זקוק להמלצה לספק כוח ומארז לSLI של GTX295 - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק להמלצה לספק כוח ומארז לSLI של GTX295

J S Bach

Recommended Posts

Pila405 אתה מודע לזה שאתה פה כמה טעויות?

-אם אתה באמת תקנה 2 כרטיסים כאלו, זה ברור לך שבשנה הבאה כשיהיה DX11 וטכנולגיות אחרות, הכרטיסים שלך לא יתמכו (כלומר לא תוכל להפעיל משחקים על האפקטים היותר מתקדמים)? ואתה גם מודע לזה שבעוד שנה וחצי-שנתיים יצא כרטיס שיכסח לכרטיסים האלה ת'צורה ואתה תתקע איתם?

-אתה יודע שעוד מעט יוצאים מעבדים חדשים (לדוגמא I5/I3) שחלק מהדגמים יהיו (רוב הסיכויים) חזקים מI7, עם לוחות אם במחיר "נורמאלי" (P55), ושכול הלוחות הללו היקרים בטירוף (הrampage/classified וכדומה) זה בזבוז כסף אטומי (כן, גם אתה מתכנן גבוה), זה גימיק ואתה בעצם משתלם על כל התוספות שבאות עם לוח האם וה"הידור" שלו?

אם יש לך תקציב כה גבוה, הייתי מציע לחלק אותו ולקנות כיום מערכת מחשב נורמאלית בסביבות ה4-5 אלף ובעתיד לשדרג.

זה יהיה הרבה יותר משתלם. גם מבחינת ביצועים וגם מבחינה כספית.

מלך!!! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל ההשקעה שלי במערכת לא תעלה על3-4 אלף שקל. אני לא משלם על החלקים בEVGA - זה גם כתוב בפתיחה [כרטיסי מסך ולוח אם].

חוץ מזה, שנתיים זה לא כ"כ מעט זמן כמו שאתה מציג את זה.

אתה אומר שלא משתלם לי לקנות את המערכת הזאת אם אני מוציא עליה רק 3-4 אלף שקל? אני אוכל למכור אותה ביד שנייה אחרי שנה וחצי ביותר מזה, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מוציא עליה שליש ממחירה בשוק, אתה יכול למכור את המערכת במחיר גבוה יותר וכך תרויח כמה מאות (יותר נכון אלפי) שקלים, בעתיד אני לא יודע כמה תקבל עבורה.

בכל מקרה אם אתה לא מבזבז פה הרבה כסף כפי שאתה טוען, אז תהנה. כך או כך הSLI פה די מיותר, תקנה כרטיס אחד עם ספק לא בשמיים אבל שיספיק לשידרוגים בעתיד (650W לדוגמא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי הולך על ספקי טרמלטק ברמות האלה..

הם לא מדהימים

http://www.tmsfox.co.il/Product.aspx?productid=1569 דוגמא לספק מעולה.. אבל מאוד יקר כמו שאתה רואה..

בגלל זה אני אומר שתקציב מאוד יעזור.. כמה אתה מוכן? 1000? יותר? פחות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...