Canon SX200 vs Panasonic TZ7, מה עדיף? - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Canon SX200 vs Panasonic TZ7, מה עדיף?

The Ball

Recommended Posts

אחרי המידע הקצר שנתתם לי בת'ראד הזה http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=415777.0

ננעלתי על שתי מצלמות..

לו נושאים אתה מתכוון לצלם? באילו תנאי תאורה - בעיקר באור יום או גם בתנאי תאורה חלשים יותר? גם בחושך וגם ביום.

האם אתה מתכוון לצלם באור חלש ללא פלאש? בדף הזה תוכל לקרוא על ההבדלים בין צילום ללא פלאש, צילום עם פלאש ישיר וצילום עם פלאש חיצוני (ישיר ומוקפץ).לפעמים עם ולפעמים בלי פלאש.

האם יש לך נכונות לצלם באור חלש עם חצובה? לידיעתך, העלות של חצובה בסיסית נעה בין 200 ל-400 ש"ח, ושל חצובת שולחן בין 50 ל-150 ש"ח.בלי חצובה.

האם יש לך נכונות לצלם עם פלאש חיצוני? העלות של פלאש כזה יד שניה נעה בין 400 ל-600 ש"ח או 1000 עד 1200 ש"ח לפלאש חדש. לא.

האם חשוב לך לצלם באור חלש ללא חצובה וללא פלאש (כלומר בהחזקת המצלמה ביד)? מאוד חשוב.

האם אתה משתמש כיום במצלמה דיגיטלית אחרת? אם כן, מה חסר לך בה? זום.

האם אתה מתכוון להדפיס או לצפות בתמונות על גבי מסך? אם הראשון, מהו גודל הנייר המקסימלי שאתה מעריך שתרצה להדפיס? לא.

מהו טווח העדשה במ"מ שחשוב לך? המאמר הזה ייתן לך מושג לגבי לגבי הטווחים השונים. 28 לפחות.

כמה מהותייים לך המשקל והגודל של המצלמה? האם תתפשר על תכונות או על איכות תמונה עבור מצלמה שנכנסת לכיס? האם מצלמה עם יכולות גבוהות יותר, אבל שדורשת נרתיק נפרד היא אופציה מבחינתך? עדיף כמה שיותר קומפקטי, אבל עם זום 12 בערך.

האם אתה נעול על יצרן מסויים? אם כן, מדוע? לא.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

התכונה הבאה הכי חשובה לי היא האפשרות לצלם בלילה ללא פלאש.

איזה מהשתיים תיתן לי איכות יותר טובה בלילה?

האם שתיהן יכולות לתת hd?

ובכלליות, מי יותר טובה מבחינת איכות תמונה?

בנוסף מי היבואן הרשמי של panasonic?

תודה לעוזרים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התלבטתי בין הקנון לבין ה TZ7 של פנסוניק, וקניתי את הפנסוניק ממש כשהגיע לארץ, במחיר מוזל יחסית (ובאספקה מיידית)

(אני קניתי את ה ZS3 שזה גירסה אמריקאית, ב NTSC - שהיא איכותית יותר מה PAL).

הפנסוניק הזו זו אחת המצלמות הטובות ביותר שעברה לי ביידים, מוצלחת, איכותית, עדשה מטורפת, איכות מסך מדהים, שלל אופציות, ו.... שלא רואה ממטר את הוידאו של הקנון (ויצא לי לשחק קצת עם הקנון הזו).

אני יכתוב על זה קצת ביקרות בקרוב...

אם לא חשוב לך, לך על ה TZ5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתיימרת להבין אבל...

ממה שקראתי בפורום זה ואחרים ובסקירות שונות, אם התכונה החשובה לך ביותר היא צילום באור חלש ללא - לך על הפנסוניק LX3. הבעיה היחידה איתה היא טווח הזום המוגבל מאוד בצד הטלה. אבל ממה שהבנתי, באיכות צילום באור חלש אין לה מתחרים מבין הקומפקטיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן קניתי את ה ZS3.

יש למצלמה שלל פי'צרים אבל איכות תמונה לא בשמיים. אני מדבר על מצב צילום IA שיש במצלמה.

איך אצלך עובד המצב הזה?

הסיבה היא שאני פשוט לא יודע לעבוד בצורה מושלמת עם המצב הידני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ידני וזה החיסרון...

האמת שלעולם לא צילמתי תמונה על ה המאפן הזה... בוידאו הוא מצויין...

יש לך 3 סצנות עם . לכל אחת אני מתכנת משהו קבוע, לכל מצב של צילום.

בד"כ בחוץ- צלם רק במצב BEACH , הצבעים טובים יותר.

תגביל את המצלמה לא לעבור את ה400ISO

I EXPOSURE תעשה ל ON

ייצוב תמונה - AUTO (או מצב 1)

QUALITY שים ברמה הגבוהה ביותר.

תשחק עם הסצנות ותכיר כל אחת מהם - מה טוב לך ומה לא...

למשל אנשים- צלם ב SELF PORTRAIT - תראה איזה יופי של רקע מואר תקבל. נכון שלפי פנסוניק זה אמור להיות צילום עצמי, אבל אתה מחליט מה טוב לך בכל מצב, לא הם... יש כ"כ הרבה סצנות- צבדוק מה טוב לך לכל מצב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני מגביל את ה iso ל 400?

אתה מדבר על ה intelligent iso?

ותודה על הטיפים !

אשמח לשמוע עוד אם יש !

עריכה:

עכשיו ניסיתי לקחת מספר תמונות במצב beach, כל התמונות יוצאת צהובות בלי .

עם הם יוצאות רגילות למדי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי הגיוני ש AUTO יגביל...

בכל מקרה שים על 400...מעל 400 זה כבר מגורען...

לגבי הוידאו- חיברת לטלוויזיה לראות איך הוא?

אני חיברתי ב RCA הרגיל שקיבלתי, לפלזמה 42, התאכזבתי... ואז הגיע כבל MINI שהזמנתי מאיביי - 4 $ כולל משלוח.

חיברתי לפלזמה ו... לא להאמין איזה איכות מטורפת !!! ממש !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://dlc.panasonic-europe-service.com/EUDocs/GetDoc.aspx?did=171631&fmt=PDF〈=en&src=3

בעמוד 69 אתה יכול לראות שכתוב שעל auto הוא יכול לקחת תמונות מקסימום ב 400, ו- 1000 בשימוש עם .

בנוסף, אם אתה שם את ה intelligent iso על isomax 400 למשל, אתה לא יכול להכנס ולשנות את ה sensitivity ואת ה shtrspeed.

אבל אם אתה שם את ה intellignet iso על off, אתה יכול לכוון את ה sesitivity ואת ה shtrspeed.

כנראה שה intelligent iso הוא לאנשים שפחות מבינים.... ככה שאפשר להגיד שיש במצלמה קצת אפשרויות ידניות.

איך אתה מצלם? AVCHD LITE?

עוד שאלה קטנה... אתה משתמש במייצב תמונה במצב mode 2? זה פשוט נראה לי האופציה הכי טובה שם...

מאיפה קנית את הכבל??? גם אני רוצה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זמן חשיפה פתוח = תמונה מטושטשת לרוב... אז זה סתם "דופק" לך את התמונות...

וידאו רק ב AVCHD ,ברור... הוא יותר איכותי מהHD שמייצר MOV, גם בתמונה וגם בסאונד. יש לי כרטיס 16 גיגה, מספיק לשעתיים .

מייצב 2 טוב במידה ואתה מושך הרבה זום. שים על AUTO- הוא יברור לך כמו שצריך בין 1 ל 2 כל פעם שתשנה מצבים.

אם תרצה אוכל להזמין לך מאי ביי... רק את הכסף- לפני... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שאלה קטנה... אתה משתמש במייצב תמונה במצב mode 2? זה פשוט נראה לי האופציה הכי טובה שם...

מייצב מצב (1) - המייצב עובד כל הזמן.

מייצב מצב (2) - המייצב מתחיל לעבוד רק כאשר לוחצים חצי לחיצה, חוסך בבטריה.

ולא כמו ההסבר שנתנו לך... תשחק עם שניהם ותקבע מה נוח לך יותר.

ISOMAX400 זה יחסית מעט, יכול לגרום לחשיפה ארוכה ולתמונה מטושטשת.

אני משאיר את זה על מקסימום 800, כמובן שזה בא קצת על חשבון איכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...