספירה הייתה מתנהלת לפי הג'יטונים שהצלף היה מביא. אם הוא היה הורג חייל כלשהו אבל לא מצליח לקחת את הז'יטון שלו הוא בזבז כדור סתם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...