עזרה: צריך עזרה מפרט מחשב לגיימינג תקציב 3780 ש - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה: צריך עזרה מפרט מחשב לגיימינג תקציב 3780 ש

the red dragon

Recommended Posts

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחי אני יתן אין בעיה אבל תענו לי על השאלה זה ממש יעזור.. והמפרט שלמעלה אחי ממש תודה אבל קודם כול החנות הזאת לא משתלמת לי אני גר בצפון וחייפה ממש קרובה עליי והחנות הזה SKYPC במרכז ולהזמין אני לא רוצה. המעבד והכרטיס מסך גם לא טובים אהבתי את המפרט של YAIRZ אבל תענה לי על השאלה לגבי הכוננן הקשיח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

320GB עולה 254 שקל ו-500GB עולה 289 שקל... לא שווה לקחת את ה-500?...

מה זה משנה?... זה המקום במחשב שלך.

שים כבר תקציב בכותרת....

לא נכון זה אולי אצלך האתר אני מרכיב דרך www.tmsfox.co.i

ואני בכלל מתלבט בין WD3200AAKS 320GB SATA2 7200rpm 16MB Hard Drive

ל WD5000AAKS 500GB SATA2 7200rpm 16MB Hard Drive

ויש בינהם הבדל מחירים רציני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפוי טובה... :screwy:

אני מקווה שההורים יענישו אותך.

וזה לא "זה" שמעצבן אותי. זה אתה.

רק שאלתי מה זה בידיוק והאם הוא משפיע על ביצועי המחשב ועל משחקים! ואף אחד עוד לא ענה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להגיד שהת'ראד באמת קצת מעיק, מה כבר ביקשנו: לקבל בפעם אחת מסודרת תקציב סופי, שימושים והאם יש צורך בציוד היקפי? (מסך?)

ומה יש לך עם הדיסק הקשיח? ברגע שתתן לנו תקציב סופי ותענה על כל השאלות, נוכל להתאים לך דיסק קשיח.

עריכה: ראיתי ששאלת גם מהו דיסק קשיח? ( :s07:) אז דיסק קשיח זהו מה שכל הקבצים שלך (סרטים, משחקים, מוסיקה, וכו') מאוחסנים עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להגיד שהת'ראד באמת קצת מעיק, מה כבר ביקשנו: לקבל בפעם אחת מסודרת תקציב סופי, שימושים והאם יש צורך בציוד היקפי? (מסך?)

ומה יש לך עם הדיסק הקשיח? ברגע שתתן לנו תקציב סופי ותענה על כל השאלות, נוכל להתאים לך דיסק קשיח.

עריכה: ראיתי ששאלת גם מהו דיסק קשיח? ( :s07:) אז דיסק קשיח זהו מה שכל הקבצים שלך (סרטים, משחקים, מוסיקה, וכו') מאוחסנים עליו.

אוקיי התקציב הסופי שלי הוא 3780 שקל זהו!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...