מעוניין לקרר את סטרייקר 2. יש לי רעיון. מה אתם אומרים? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לקרר את סטרייקר 2. יש לי רעיון. מה אתם אומרים?

dima_s

Recommended Posts

שלום חברה! אני לא רוצה לפתוח דיון חדש כי זה כשור לקירור צ'יפסט גם.

יש לי את הסטרייקר 2 המעולה אבל גם לו יש בעיה - חום גבוה (כי זה צ'יפ של NVIDIA). אני לא מדבר על חימום עד קבלת מסכים כחולים ו פריזים למיניהם אבל זה דיי מעצבן אותי לראות 75 מעלות סתם על גשר הצפוני ו 63 על דרומי בלי לשחק. עם משחקים זה מגיע עד 88 ו75 ולא זז יותר. חשבתי קצת והגעתי למסכנה שבתמונה המצורפת. מה אתם חושבים על השילוב הזה? במיוחד על גופי קירור שאני רוצה לשים על 200?

חוץ מזה יש לי 2 GTX 260 האם הקירור על גשר דרומי לא יפריע להם?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שהייתי עושה אם הNB היה בצורת קוביה אבל אצלי הוא מעוגל ואי אפשר לתפוס עליו מאוורר.[br]פורסם בתאריך: 1.07.2009 בשעה 22:43:37

אהבתי..אפילו לא טרחת לערוך את ההודעה מהדיון המקורי.. :bash:

איזה מארז יש לך ? ואיך הסירקולציה ?

יש לי את CM690 . הינה פה פירסמתי פעם תמונה http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=348783.630

תגובה מס' 636.

יש לי 5 מאווררים 3 מכניסים אוויר ו2 מוציאים. (המאוורר החמישי שלא רואים בתמונה הוא על הפנל צדדי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשרי בהחלט..אתה משתמש בברגים ארוכים מעט..ותופס את המאוורר בקצוות של ההיטסינק..

לגבי קנייה של ..אתה מודע לזה שבמידה ותרכוש אתה תאלץ לפרק את כל הקירור של לוח האם..מה שאומר שתצטרך לרכוש גם למוספטים וNB..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשרי בהחלט..אתה משתמש בברגים ארוכים מעט..ותופס את המאוורר בקצוות של ההיטסינק..

לגבי קנייה של ..אתה מודע לזה שבמידה ותרכוש אתה תאלץ לפרק את כל הקירור של לוח האם..מה שאומר שתצטרך לרכוש גם למוספטים וNB..

כן את זה אני יודע וזה לא כל כך משנה לי להחליף גם את מוספטים. הבעיה היא אחרת. הקירור של N200. זה מסוכן להשאיר אותו בלי היטסינק והקירור נתפס רק על בורג אחד (תראו בתמונה) וכל מה שאפשר לעשות זה להדביק את ההיטסינקים הקטנים שמיועדים לכרטיסי מסך. האם זה יהי יעיל, כי הם נידבקים וזה בלי גריז טרמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לרכוש היטסינק יעודי לNB ולהתקין אותו על הN200 (יש את הדגמים של ZALMAN למיניהם)..

איך אני יתקין אותו אם הוא ניתפס רק על בורג אחד? סתכל בתמונה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את זה הבנתי..אפשרי לרכוש עם מדבקה טרמית..בלי צורך בברגים וכו..

לדעתי זה ממש מיותר להתחיל להתעסק עם הקירור של כלל הרכיבים בלוח האם..שכן הוא מגיע עם נאות כבר..

לגבי הטמפ' וכו..תנסה לסדר מאוורר בחלק המרכזי של צלעות הקירור (עם קצת כשרון) וזהו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את זה הבנתי..אפשרי לרכוש עם מדבקה טרמית..בלי צורך בברגים וכו..

לדעתי זה ממש מיותר להתחיל להתעסק עם הקירור של כלל הרכיבים בלוח האם..שכן הוא מגיע עם נאות כבר..

לגבי הטמפק וכו..תנסה לסדר מאוורר בחקל המרכזי של צלעות הקירור (עם קצת כשרון) וזהו..

גם אני חושב כך זה גם דיי מסוכן כל ההתעסקות הזו!

:xyxthumbs: 1+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב שאתה סתם קטנוני ומתעסק בתפל.

אני הייתי משער עקב התגובה שלך שציינת "כי זה NVIDIA" - כי המערכת מתוכננת לעבוד בטמפ' גבוהות כאלו.

ובכלל - כל עוד אין בעיות למה להתעסק בתפל ?

סתם בזבוז כסף.

הכרטיס מסך שלי כמעט מגיע ל100 מעלות במאמץ , וכן זה לא מרגש אותי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי ת'מאוורר הזה של -SPOTCOOL. נירא שהוא צריך להיות בדיוק מה שיפתור את הבעיה.

לי היה בהתחלה גם בעיה עם הראמפייג' ושמתי עליו את הספוט קוול, שהיה פתרון מצויין, אבל כשהחלפתי מארז לStacker היה בעיה עם הגובה של הספוטקול ונאלצתי להוריד אותו.

וגם זה יצא לך יותר פשוט וזול מלהחליף את כל הסינקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...